Ar covid-19 vakcina yra moterų sterilizacija? Sorošo apmokami fact-checkeriai neneigia, kad toks pareiškimas buvo

131888698_10208306146128487_7207605591838322215_o

131888698_10208306146128487_7207605591838322215_o

Ar covid-19 vakcina yra moterų sterilizacija? Sorošo apmokami fact-checkeriai neneigia, kad toks pareiškimas buvo

head

Gruodžio pradžioje internete pasirodė straipsnis, kuriame teigiama, kad neva covid-19 vakcina yra projektas, kuriuo siekiama sterilizuoti moteris.

Šiame straipsnyje, kuris pasirodė portale https://healthandmoneynews.wordpress.com/,  teigiama : „Pfizer tyrimų vadovas: Covid vakcina yra moterų sterilizacija“.

Jame rašoma, kad vakcina nuo covid-19 turi vadinamuosius baltymų dyglius (angl. spike proteins, tai tokie straubliukai, kuriais virusas prilimpa prie organizmo), pavadintus sincitin-1. Jie gyvybiškai svarbus placentos formavimuisi moters kūne. Jei vakcina veikia taip, kad imuninė sistema iš karto puola naikinti tuos baltymų dyglius, tai moters organizmas yra išmokomas atakuoti ir tą sincitin- 1. Tokia organizmo reakcija gali sukelti nenustatytos trukmės moterų nevaisingumą.

Tikimasi, kad skiepijant susidarys antikūnai prieš SARS-CoV-2 baltymus. Tačiau tuose baltymų dygliuose taip pat yra sincitino-homologinių baltymų, kurie yra būtini placentos formavimui žinduolių, kaip žmonės organizmuose. Reikia visiškai atmesti, kad vakcina nuo SARS-CoV-2 gali sukelti imuninę reakciją prieš sincitin-1,  nes kitaip tokia vakcina gali sukelti neapibrėžtos trukmės nevaisingumą moterims. • „BioNTech“ / „Pfizer“ MRNR vakcinose yra polietilenglikolio (PEG). 70% žmonių susidaro antikūnai prieš šią medžiagą – tai reiškia, kad daugeliui žmonių gali pasireikšti alerginės, potencialiai mirtinos reakcijos į skiepijimą.• Pernelyg trumpa tyrimo trukmė neleidžia realiai įvertinti vėlyvojo poveikio.

Vos pasirodęs minėtame portale, tas straipsnis pasklido internete, nors pats portalas greitai buvo užblokuotas.

Tačiau pasipylė šios teorijos paneigimų, arba fact-checkerių straipsniai.

 

https://leadstories.com/hoax-alert/2020/12/fact-check-head-of-pfizer-research-did-not-say-covid-vaccine-is-female-sterilization.html?fbclid=IwAR0uF8ouuQ3SkXmQrXNQ0COejfey8G2tUHRZ0lXtzRifhZWM9qDKVXuest0

Šiame „faktų tikrinimo straipsnyje teigiama:

Ar „Pfizer“ tyrimų vadovas sakė, kad COVID vakcina yra moterų sterilizacija? Ne, tai netiesa. Asmuo, kuris neva nurodomas taip pasakęs, yra Michaelas Yeadonas, kuris beveik prieš dešimtmetį užėmė aukštas pareigas viename iš kelių „Pfizer“ mokslinių tyrimų departamentų kaip viceprezidentas ir vyriausiasis mokslininkas alergijos ir kvėpavimo srityje.

Jis paliko „Pfizer“ 2011 m.

Pfizerio tyrimų vadovas šio rašymo metu yra dr. Mikael Dolsten, „Pfizer Inc.“ mokslinių tyrimų, plėtros ir medicinos skyriaus vyriausiasis mokslo pareigūnas ir prezidentas.

Straipsnyje taip pat neteisingai pateikiami Yeadono pareiškimai, pateikti peticijoje Europos vaistų agentūrai. Jis niekada nesakė, kad „Covid vakcina yra moterų sterilizacija“.

Teiginys kilo iš 2020 m. Gruodžio 2 d. „Health & Money News“ paskelbto straipsnio pavadinimu „Pfizer tyrimų vadovas: Covid vakcina yra moterų sterilizacija“ (archyvuotas čia), kuris buvo paskelbtas:

https://healthandmoneynews.wordpress.com/

Toliau „faktų tikrintojai” pripažįsta, kad 43 puslapių peticijoje, kurią Yeadonas ir daktaras Wolfgangas Wodargas pateikė Europos vaistų agentūrai 2020 m. gruodžio 1 d., pažymėta „!! jie prašo, kad Europos Sąjungoje būtų atliktas klinikinių tyrimų III fazės administracinis  sustabdymas. Skyriuje, kuriame minima moterų vaisingumo problema, nėra deklaracijos, kad vakcina yra moterų sterilizacija. Tiksliau, Yeadonas ir Wodargas kelia klausimą: ar imuninis atsakas į SARS-CoV-2 viruso, atsirandančio dėl vakcinos, taip pat gali paskatinti moters organizmą atakuoti baltymą sincitiną-1, kuris yra svarbi formuojantis placentą.

Jie nurodė, kad nėščios ir krūtimi maitinančios moterys nebuvo įtrauktos į covid-19 vakcinos tyrimus, todėl gali praeiti daug laiko iki bus aišku, kaip ši vakcina veikia moters organizmą.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));