Karo policija gaudys įtariamus viruso nešiotojus ir nenorinčius vakcinuotis – tam jau pasirengta

130327867_10218922763846658_2325553473614220225_o

130327867_10218922763846658_2325553473614220225_o

Seimo priimtas įstatymas, legalizuojantis „karo policijos” įgaliojimus veržtis į piliečių namus be teismo sankcijos ir naudoti šaunamąjį ginklą, sulaikant įtariamus viruso nešiotojus – tai ne kokios nors Krašto apsaugos ministerijos klerkų sumanymas.
Mat lygiai tokia pati nuostata – „panaudoti karinės sanitarijos inspekciją”  „infekcinių ligų prevencijai ir kovai su ja” – numatyti ir Lenkijos Seimo neseniai priimtame įstatyme dėl vienodo akto dėl žmonių infekcijų ir infekcinių ligų prevencijos ir kovos su juo skelbimą.
Akivaizdu, kad tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje veikia kažkokios išorinės nežinomos jėgos, kurios priverčia šių šalių įstatymų leidėjus besąlygiškai paklūsti, kaip reikia priiminėti tokius įstatymus.
Lenkijos Seimo priimtas įstatymas dėl viruso – analogiškas bus priimtas ir Lietuvoje:
„Vyksta didelių juridinių kontorų mūšis dėl Karo policijos įstatymo teisėtumo, – apibendrino Seimo nario patarėja Nendrė Černiauskienė, – pirmose gretose priekyje TEISINGŲ „konsultantų” iš NEĮVARDIJAMŲ KONTORŲ bėga Anušauskas ir Puidokas. Taigi, 21 amžius, niekas nebestebina – lietuviškai nebesuprantam – reikia ne mafijinės advokatų kontoros argumentuoto šio įstatymo aiškinimo. Geriausiai GARSINIO. Nes SEIMO nariai SUNKIAI SKAITO”.
Nendrė Černiauskienė : „… „Kai prasidėjo vidoK – maniau – va, paprasti žmonės supras – ką reiškia bi-jo-ti, kai nematomas, nežinomas yra nusitaikęs – bet kada ir bet ką. Nes ši baimė buvo išskirtinė – skirta tik sistemos struktūrų žmonėms. Dažniau – kažkur užsienyje. Galbūt. Išskyrus Pocių ir R.Miliūtės amžinaatilsį vyrą. O kad pritaikys kažką, kas įlaša … gelbėjant… žinoma kaip klasikoj. Todėl jei galvojate, kad JIE – (absoliutas… nuo politiko iki gydytojo), profesionalai – klystate. Dalis jų – ten – nes – išmokyti AMATO. Nes kad suleisti mirtiną injekciją – reikia TOKIU TAPTI…”

Komendanto valanda koronavirusui turėtų suduoti stiprų smūgį, tačiau ją įvesti kol kas dar delsiama

Paskelbta: 2020-12-06 13:59 Autorius: ekspertai.eu
anusasss
Anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas Arvydas Anušauskas. Nuotr. facebook.com

Vis labiau įsisiautėjant koronaviruso pandemijai gruodžio 6 d. valstybės lyderis Gitanas Nausėda, dėvėdamas madingos juodos spalvos veido kaukę, susitiko su Sveikatos ekspertų tarybos nariais ir aptarė karantino griežtinimo rekomendacijas ir pandemijos valdymą.

G. Nausėdos vyriausiasis patarėjas, Ekonominės ir socialinės politikos grupės vadovas Simonas Krėpšta suskaičiavo, kad „dabar užsikrėtimų skaičius augimas siekia apie 10 proc., jei toks išliktų, per Kalėdas turėtume apie 4000 tūkst. užsikrėtimų skaičių“.

skirt

DEMĖSIO! Ekspertai.eu primena, kad koronaviruso užsikrėtimai nustatomi su feikiniais testais – plačiau apie publikacijoje „Dėl koronaviruso testų mokslininkai atskleidė skandalingus faktus“.

skirt

Pasitarimo metu nutarta, kad siekiant įveikti pandemiją, labai pasitarnautų komendanto valanda.

