Tai kokia tada prasmė skiepytis ir garantuotai save daugiau ar mažiau apnuodyti, jei vis vien būsime uždaryti?

131672015_1328193447541958_2918360483809023232_n

131672015_1328193447541958_2918360483809023232_n

Šimonytė sako – būkite supratingi, elkitės atsakingai, gelbėkite gyvybes likdami namuose…
Ta proga noriu paklausti – o kas iš to, kad elgsimės atsakingai, tikėsime valdžios nurodymais ir net skiepysimės?
Kas pasikeis?
Juk ir per pirmąją „bangą” mums sakė – „pakentėkite, kad per Kalėdas galėtumėte švęsti su artimaisiais ir draugais”.
Ar galime? Ne. Mums, kaip karo metais, jau reikia leidimų, kad galėtume nuvykti į kitą rajoną, o persona, kažką veikianti Teisingumo ministrės poste, iš vis jau norėjo mums liepti žingsnius skaičiuoti…
Kas, kad „buvome geri vaikai” ir nelankėme tėvų ar senelių per Velykas? Lygiai nulis.
Ir jei tada „pakentėti” reikėjo savaitę, tai dabar jau liepia „pakentėti” ir „būti sąmoningais” mėnesį (nors netikiu, kad apsiribos tik mėnesiu, nes „kartą paragavęs negali sustoti…”).
Tam, kad pranešinėtų apie Coivid nešiotojus, yra programėlė.
Tačiau kažkodėl nėra programėlės tiems, kurie jau persirgo, todėl nei patys nebeapsikrės, nei kitų neužkrės.
Jei visas šitas namų areštas ir ribojimai – nuoširdus rūpestis mūsų sveikata, tai kodėl uždaromi ir ribojami tie, kurie jau persirgo?
Juk valdžia galėtų persirgusiems išduoti pažymas, kurios atvertų kelią pas tėvus, senelius ir draugus. Juk persirgę viruso nebeplatins.
Tačiau ne. Uždaryti sėdi visi.
Valdžia ir jos tarnai ragina skiepytis, o atsisakančius vadina žmonijos priešais.
O kokia skiepų nauda?
Farmacininkams nauda – nemokami bandomieji triušiai, kurių net mirties atveju artimieji negalės paduoti farmacinių bendrovių į teismą, nes sakysim Britanijos valdžia nuo atsakomybės atleido visas skiepus teikiančias firmas.
O kokia nauda žmonėms?
Juk tie patys mūsų profesoriai, kišantys skiepus teigia, kad pasiskiepiję vis vien turės nešioti kaukes, vengti kontaktų…
Tai kokia tada prasmė skiepytis ir garantuotai save daugiau ar mažiau apnuodyti, jei vis vien būsime uždaryti?
Sako – netiki valdžia. O kaip ja tikėti, jei kai pavasarį mus buvo uždarę, žadėjo, kad tai trumpam, kad tai vienam kartui.
Be to, kai Skvernelis uždarinėjo, Kubilius aiškino, kad toks uždarymas – perteklinis, kad tai nėra būtina, kad tai – galios demonstravimas.
O kai Kubiliaus partija atėjo į valdžią, mus uždarė net ne savaitei, o mėnesiui. Nes tai, kas Valstiečiams buvo galios demonstravimas, „konservatoriams” – veikla žmonių gerovei…
Nevykit, pakentėkit… O kiek laiko reiks „kentėti”? Mėnesį, du? Pusmetį?
Net žmogžudžiai, sodinami į kalėjimus, žino savo išėjimo į laisvę datą. O mes, niekuo nenusikaltę, tapę Kinijos, PSO ir farmacininkų propagandos įkaitais, net nežinome savo bausmės termino.
Tad jei net persirgusieji negali laisvai gyventi, tai kaip galima tikėti valdžios kalbomis? Jei profesoriai sako, kad šitas virusas tapo sezoniniu, todėl reiks kaukes nešiot kiekvienais metais, tai kokia prasmė dabar tupėt kambaryje?
Tam, kad kiekvienais metais mus uždarytų? Net Stalinas elgėsi humaniškiau – arba sušaudydavo vietoje, arba nors jau paskirdavo datą, kada išleis į laisvę.
O dabartinė valdžia, dar taip neseniai šaukusi, kad karantinai riboja žmonių laisves, mus visus uždarė neribotam laikui.
Ir įpareigojo ne tik kaimynus sekti kaimynus, bet ir greičio matuoklius paversti sekimo priemonėmis.
Kuo toliau, tuo labiau taip vadinama laisva Lietuva tampa Šiaurės Korėja. Ir tą daro atseit demokratiškai išrinkta valdžia.
Primenu, kad ir Hitleris į valdžią atėjo per demokratinius rinkimus.
PS. Medijos verkia, kad padaugėjo mirčių. Tik deja, mirčių nuo kovydo žymiai mažiau, nei galėjusių nebūti mirčių, nutikusių dėl to, kad medikai nebesirūpina kitais pacientais, neužsikrėtusiais kovydu.
Manau daugelis žmonių (tame tarpe ir aš) nebekreipia dėmesio į valdžios nurodymus vien todėl, kad nebeturi vilties, kad šita absurdo komedija pasibaigs.
Facebook komentarai
});}(jQuery));