Nendrė Černiauskienė : Ko VISI esame VERTI – kai savas, baltas brolis persišauna savo koją, o save vadinantys PATRIOTAIS (broliai) subėga jį… PRIBAIGTI…

nendre

nendre

Ko VISI esame VERTI – kai savas, baltas brolis persišauna savo koją, o save vadinantys PATRIOTAIS (broliai) subėga jį… PRIBAIGTI…
Ko VERTOS mūsų TIKROS patirtys (darbo, gyvenimo, asmeninių ir valstybinių kovų) kai nuo elektros tiekimo priklausantys socialiniai getai (tiktokai, feisbukai, youtoobai, pan.) ir jų štraf-bat-fiureriai „influenseriai“ paverčia mūsų sunkiai sukurtus gyvenimus ir reputacijas – lauko akmenimis?
Ko esate VERTI kurdami SAVO asmeninį žinomumą kitų gyvenimų ir veidų sąskaita, dergdami žodžių ir surinktų paskalų gausa TUOS, labiau matomus, nuosekliai einančius PRIEŠ sistemą. Ar SUKURIATE taip SAVO nepriekaištingą reputaciją? Ar tiesiog GUDRIAI tarnaujate ir vykdote sisteminių puskarininkių nurodymus? Už Judo auksinį? Ar dėl to, kad esate tų 5000 nesiliustravusių agentų sąraše. Ar tiesiog iš kvailumo?
Tokie mano apmąstymai apie PASTARŲJŲ SAVAIČIŲ įvykius.
Neteisinu Signataro Zigmo Vaišvilo – gyvenančio toli nuo socialinių iniciatyvų ir socialinių getų informacijos ir ten vyraujančių nuotaikų dėl tų surinktų parašų.
Nesigilinau ir į Signataro asmens biografiją. Niekada. Tiesiog matau kiek daug ir nuosekliai daro. Prieš 5 metus. Vakar. Šiandien. Kasdien. Kad NUBUSTUME VISI. …lašas po lašo ir akmenį pratašo …
Na, taip, gal Signataras persišovė koją, užduodamas begalę TEISINGŲ klausimų. Taip daugeliui gali atrodyti šiandien.
…O jei Signataras mato 5 ėjimus politikos šachmatų lentoj? Politika reikalauja įžvalgų, begalės scenarijų numatymo. Nes priešas visad šalia. Šviečia visomis chameliono spalvomis. Ir jis arčiau nei galime suprasti. Ir pasinaudos GERIAUSIU – ką sukursime…
Dažnai užduodu sau klausimą – o kur KITI Signatarai? O kur TIE PATRIOTAI – kurie geba VIS mokyti ir mokyti… postringauti ir postringauti… patarinėti ir patarinėti… kurti strategijas ir jų neįgyvendinti … ar tiesiog susukti „patalų ir apatinių kedenimo“ scenarijus? Bet NESUGEBA SUVIENYTI!
Paskalos, intrigos, susipriešinimas. Patriotai radžvilai prieš patriotus juozaičius. Patriotai juozaičiai prieš pokyčius. Patriotai puteikiai prieš prunskus. Visi – prieš patriotus astras. Savo nuopelnus Lietuvai giriantys patriotai juraičiai ir razminai prieš nendres. Žodžiu, šaudo vienas kitam į kojas. Kartais – kumščiu į kepenis. Ir jokio bendro tikslo. Bent jau matomo.
Užtat iš malonumo alpsta Sorošo žiurkės: tapinai, savukynai, malinauskai, miliūtės, bartuševičiūtės, ramūniukai, sauliukai, juknevičienės ir maldeikiai. Ir kiti soc-getų ir youtoobiniai SATELITAI. Pats tikriausias tikslas – SKALDYK ir VALDYK – pasiektas…
Turime nepamiršti, jei norime išmokti POLITINĖS kultūros – visi – net nepatogūs klausimai – TURI BŪTI atsakyti.
Man, kaip paprastam žmogui, mačiusiam, kas vyksta Seimo koridoriuose, tomis dienomis, iš tiek pat arti, kaip matau savo sūnų rytais, išeidama į darbą – taip pat kyla daug, ir dar daugiau klausimų.
Kiekvienas įvardintas Signataro klausimas vertas apmąstyti. Nes yra mums nežinomos ilgos istorinės politinės priešistorės. Dėja, atsakymų į užduotus klausimus dar nebuvo. Tik asmeninės, Lietuvai brangiai kainuosiančios, politinės reklaminės kampanijos. Nubraukiant VISŲ talkinusių (ne)parašų rinkimui – organizacijų ir šimtų pavienių patriotų. Jokios įgarsintos padėkos. Tik DIDIS „aš“. Ir ką atveš reklamuotinas šeimų RALIS? Paramą prieš asmenį. Ar milijoną tikrų parašų PETICIJAI? Kokiai? Stambulo? ar vis tik VISO Seimo atšaukimui? Ar tiesiog reikalavimą Prezidentui. Du reikalavimus. Stambulo nutarimo atšaukimo ir Seimo išankstiniams… YRA LAIKO PASITARTI…
Taigi, ar GEBAME išlikti tikra OPOZICIJA? Susitelkti veikti iš vien. Dalinti darbus. Nešti tikrų Konstitucinių vertybių siekių vėliavas? Ar tik ieškoti užuovėjų verslo konfederacijų partijose – kaip ir minėjo parašų rinkimo organizatorius. Ar raudono kilimo nuo partijų tiesimas ir bandymas pavieniams atskilėliams „pasišildyti“ prie asmenine įvardintos akcijos – buvo aptartas su PASIRAŠIUSIAIS žmonėmis?
Politiniuose sprendimuose galima daryti DAUG judesių, akcijų, peticijų. Tai budina TAUTĄ, ugdo sąmoningumą. Net jei tai tik nukreipiamosios ugnys… skrendant VIRŠGARSINIAM NAIKINTUVUI. Klausimas – kieno tas lėktuvas?
Ne mažiau svarbu ir – ką tie NAIKINTUVAI gabena… dar daugiau prieštankinių raketų „NESANTAIKA“? Ir ar skrenda į visų mūsų suprantamą TIKSLĄ?
Nebūkime praradę nuovoką. Sveiką protą. Nematantys toliau savo kiemo tvoros. TARIANTIS gimsta NEPERŠAUNAMI rezultatai.
JEI nori sutelkti – VIENYK! Jei esi šauklys – įvardink – kiek dešimtinių tokių kaip Tu, kartu! Ir ateik kviečiamas – kad ir #susitelkimo– VIENYTIS!
Garbė stoti greta su tais – kurie už Lietuvą, šeimą, paprotines vertybes – kol plaks širdis!
Facebook komentarai
});}(jQuery));