„Nepaprastoji padėtis yra reikalinga, kad būtų galimybė įvesti komendanto valandą“, – išaiškino G. Nausėdos dešinioji ranka.

Tačiau, pasak S. Krėpštos, šis siūlymas nors ir buvo diskutuotas, bet nesiūlomas šiuo metu. Komendanto valandai įvesti reikia, kad situacija dar labiau pablogėtų, tai yra užsikrėtusiųjų skačiai dar labiau padidėtų.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras skelbia, kad per praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 2219 užsikrėtimo koronavirusu atvejų, 15 COVID-19 liga susirgusių žmonių iškeliavo anapilin. Taip pat skelbiama, kad ligoninėse gydoma per 2 tūkst. COVID-19 pacientų, iš jų 152 – reanimacijoje.

Pranešama, kad Vyriausybė sieks karantiną pratęsti iki gruodžio 31 dienos ir įvesti dar daugiau ribojimų.

Bus siūloma:

– papildomai nenustatyti išimties laisvalaikio paslaugoms – išimčių nebetaikyti individualiems fizinio aktyvumo užsėmimams. Išimtis liktų tik aušto meistriškumo sporto veikloms;

– valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose, valstybės ir savivaldybių valdomose įmonėse darbas organizuojamas ir klientai bus aptarnaujami tik nuotoliniu būdu, bu atsisakoma dalinio nuotolinio darbo, išskyrus, kai būtina atlikti darbą vietoje;

– bus draudžiama lankyti muziejus, galerijas ir organizuoti ekskursijas.

– ugdymas mokyklose pagal pradinio, pagrindinio ugdymo ir vidurinio ugdymo programas bus vykdomas tik nuotoliniu būdu, išskyrus specialiosiose mokyklose ir bendrojo ugdymo mokyklų specialiosiose klasėse ugdomus mokinius pagal pagrindinio ugdymo (pagrindinio ugdymo individualizuotą), vidurinio ugdymo (socialinių įgūdžių ugdymo) programas;

– neformalusis vaikų švietimas bus vykdomas nuotoliniu būdu arba dar geriau – stabdomas;

– neformalusis suaugusiųjų švietimas ir neformalusis profesinis mokymas bus vykdomi nuotoliniu būdu arba stabdomi, išskyrus aviacijos, jūrininkų bei transporto priemonių vairavimo praktinius mokymus;

– profesinis mokymas (ar jo dalis), išskyrus pirminį profesinį mokymą, bus vykdomas kartu su socialinių įgūdžių programa, aukštojo mokslo studijos bus vykdomi nuotoliniu būdu;

Laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga visuomeniniuose tinkluose papildomai svarsto, kad kaukes darbe reikėtų dėvėti visur ir visada, nebent žmogus galėti būti be kaukės, jei patalpoje bus vienas.

P. S.

Ekspertai.eu primena, kad komendanto valanda – paros laikas, kai teritorijoje, kurioje įvesta nepaprastoji padėtis, draudžiama būti viešose vietose be specialaus leidimo ir asmens dokumentų.

Kalbant apie komendanto valandą, apie kurią užsiminė vyriausiasis G. Nausėdos patarėjas, verta prisiminti, kokas savo žinias apie komendanto valandą lapkričio 26 d. demonstravo būsimasis Krašto apsaugos ministras, Žmonių partijos atstovas, anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas Arvydas Anušauskas, atsakydamas į valstybinio transliuotojo klausimus.

– Šiaip konservatoriai, jei teisingai prisimenu, buvo tie, kurie pandemijos pradžioje buvo užsiminę apie komendanto valandą.

– Ne, ne, ne, ne.

– Nebuvo?

– Ne, nepaprastoji padėtis (ir komendato valanda – LRT.lt) yra skirtingi dalykai. Tai nėra kariuomenės įsitraukimas. Nepaprastoji padėtis reiškia, kad Seime sudaromas specialus komitetas, komisija, kuri kontroliuoja tą bendrą situaciją, jai atsiskaitoma, ji teikia rekomendacijas. Tai nesusiję nei su komendato valanda, nei tiesiogiai su kariuomenės naudojimu.

