VRK bendradarbiavo su rinkimus JAV klastojusia kompanija Smartmatic

vrk

vrk

Dar viena sąmokslo teorija jums.
Atsidarius VRK.lt internetinį puslapį pamatysime, kad VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė su privačiomis kompanijomis praktiškai niekada nebendrauja.
Išimtį ji lapkričio 20 dieną padarė tik kompanijai Smartmatic:
Kur gi mums girdėtas šios kompanijos pavadinimas? Paieškome internete, kuriame yra viskas, ko mes neturėtume žinoti. Tarp gausybės fuckchecker’ių „paneigimų” (kas savaime sukelia mintį, kad skelbiami faktai yra teisingi) randame:
Wikileaks informacija apie trijų Venesuelos gyventojų įkurtą Smartmatic:
O čia rašinys apie Smartmatic dalyvavimą kontroversiškai vertinamų šių metų Amerikos prezidento rinkimų kampanijoje:
Išvadas pasidarykite patys.
Nuotraukoje gali būti: tekstas
Britų laikraštis The Independent cituoja prezidento Donaldo Trampo advokatų žodžius.

https://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-election-2020/giuliani-trump-election-fraud-venezuela-b1749911.html

Donaldo Trampo advokatai, kurie save apibūdina kaip „elito stuburo perlaužymo komanda", teigė, kad balsavimas JAV prezidento rinkimuose buvo nulaužtas ir Trampui skirti biuleteniai klastojimo būdu buvo perdaryti Joe Bideno naudai dėl Venesueloje sukurtų technologijų.

Komandai vadovaujantis asmeninis D. Trumpo advokatas Rudy Giuliani sakė, kad rinkimus suklastojo „įmonė, priklausanti„ Chavez “ ir „ Maduro (Venesuelos diktatoriai - aut. pastaba) “dukterinėms įmonėms“.

Juos papiktino Kanados bendrovės „Dominion“ rinkimų biuletenių skaičiavimo mašinų panaudojimas.

Jis taip pat buvo nusiminęs dėl balsams suskaičiuoti panaudotos Venesuelos firmos „Smartmatic“ technologijos, nepaisant to, kad jos veikė tik Los Andželo apskrityje.


„Negalėjai patikėti, kad kompanija, kuriai priklauso ši rinkimų technika, buvo Hugo Chavezo sąjungininkas, yra Nicolas Maduro sąjungininkas ir George'o Soroso sąjungininkas. Ką turime daryti, kad pasiektume tiesą? " - sakė ponas Giuliani.

"Tai yra tikra. Mes nieko neišgalvojame. Čia nėra nė vieno, kuris užsiimtų fantazija. Aš jaučiu nusikaltimus - tiesiog juos užuodžiu“.

Giuliani teigė, kad balsus Mičigane „skaičiavo Venesuelos įmonė, įsikūrusi Vokietijoje. Ji priklauso žmonėms, kurie yra Maduro ir Chavezo sąjungininkai “.

Tūkstančiai socialinės žiniasklaidos vartotojų dalijosi įrašais, kuriuose teigiama, kad rinkimų technologijas tiekiančios bendrovės „Dominion Voting Systems“ programinė įranga naudojama tose pačiose šešiose valstijose, kuriose D. Trumpas teikia ieškinius dėl prezidento rinkimų, o tai rodo, kad „Dominion Voting“ yra atsakingas už sukčiavimą rinkimuose.

Dominion Balsavimo sistemos buvo naudojamos mažiausiai 24 valstijose.

Giuliani kolega Sidney Powellas, teisininkė, sukūrusi "Deep state" („gilios valstybės“) teoriją, kuri sako, kad yra slapta organizacija, susikūrusi dar Obamos laikais, kurios tikslas- sužlugdyti D. Trumpą, teigia, kad Venesuelos diktatorius Hugo Chavezas patvirtino „Smartmatic“ sistemų sukūrimą.


"Mes turime įrodymų, kad tai buvo iš Venesuelos, iš Nicolas Maduro, iš Hugo Chavezo, iš Kubos ir iš Kinijos, turinčios didelių interesų Venesueloje."

Ji pridūrė: „Mes neįsivaizduojame, kiek demokratų pareigūnai sumokėjo už tai, kad rinkimai būtų suklastoti jų naudai. Tai didžiulės, gerai koordinuojamos pastangos. Tai mūsų kartos 1775 m. įvykiai“.


Ponia Powell teigė, kad „Dominion“ darbuotojai nakties metu lankėsi uždarose rinkimų apylinkėse, kad sugadintų biuletenius.

„Šioje šalyje niekada neturėtų būti rengiami kiti rinkimai  naudojant Dominiono ir„ Smartmatic “mašinas“, - sakė ji.

Toronte įsikūrusi „Dominion“ nuo 2018 m. priklauso Niujorko privataus kapitalo įmonių „Staple Street Capital“.

Tiek „Dominion“, tiek „Smartmatic“ paskelbė pareiškimus, kuriuose teigiama, kad tarp dviejų konkuruojančių firmų nėra jokių nuosavybės santykių.

„Smartmatic“ yra tarptautinė įmonė, kurią Floridoje įkūrė Venesuelos piliečiai. Nėra įrodymų, kad "Dominion" turi ryšių su Venesuela, arba yra partnerė su „Smartmatic“.

Nors Venesuelos rinkimuose buvo naudojama „Smartmatic“ technologija, vyriausybės oponentų kaltinimai, kad bendrovė suklastojo rinkimus, nėra pagrįsti.
(tokią išvadą padaro britų kairuoliškasis "Independent" - matyt, tai reikštų, kad Maduro teisėtai išrinktas Venesuelos prezidentu - redakcijos pastaba).
2017 m. Bendrovė apkaltino Venesuelos vyriausybę sukčiavimu rinkimuose.

„Smartmatic“ 2005 m. įsigijo balsų skaičiavimo mašinų bendrovę „Sequoia Voting Systems“, tačiau po dvejų metų ją pardavė, kai JAV valdžia pasipiktino, kad į tokią įmonę investuoja Venesuelos vyriausybė. Po trejų metų "Dominion" įsigijo Sequoia.

Rinkimų saugumo ekspertai sako, kad sunku įrodyti, ar „Sequoia“ kodas gali būti naudojamas „Dominion“ programinėje įrangoje dėl to, kad šis verslas labai neskaidrus. Tiek „Dominion“, tiek „Smartmatic“ teigia, kad nenaudoja viena kitos programinės įrangos.


 
Facebook komentarai
});}(jQuery));