„Sąjūdžio“ lyderiu pats Vytautas Landsbergis faktiškai buvo paskirtas itin slapto LKP CK posėdžio metu

papa

papa

Vladislavas Švedas: „Sąjūdis“ vykdė Maskvos nurodymus, o Landsbergį pastatė LKP CK

 

Lietuvoje toliau viešpataujant melo ir cenzūros režimui 1991 m. sausio 13 d. įvykių klausimais, Landsbergių klanui ir „nepriklausomosios“ antitarybinės Lietuvos režimui nepatogūs faktai toliau lyg ylos lenda iš maišo: ką tik per rusišką internetinį kanalą „День ТВ“ pasirodžiusioje laidoje – sensacingas buvusio Burokevičiaus LKP 2-ojo sekretoriaus, Vladislavo Švedo interviu apie Tarybų Sąjungos sunaikinimą ir Lietuvos vietą šiame procese.

 

 

 

Švedas patvirtina, kad „Sąjūdžio“ veikla buvo kontroliuojama iš Maskvos; kad „Sąjūdžio“ lyderiu pats Vytautas Landsbergis faktiškai buvo paskirtas itin slapto LKP CK posėdžio metu; anot Švedo – Tarybų Sąjungos sunaikinimą ir vykdė, ir kuravo, ir planavo pačios TSKP viršūnės, kurios – su Michailu Gorbačiovu priešakyje – norėjo tuometės TSRS teritorinio vientisumo (taigi – Pabaltijo ir Vidurio Azijos atidavimo) bei socialistinės ekonomikos (taigi, liaudies nuosavybės privatizavimo, kriminalinio kapitalizmo įvedimo) kaina integruotis į Vakarų pasaulio struktūras, kad patys taptų šio, atseit, „civilizuotojo“, pasaulio elito nariais.

Tiesa, kiek tai liečia Rusiją, pastarųjų sluoksnių bandymas nepasitvirtino. O Tarybų Sąjunga, kaip ir komunistinė alternatyva dabar mums ant akių išsisemiančiam kapitalizmui, kurią pastaroji įkūnijo, buvo veltui prarasta. Tuo tarpu kol Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose Rytų Europos šalyse – buvusiose socialistinėse valstybėse – viešpatauja neva nacionalistiniai, o faktiškai marionetiniai, Vakarų viešpatavimui pajungti „bananiniai“ režimai, kurių visa politika, kurių visas tapatumas remiasi antitarybiškumu, antikomunizmu ir rusofobija.

Šiame kontekste, tokia medžiaga, kaip šnekamasis Vladislavo Švedo interviu – tai neįkainojamos vertės informacija, tai tie reti, bet gyvybiškai reikalingi šviesos spinduliai, kurių mums taip reikia melo tamsai išsklaidyti. Todėl visus rusiškai suprantančius savo skaitytojus, draugus ir bendraminčius raginame nepagailėti laiko ir peržiūrėti šią valandos ilgumo laidą.

Kibirkštis

Facebook komentarai
});}(jQuery));