Kokius įstatymus pasirašinėja šis veikėjas su pirštinėmis?

veikejas-01

veikejas-01

Spaudos konferencija apie ULTRAįstatymą, kurį jau pasirašė valstybės lyderis G. Nausėda

Paskelbta: 2020-12-03 22:21 Autorius: ekspertai.eu

2020 m. gruodžio 4 d. įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir Lietuvos Visuomenės Tarybos spaudos konferencija Seime „Naujasis Karo policijos įstatymas – grėsmė visuomenės saugumui“.

Spaudos konferencijoje dalyvavo buvęs LR Seimo narys, ekspertai.eu atstovas Audrius Nakas.

Su naujuoju, tyliai ir žaibiškai prastumtu Karo policijos įstatymu, kurį jau pasirašė valstybės lyderis Gitanas Nausėda, galite susipažinti ČIA.

Ačiū „PressJazz TV“ žiūrovų ir ekspertai.eu skaitytojų akylumui, kurių dėka ir buvo atkreiptas dėmesys į šį fantastišką įstatymą.

Spaudos konferenciją galima žiūrėti čia:

Kreipiamasi į LR Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen dėl kadenciją baigusio LR Seimo paskutiniąją darbo dieną neapdairiai ir skubotai (arba greičiau sąmoningai ir labai gerai apgalvitai) per 1 minutę priimto naujos redakcijos Karo policijos įstatymo, absoliučiai prieštaraujančio LR Konstitucijai.

Įstatymu, kuris įsigalioja 2020 m. sausio 1 d., karo policijai ne karo ir net ne nepaprastosios padėties metu suteikta teisė veikti ne tik kariniuose daliniuose ir lydint karinį transportą, bet ir visur bet kur Lietuvoje.

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));