– O ar būtų tokios sąlygos, pavyzdžiui, kur Jūs ar Jūsų pavaldiniai turėtų dalyvauti tokiame ryšyje su civiliais, užkardant civilių laisvą judėjimą po miestą ar dar kokius nors dalykus, kur tai atrodytų kaip komendato valanda?

– Ne, kariuomenės įsitraukimo šioje vietoje nėra. Viešojo saugumo pajėgumai yra pakankami, jeigu reikia užtikrinti viešąjį saugumą ir jeigu, kaip savo laiku, vykdant Vyriausybės nurodymus, buvo kontroliuojamas žmonių mobilumas. Tų pajėgumų užtenka, čia tikrai kariuomenė nereikalinga, bet platesnis kariuomenės įsitraukimas vis dėlto gali būti, mano supratimu, Seimo sprendimu. Tai nėra toks paprastas dalykas, kad kariuomenė kaip nors pakeliama ir naudojama toms užduotims, kurios nėra sankcionuotos.

P. P. S.

O čia pasigėrėkime, kokį teisinį išprusimą tas pats anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas A. Anušauskas pademonstravo visuomeniniuose tinkluose, apie itin tyliai ir žaibo greičiu Seimo priimtą Karo policijos įstatymą,  įsigaliosiantį nuo 2021 m. sausio 1 d. (plačiau apie šį įstatymą skelbėme publikacijoje „Spaudos konferencija apie ULTRAįstatymą, kurį jau pasirašė valstybės lyderis G. Nausėda“):

anusas%20apie%20karo%20policijos%20istatyma

ekspertai.eu komentaras3 07

Anušauskinių KGB sąrašų skelbėjau Arvydai Anušauskai – nors ir esate grafomanas, tačiau skaityti įstatymus ir suprasti kas ten parašyta, turėtumėte net ir Jūs, tereikia tik šiek tiek pasistengti.

Nes nėra gerai, kai Seimo narys – piliečių išlaikomas tarnas – atvirai demostruoja savo teisinį neišprusimą ar tiesiog sąmoningai apsimetinėja beraščiu.

PAPILDYTA

vais(1)
Z. Vaišvila.

Signataro Zigmo Vaišvilos komentaras:

„Seimo narys Arvydas Anušauskas kažkodėl nervinasi. Aiškina, kad mes esame kvailiai ir nesuprantame š.m. lapkričio 10 d. LR Seimo per 1 minutę priimto naujos redakcijos Karo policijos įstatymo, kad jis tariamai taikomas tik karinėse teritorijose.

Paaiškinimai dėl tokio jo elgesio, matyt, būtų du:

1. Seimo narys Arvydas Anušauskas neskaitė šio įstatymo. Kol kas atmetu variantą, kad jis skaitė, bet nesuprato.

2. Jei Seimo narys Arvydas Anušauskas sąmoningai rašo netiesą, tai jam ir kitiems panašiai besielgiantiems priminsiu šias tiesas:

a) Niekas valdžioje nebūna amžinai. Tad pasikeitus valdžiai ir konjunktūrai tas pats Karo policijos įstatymas gali būti pritaikytas jo paties, jo žmonos ir mažylio vaiko atžvilgiu.

Karo ministru, tamsta Arvydai Anušauskai, nebūsite amžinai.

b) Pasimokyti, tamsta Arvydai Anušauskai, galėtumėte iš jūsų gerbiamo Vytauto Landsbergio, kuris, kiek besistengė, kiek beinicijavo įstatymų ir referendumų, vis tiek netapo Lietuvos Prezidentu. Vytauto Landsbergio pastangomis pasiektais rezultatais, įstatymais pasinaudojo kiti asmenys, tapę Lietuvos Prezidentais. Galų gale tai supratęs, Vytautas Landsbergis vietoje savęs Lietuvos Prezidentu mums įtaisė Dalią Grybauskaitę. Taip ir, tamsta Arvydai Anušauskai, gal ką nors kitą įsiūlykite vietoje savęs Lietuvos karo ministru? Labai jau nekaringas, tamsta esate.“

Susiję:

Baltarusiją aktyviai gelbėti pasiryžęs ir anušauskinių KGB sąrašų skelbėjas: prisiminkime šio frukto nuomonę apie JT

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));