Metų savanorė Rima: „Linkiu nelikti tokiems, kokie esate. Tobulėkite“

Rimos-fotosesija-67-of-99

Rimos-fotosesija-67-of-99

Metų savanorė Rima: „Linkiu nelikti tokiems, kokie esate. Tobulėkite“

 

20 m. studentė Rima Miknaitė jau trejus metus savanoriauja Lietuvos sveikuolių sąjungos (LSS) rengiamose stovyklose. LSS valdyba šiais metais metų savanorio titulą skyrė iš Alytaus kilusiai merginai, kuri per tuos trejus metus ne tik savanoriavo, bet ir gerokai pasikeitė pati, sveikos gyvensenos žinias aktyviai taiko savo gyvenime.

 

Pirmoji pažintis su sveikuoliais – paskaitoje

 

2018 m. vasario 1 d. Alytuje vyko regėjimo gerinimo natūraliais būdais paskaita, kurią vedė Sigita Kriaučiūnienė. Kadangi esu trumparegė, todėl man tai išties aktuali tema. Po paskaitos apsisprendžiau, kad labai noriu dalyvauti regėjimo gerinimo stovykloje „Šalin akinius“. Joje susipažinau su visu būriu sveikuolių sąjungos žmonių.

 

Galimybė mokytis iš kitų, semtis patirties

 

Stovykla „Šalin akinius“ paliko neišdildomą šviesų įspūdį, tad tais pačiais metais dalyvavau kitoje sveikuolių organizuojamoje stovykloje „Laisvės kodas“. O po metų į stovyklas vykau jau nebe kaip dalyvė, bet kaip savanorė. Labai norėjosi sugrįžti ir dar artimiau pažinti sveikuolių šeimą. Čia aš turiu galimybę mokytis iš šiltų, laimingų, išmintingų žmonių kaip kurti savo gyvenimo laimę, tapti laisvesne savo viduje, semtis gyvenimo išminties, tobulėti. Savanoriaudama jaučiuosi esanti reikalinga, prasmingai leidžiu laiką, gera pačiai prisidėti prie laimę dalyvių širdyse kuriančių stovyklų organizavimo.

 

Man labiausiai patinka būti šalia, klausytis nerealių stovyklos organizatorių, vadovų, lektorių, jausti jų palaikymą, supratimą, priėmimą manęs tokios, kokia esu. Vienos šilčiausių akimirkų yra apsikabinimai sveikinantis, taip pat po rytinės mankštos. Labai geras emocijas. Džiaugsmą, laisvę man dovanoja tinklinio žaidimas skambant muzikai

 

Pasikeitė požiūris į santykius, mitybą, gyvenseną

 

Manau būtų nerealu, jei daugiau nei du metus gan aktyviai įsitraukus į sveikuolių sąjungos veiklą, dalyvaujant renginiuose, mano pačios požiūris nė kiek nepasikeistų. Keitėsi požiūris į santykius, pamačiau kitokių, man naujų bendravimo būdų, sveikesnę, harmoningesnę gyvenseną. Stipriai pasikeitė suvokimas, kas yra sveika mityba, keitėsi ir vis dar keičiasi mano maistas, valgymo įpročiai. Kitiems paklausus ar esu vegetarė, juokauju, kad man dabar pereinamasis laikotarpis. Racione mėsos praktiškai nebeliko, tačiau vegetare savęs kol kas vadinti negaliu.

 

Stengiuosi anksčiau gultis ir anksčiau keltis, nes ryte atsikėlusi miestui dar miegant ir jau žingsniuodama takeliu, jaučiuosi žvali, energinga, pozityviai nusiteikusi. Dirbu su savimi, keičiu savo mąstymą, pamažu į savo gyvenimą įvedu įgytas žinias. Kasdien darau palmingo meditaciją taip atpalaiduodama savo akis.

 

Nelikite tokie patys!

Esu gavusi palinkėjimą išlikti tokia nuoširdi, draugiška, kokia esu. Aš noriu palinkėti neišlikti tokiems, kokie esate, bet augti, tobulėti, tapti išmintingesniems, supratingesniems, negu kad esate dabar. Mokytis būti laimingais šią akimirką!

Sigita Kriaučiūnienė, www.sveikuoliai.lt.

Nuotraukos R. Miknaitės asmeninis archyvas

Facebook komentarai
});}(jQuery));