A. Tapinas ir A. Valinskas yra to pačio lizdo paukščiai, įvaldę juodąsias technologijas

arunas-valinskas-ir-andrius-tapinas-65608722a

arunas-valinskas-ir-andrius-tapinas-65608722a

Šį kartą ilgesnis tekstas, bet siūlau paskaityti.
Jau kurį laiką aktyviai nedalyvauju politikoje.
Nesu „ tomaševskininkas“ ir didžiąja dalimi nepalaikau Lenkų rinkimų akcijos vykdomos politikos.
Tačiau, kažkam reikia pasakyti, kas labai negero jau kurį laiką vyksta Lietuvoje.
Jau gerą mėnesį iki seimo rinkimų pirmo turo prasidėjo visuomenininko, žurnalisto, A. Tapino kryptingas, gerai apgalvotas ir labai aktyvus veikimas prieš V. Tomaševskį ir jo vadovaujamą partiją.
Kampanijai prieš „ Voldemortą“ buvo surastos ir paskirtos lėšos. Dėl, kurių A. Tapinas dabar aiškinasi Vyriausiajai rinkimų komisijai.
Toks neįprastas Lietuvai žurnalistinio veikimo būdas.
Šiomis dienomis lenkų partijos vadovui iš peties kirto A. Valinskas. Kol kas nekirto fiziškai, bet pasiūlė šaudyti, tokius, kaip V. Tomaševskis. „ Į metus po vieną“, pridūrė buvęs Seimo pirmininkas.
Dabar sudėliokime visus taškus ant i.
A. Tapinas ir A. Valinskas yra to pačio lizdo paukščiai. Juos sieja kūrybinė veikla, abu
dalyvauja bendruose komerciniuose žiniasklaidos projektuose.
Turi šie žmonės sąsajų ir su Tėvynės sąjunga- Lietuvos krikščionių demokratais .
Visuomenės veikėjas A. Tapinas niekada neslėpė simpatijų šiai politinei jėgai. Jo organizuojamuose akcijose dažnai galima pastebėti pirmose gretose stovinčius konservatorių lyderius.
Lenkų rinkimų akcijos nepatekimas į seimą pirmiausiai buvo naudingas konservatoriams. Nes jie iš anksto buvo pareiškę, kad su šia partija koalicijos nedarys.
Po pirmo rinkimų turo pasirodė labai aiški politinė matematika. Jeigu Tomaševskio partija būtų surinkusi 5 procentus balsų, nežymiai, bet daugiau balsų turėtų centro kairės blokas su valstiečiais priekyje.
Taip neįvyko. Todėl, matyt, nekyla klausimų, kam lenkų partijos fiasko buvo pirmiausiai reikalinga.
Konservatoriai, kartu su naujai sudaryta „ Laisvės“ partija, visada išdidžiai mėgsta pabrėžti, kad Lenkų rinkimų akcija yra su Kremliumi susijusi partija ir jos veikla prieštarauja valstybės nacionaliniams interesams.
Labai neskaniai atrodo tokia veidmainystė. Nes Lietuvos sostinėje Vilniuje, būtent „ Laisvės“ partija ir konservatoriai valdžios kėdes turi Lenkų rinkimų akcijos dėka. Jie kartu yra vienoje koalicijoje. Tai atsisakykite būti valdžioje, jeigu esate tokie principingi.
Tapinas ir Valinskas tyli.
Jeigu gyvename civilizuotoje valstybėje, daiktus vadinkime savo vardais.
Šiuose rinkimuose, pasitelkus, vadinamus nepriklausomus visuomenininkus, iš nedeklaruotų lėšų, viena politinė jėga vykdė agitaciją prieš kitą politinę jėgą.
Tai yra akivaizdi juodųjų technologijų nauja atmaina. Nes bet, kuri antiagitacija irgi yra agitacija ir turi būti deklaruota, kaip numato įstatymai.
„ Auksinio proto“ vedėjo viešai išsakyti žodžiai yra visiškas neapykantos kurstymas. Niekaip nederantis su demokratijos principais ir įstatymais. Pagaliau peržengiantis elementarus žmogiškumo ribas.
Ir visokie žodžių autoriaus pasiteisinimai ir išvedžiojimai dabar atrodo silpnai ir neįtikinamai.
Atrodo, kad Lietuvos politinė kultūra, pakantumas kitai nuomonei ir pagarba žmogui, šiuose rinkimuose žengė didelį žingsnį atgal…
Pirmiausiai dėka tų, kurie kitiems kelia labai aukštus moralinius standartus ir jau planuoja formuoti naują valdžią…

Facebook komentarai
});}(jQuery));