Korona – universali visuomenių kontrolės ir melžimo priemonė

main-qimg-b12108422f28ee05ab6ec039999ecbc1

main-qimg-b12108422f28ee05ab6ec039999ecbc1

Pažįstamas susirgo pereitą savaitę. Temperatūra, prastai jaučiasi. Nemiršta bet tiesiog prastai jaučiasi.
Gydytoja nuotoliniu būdu išrašė nedarbingumo lapelį ir rekomendavo pasitikrinti nuo koronos.. Na, žmogus atsakingas, nutarė tikrintis. Kadangi, kaip jau minėjau, tai buvo pereitą savaitę, nutarė jokių kontaktų neturėt kol nepasitikrins. Sėdi namuose, 4 dienos.
Kol galų galė sulaukė iš savivaldybės transporto, nuboginusio į testavimo punktą. Šiandien jau penktadienis, o atsakymo vis dar nėra.
Seniai nėra ir temperatūros – jau praėjo daugiau kaip savaitė nuo to laiko kai ji pirmą kartą apsireiškė. Žmogus jau supranta, kad atsakymo be pirmadienio nesulauks tikrai.
Sėdėt namie? Ko? Diagnozės tai nėra. Ir ne faktas, kad bus.
Iš kitos pusės – jei bus, tai kas bus kaltas, kad jis vaikščioja laukais su korona?
Žiūriu į visą šį reikalą ir suprantu, kad šie kovotojai visai nė nemano kovoti su korona, o tik imituoja žūtbūtinę kovą.Nes, greičiausiai, supranta kaip ir mes, visos šios muilo operos komiškumą.
Ir supranta, kad mes irgi tą suprantame, jog jie supranta. Bet vaidina savo vaidmenį iki galo, nes fondai plaukia, reikia pinigus įsisavint, o tam reikia runkelius prie žemės prilenkt, kad tiesos nesugebėtų įžiūrėt.
Tai ir lenkia.. karantino priemonėmis.
Šiandien netyčia YouTube pamačiau vaizdo įrašą rusų kalba, kur Latvijos medikė Marina Kornatovska, pasakojo apie savo darbą ir mirštančius nuo dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų ligonius. Ji kreipėsi į ligonių artimuosius, prašydama jų pasidomėti pas gydytojus kokiais būdais tie aparatai naudojami prieš atiduodant artimuosius į šias ligonis ir sutinkant leisti taikyti tokį gydymą.
Po to paskaičiau komentarus ieškodamas jos pavardės (pasisakyme nebuvo aišku kas ji tokia) ir radau ne tik jos vardą-pavardę ir pareigas, bet ir nuorodą į kitą vaizdo įrašą, kur artimieji nufilmavo jos areštą ar kaip jie dabar mėgsta sakyti „sulaikymą”
Tai įrodo, jog medikė nesislapstė po svetimais pseudonimais, o kalbėjo atvirai tuo, kuo tikėjo.ir, galbūt, matė.
Dabar jos paskyroje tuščia – viskas ištrinta ar užblokuota, Galite įsitikinti patys: (Марина Корнатовска).
Kiekviena tokia istorija mažina norinčių tikėti oficialia pandemijos istorija. O paprasta mirčių statistika liudija, kad koronavirusas nėra pagrindinė šiuolaikinės visuomenės mirčių priežastis.
Nėra, tačiau kažkodėl stumiamas į pirmą planą prieš visas kitas priežastis. Kodėl?
Todėl kad jo pagalba buvo atrasta universali visuomenių kontrolės ir melžimo priemonė. Kas savo noru norės to atsisakyti?
Jie jau seniai nebetiki, bet kaip pokerio žaidėjai apsimeta, kad turi gerą kortą ir kad jiems viskas gerai. Bet žinote ką?
Net ir geriausi pokerio žaidėjai visi vienoje ir toje pačioje partijoje išlošti negali. Nėra tiek resursų lošiamame banke..
Tačiau yra runkelių, pasiruošusių tapti tuo trūkstamu resursu.
Atsipeikėkite, netapkite batareika savo pačių melžimo aparatui.
Nuotraukoje gali būti: vienas ar daugiau žmonių
Kas mūsų laukia toliau?
„Užbėgsiu įvykiams už akių ir pasakysiu kas netrukus įvyks. Gruodžio pabaigoj-sausio pradžioj bus įvesti nauji ribojimai ir jie bus labai griežti netgi žiaurūs. Bus uždaromi verslai, žlugdoma viskas kas dar nežlugo ir ką tik įmanoma sužlugdyti.
Sausio pradžioje vyriausybė pradės kalbėti apie universalias bazines pajamas ir netgi pradės tą įgyvendinti. Lietuvoje, Lenkijoje ir pas kitus artimus kaimynus žiaurios priemonės bus taikomos todėl, kad čia žmonės dar nepakankamai prasiskolinę ir juos žūtbūt reikia nuskurdinti tiek, kad jie neturėdami kitos išeities priimtų tas bazines pajamas ir net ačiū pasakytų.
Tačiau taip gali ir nebūti, jeigu pakankamai žmonių pakels subines nuo fotelių. Jau esu rašęs, kad vasaros pradžia bus apsisprendimo metas ar paklusti ar išlikti žmogumi. Tik laiko pagalvoti tada jau nebus.
Ateis ruduo ir tie kas nesipriešins dabar bus pribaigti vėlų rudenį įvestos karinės padėties. Tuo ką rašau net neabejoju.”
Įkvepianti prognozė, – tiesa?
Nuo savęs pridėčiau tai, kas aukščiau nepasakyta:
jei bus planuojami visi šie dalykai – pirmiausiai pastebėsite tai čia, FB. Tikiuosi suprantate ką turiu omenyje ?
Nenoriu gąsdinti, pats nenoriu tikėti šiais dalykais – jie man išeina už sveiko proto ribų, smegenys atmeta kaip kliedesius, bet žinote ką?
Viskas ką mums valdžia žadėjo per šiuos metus kalbant apie koronavirusinius ribojimus – buvo melas. Ir aš net nenoriu to viso vardinti, patys žinote. Todėl aš suprantu, nors ir kaip nenoriu to priimti, kad šitai publikai, kuri SAVO politikos nevykdo – nieko švento nėra.
QR koduose, paveikslėlyje, telefonu nuskaitysite Telegram grupės „Laisvas žodis” adresą. Gali būti, kad jums kažkada labai to prireiks. Negąsdinu, bet man tai labai tikėtina.
Facebook komentarai
});}(jQuery));