Antroji dar karšta serialo „Arturas Orlauskas prieš draugą Skirmantą ašniekadanemeluoju” Malinauską” serija

Jūsų dėmesiui – antroji dar karšta serialo „Arturas Orlauskas prieš draugą Skirmantą ašniekadanemeluoju” Malinauską” serija. Šioje vietoje turiu jums paaiškinti, kodėl aš kišuosi į svetimą diskusiją ir aiškiai nesimpatizuoju vienai iš pusių.
Kažkada draugas Malinauskas buvo mano FB drauguose. Išmetė jis mane po to, kai išgirdęs jo maldą „Tiesa yra svarbu” aš jam į mesendžerį parašiau, kad turiu bent du įrodymus, kur jis akivaizdžiai meluoja. Melagis kalba apie tai, kad tiesa yra svarbu. Taigi, mano patirtis:
Pirmasis epizodas. 2016 metų birželio 21 dieną draugas Malinauskas leidinyje 15min paskelbė: „Gintaras Furmanavičius reikalavo kyšio iš verslininko Mindaugo Plūko”. Mindaugas yra mano geras bičiulis nuo 1998 metų, nuo auksinio Žalgirio laikų, todėl šio teiginio idiotizmo dydis yra tiesiogiai proporcingas draugo Malinausko svoriui.
O štai šios draugo Malinausko rašliavos paneigimas tame pačiame leidinyje:
„PAPILDYTA 2019.05.20 Ikiteisminis tyrimas nutrauktas 2018.01.15 Vilniaus apygardos prokuratūros ONKT skyriaus vyriausiasis prokuroras Nėrijus Puškorius, tenkindamas Gintaro Jono Furmanavičiaus gynėjo Stanislovo Liutkevičiaus skundą, ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 226 str. 4 dalyje nutraukė, nesant padarytos veikos, turinčios šio nusikaltimo požymių; ikiteisminį tyrimą įtariamojo Gintaro Jono Furmanavičiaus atžvilgiu nutraukė jam nepadarius veikos, turinčios nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių (LR BPK 212 str. 1 p. ir 3 str. 1 d. 1 p. pagrindu).
Antrasis epizodas. Vienoje iš pirmųjų savo videopasakų draugas Malinauskas įkėle mano nuotrauką iš kažkokių automobilių sporto varžybų atidarymo, kurioje aš užfiksuotas po alaus „Horn” reklaminiu skėčiu. Draugas Malinauskas pakomentavo, kad tai rodo mano sąsajas su satanistų (!) veikla. Esu nemažai girdėjęs įvairių legendų apie save, bet tokį kliedesį išgirdau pirmą kartą.
Todėl draugo Malinausko kalbos apie tai, kad jis niekada nemeluoja vertos lygiai tiek pat, kiek ir pats draugas Malinauskas.
Po tokios ilgos įžangos pamatykite Artūro Orlausko antrą atsakymą draugui Malinauskui:
Facebook komentarai
});}(jQuery));