Rusija po truputį, žingsnelis po žingsnelio, atsiima savo suverenitetą

navas

navas

33 užsienio valstybių diplomatams, bandžiusiems savo buvimu daryti spaudimą teismui, buvo nušluostytos nosys.
Rusija po truputį, žingsnelis po žingsnelio, atsiima savo suverenitetą.
Navalnas jau 60 kartų buvo pažeidęs lygtinio paleidimo sąlygas. Jis demonstratyviai dėdavo ant RF įstatymų, kadangi turėjo stogą tiek valstybės viduje, tiek užsienyje. Jis buvo tikras, kad ir vėl išsisuks, bet… Nepadėjo ir pusė milijardo rublių, gautų į Bitcoin sąskaitą teismo dieną. Nepadėjo ir GALIMAI aprobuota teisėja, kuri paskutinę minutę buvo nušalinta ir pakeista kita.
Simonovsko rajono Teismo pirmininkas, to paties teismo, kuris per pirštus žiūrėdavo į Aliošos grubius prasižengimus, atsistatydino. (Sutapimas toks).
Kas pasikeitė?
Kuo šis 61- asis lygtinio paleidimo pažeidimas skyrėsi nuo ankstesnių 60?
Jau rašiau, bet pakartosiu. Skiriasi tuo, kad Globalistams, pralaimėjus mūšį JAV rinkimuose, dabar tenka padėti Putinui susitvarkyti su liberastais nuosavame kieme. Liberastai yra tie cūcykai, kurie pasiryžę priduoti savo šalį jankynui su visais viduriais. Globalistai negali leisti, kad Deep State’o karaliukai pasikeltų, atsitiestų ir sužydėtų Rusijos resursų sąskaita. Toks JAV atsigavimas grėstų mirtimi visam Pasauliui.
Ne veltui Putinui (po ilgos pertraukos) buvo suteikta tribūna Davoso forume. Korporacijų karaliukai buvo priversti išklausyti pamokslą. Putinas kaip kačiukus pabaksnojo į jų pačių balutes. Žinoma, jis tai padarė elegantiškai, santūriai. Karaliukams dašils ne iš karto. Garsioji RF prezidento kalba, pasakyta 2007m. Miunchene taip pat niekam įspūdžio nepadarė. Bet, nepraėjus 10 metų, visi išvydo, kad Putinas buvo teisus. Tiesa, savo paklydimų pripažinti JAV marionetinių valstybių lyderiai vis dar neskuba.
Navalnas buvo grakščiai nukanalizuotas. Valstybės perversmas, kuris buvo ruošiamas Dūmos rinkimų proga, buvo operatyviai paankstintas ir…nukanalizuotas.
Putinui padėti globalistai yra verčiami aplinkybių. Stipri Rusija tikrai neįeina į jų planą, bet…chaosas ir įtampa Pasaulyje yra per daug didelė. Lygiai kaip per II Pasaulinį karą anglosaksai buvo priversti tapti Rusijos sąjungininkais, nes kitaip pergalė prieš fašistus atitektų vienam Stalinui, taip ir dabar.
Atominio ginklo mygtukas atsidūrė neadekvačios beždžionės rankose. Globalistai, kurie tūkstančius metų valdė šią planetą kitos, pakaitinės, neturi. Susprogus Žemei, ne tik kad auksinio milijardo – jų pačių nebeliktų.
Amerika pasmerkta. Trumpas būtų buvęs tas žmogus, kuris JAV atsitraukimą nuo pasaulinio hegemono sosto galėjo atlikti chirurgiškai ir su mažiau aukų. Deep State karaliukai panoro jėga išlaikyti sostą. Todėl dabar teks maudytis kraujo upėse.

ARP

Facebook komentarai
});}(jQuery));