Amerkos rinkimų skandalas iškelia į paviršių giluminę valstybę („deep state”)

deep

deep

Aurimas Guoga
Teisinė padėtis rinkimų kovoje 11 20
Reikalai ima svertis Trampo pusėn. Mičigano apgarda atšaukė balsų patvirtinimą. Viskonsine rinkimų komisija iš pradžių priešinosi balsų perskaičiavimui, o po to ėmė perskaičiuoti taip, kad rezultatai nesikeistų. O dienos tema bus kokia į visa tai demokratų ir žiniasklaidos reakcija.
Du svarbiausi Trampo advokatai, buvęs Niujorko meras Rudy Giuliani ir ankstesnėse Trampo kovose su gilumine valstybe užgrūdinta advokatė Sidney Powell surengė spaudos konferenciją, kur pasidalino gausybe skandalingų faktų. Jie reziumavo, kad tai ne tiek kova kas taps sekančiu prezidentu, o žūtbūtinis mūšis už konstitucijos viršenybę, piliečių teisę į sąžiningus rinkimus ir apskritai kova už laisvės išlikimą Amerikoje. Nuo šiol žiniasklaidoje neišvengiamai atsiras dėmesio rinkimų pažeidimams ir teisinei kovai.
Vakar įvėliau klaidą. Kai rašiau apie įvykius Klarko apygardoje, tai iš tiesų ši vadinasi Veino apygarda (Wayne County). Klarko apygarda yra Nevadoje, kur taip pat užfiksuotas masinis klastojimas.
Dabar Trampo komanda tiksliai žino kuriose vietose dairytis sukčiavimo atvejų. Tos vietos išsiskiria anomaliu Baideno palaikymu palyginti su gretutinėmis teritorijomis, taip pat dideliais palaikymo pliūpsniais naktį po rinkimų. Prieš kelias dienas rašiau, kad vienas liudytojas Mičigane papasakojo, kad naktį autobusiukas iš neaišku kur atvežė 150 000 balsų ir tai svariai pataisė pašlijusius Baideno reikalus toje valstijoje. Vakar paskelbta, kad panašus nuotykis įvyko ir Viskonsine, kur 3.42 nakties pridėta 100 000 neaišku iš kur atsiradusių balsų.
Pridėtas paveiksliukas kaip tik ir liudija dar vieną iš tokių atvejų, šis vėl Mičigane. Ten, jeigu gerai supratau, rezultatai buvo „pataisyti” Dominijono pagalba.
Vakar vakare naujas posūkis Veino (buv. Klarko) balsavimo rezultatų patvirtinimo sagoje. Respublikonai rinkimų komisijos nariai pasirašė liudijimą po priesaika, kad juos užterorizavo pasirašyti balsavimo rezultatų patvirtinimą ir kad jie atšaukia savo parašus. Taip kad dabar demokratų padėtis ten dar blogesnė nei buvo tuomet, kai jie atsisakė pasirašti protokolą. Čia jau link baudžiako tempia. Tuo tarpu jeigu Veino apygarda nesertifikuota, Mičigane pirmauja Trampas.
Demokratų veiksmai tampa vis labiau desperatiški. Kaip sakė Stivas Banonas, Trampo rinkimų štabo vadovas 2016 m. rinkimuose, dabar, pajutusios kad laivas ima skęsti, žiurkės lenda į paviršių, jie pradeda vidury baltos dienos daryti nusikaltimus. Ryškiausias to pavyzdys Vinskonsine – ten rinkimų komisijos nariai iš pradžių mėgino sukliudyti balsų perskaičiavimą (organizavo įstatymų pakeitimą paskutinę minutę), o kai nepavyko į skaičiuotojus paskyrė 166 demokratus ir tik 12 respublikonų. Taip jų bandymai gelbėtis juos demaskuoja ir paliudija visam pasauliui, kad Trampas teisus dėl pavogtos pergalės.
Dienos tema: ką per šį laiką mąsto ir daro misteris Bidėnas ir visi kas jį palaiko. Pirmosiomis dienomis po rinkimų jie surengė iki šiol dar nematyto intensyvumo dergimo kampaniją prieš D.Trampą. Aiškino, kad Trampas nestabilus tipas, kuris nesuvokia jog pralaimėjo, kad griauna konstitucijos pamatus nes nenori perduoti valdžios. Jau rašiau, kad CNN neį įsigudrino jį prilyginti nacių smogikams, kurie 1938 metais Vokietijoje surengė Krištolo naktį (pogromą prieš žydus).
Per tą laiką iš žiniasklaidos buvo atimta viena valstija ir perduota Trampui. Šiaurės Karolina, kurią žurnalistai jau buvo spėję priskirti Baidenui, buvo iš jų atimta ir oficialai perduota Trampui.
Po kelių dienų misteris Bidėnas ėmė pateikinėti save prezidento vaidmenyje – rengė „išrinkto prezidento” spaudos konferencijas, tusinosi su užsienio šalių vadovais. Žiniasklaida nekreipė dėmesio į teisinę kovą ir pateikinėjo mr. Bidėną kaip jau tapusį prezidentu. Net ir mūsų žiniasklaidoje pasirodė reportažų apie „naująją pirmąją šalies ponią Jill Biden”, netgi papasakojo su kokiomis problemomis susidurs pirmosios poros šuniukai kai bus persikelti į Baltuosius rūmus. Šiame etape truputį teko ir man, kai komentuotojai visa kaip stengėsi pasiekti kad nustočiau rašyti apie teisinę Trampo kovą.
Dabar jau ši bravūra baigiasi. Demokratai pora dienų kaip pritilę, tik Obama dar pasivargino apkaltinti Trampą tapus diktatoriumi.
Amerkos rinkimų skandalas iškelia į paviršių giluminę valstybę. Prasišviečia visi kurie užimdami svarbias pareigas veikia prieš valstybės sąrangą, užgniaužia pamatines piliečių teises, patyliukais įvedinėja diktatūrą. Juos iškelti į paviršių beveik tolygu juos sunaikinti.
Nuotraukoje gali būti: tekstas „Michigan- Individual Time Stamped Entries from the New York Times November 4, 2020 150K Red Areas Newly added Trump votes Bars Newly added Biden numbers: ofvotest % the batch Biden 0 100K 12 At 6:31AM vote dump of 149,772 votes in. Biden received 134,886 votes 96% the batch OK 150K -50K 6,984 0.54 69'EL 0.52 50K 53.4% B 0.50 53.0% 4,375 52.9% OK STεS 53.1% 0.46 0.54 0.44 After the 6:31AM vote dump Trump' 9% edge dropped within striking distance for Biden 0.52 0.50 0:48 0.46 0.44 32215038“
Facebook komentarai
});}(jQuery));