Saulius Skvernelis sąmoningai žlugdo „valstiečių“ rinkimų kampaniją

du

du

Saulius Skvernelis sąmoningai žlugdo „valstiečių“ rinkimų kampaniją

Aurimas Drižius

 

Nežinau, kokiais žodžiais Ramūnas Karbauskis dabar koneveikia savo lizinginį premjerą Saulių Skvernelį, kuris eilinį kartą sužlugdė „valstiečių“ rinkiminę kampaniją, antradienį paskelbdamas, kad visą Lietuvą uždarys į gulagą, ir visus rajonus padalins į karo zonas, o visuomeniniam gyvenimui „reikia padaryti pauzę”.

 

 

Ta baimės  ir nuolatinio  bauginimo atmosfera, kurią nuolat kuria premjeras S.Skvernelis su savo policininkų komanda, jau sužlugdė „valstiečių“ rinkimų kampaniją – per pirmąjį turą už juos balsavo tik 200 tūkst. rinkėjų, arba 70 tūkst. mažiau, nei per Seimo rinkimus 2016 m.

Ir tai įvyko kaip tik tada, kai „valstiečiai“ ir rinkėjai suprato, kad Lietuvos pavertimas į gulagą neturi perspektyvų, o priešingai – atveda į valdžią tokias atvirai prolandsbergines partijas, kaip Laisvės partiją.

Ta kūmutė pleputė Armonaitė iš karto paskelbė, kad ji vienintelė gali suvaldyti šį Skvernelio siautėjimą.

 

veryga

Ir tas Skvernelio pareiškimas įvyko kaip tik tada, kad Veryga vos ne atviru tekstu pažadėjo, kad po rinkimų daugiau jokių suvaržymų dėl covid-19 nebebus.

Tai įvyko, nors Veryga kasdien po kelias valandas per televiziją pasakoja, koks baisus tas corona virusas, tačiau niekas tomis pasakomis nebetiki. Dar juokingiau, kad Veryga pats pateikia sveikatos apsaugos ministerijos duomenis, kad nors kasdien suserga šimtai žmonių, tačiau mirties statistika nė kiek nepadidėjo. Turint omenyje, kad tuos „nustatytus” coronos atvejus reikia dauginti mažiausiai iš 10, kad gauti apytikslį skaičių. Tiesa, Verygą dar šiek tiek gelbėja keli senoliai (kurie greta to dar serga ir įvairiomis nepagydomomis ligomis), kurie miršta dėl natūralių priežasčių, tačiau jų mirtį taip pat galima „nurašyti” ant koronos:

Doc9

 

 

Čia pat Skvernelis paskelbė, kad jis įves gulagą :

 

 

Taigi, kam dirba Skvernelis, arba kokią kainą moka Karbauskis už savo lizinginį premjerą.

Visi korupcijos skandalai – kelio nutiesimas Upės gatvėje už Vilniaus rajono savivaldybės lėšas, greitųjų tęstų pirkimas covid-16 nustatyti už trigubą kainą, prieš tai suderinus su Skvernelio kancleriu Stonšaičiu, visi tie atvirai korupciniai pirkimai ir pinigų taškymas išgalvotos pandemijos akivaizdoje – visa tai yra Sauliaus Skvernelio nuopelnas. To pačio Skvernelio, kuris prieš rinkimus apibėgo visas partijas ir visur jam buvo parodytos durys. Tik Karbauskis išvydo jame kažkokį potencialą ir pasiūlė užimti pirmąją vietą sąraše.

Dabar moka šito pasirinkimo kainą ir dėl Skvernelio prakiša rinkimus.

Tiesa, būtų per drąsu sakyti, kad Skvernelį pasirinko pats Karbauskis. Manau, kad jis jam buvo „dovanotas“ toks Landsbergio-Grybauskaitės vadovaujamos sistemos, kuri per 30 metų pavertė Lietuvą mafijine valstybe.

Kada Karbauskis supras, kad Skvernelis nieko neprideda, o tik atstumia rinkėjų balsus? Gal kokiame kaime jis ir įdomus tiems kumečiams, tačiau miestuose jis yra visiškas nulis. Ir tai parodė ne tik balsavimas Vilniuje ir Kaune – Skvernelis, net būdamas premjeru, per plauką vienintelis iš „valstiečių” Vilniuje pateko į antrąjį turą. Tai parodė ir prezidento rinkimai, kuriuose Skvernelis taip pat nepateko į pirmąjį turą.

Todėl ir sakau – tokio beviltiško, mužikiško ir nieko neišmanančio premjero Lietuva dar niekada neturėjo. Užtenka tik prisiminti, kaip premjeras pasiūlė Baltarusijai jos atominę elektrinę kūrenti „Independence“ suskystintomis dujomis.

Trumpiau, R.Karbauskis galėjo laimėti Seimo rinkimus ir antrą kartą, jeigu Skvernelis savo stiliumi nebūtų prisidirbęs ir nebūtų taip smarkiai pakenkęs „valstiečiams“.

Šito kaina – prakišti rinkimai ir dar keturi metai mafijinės valstybės, valdomos landsberginių projektų, kaip Laisvės partija ir koncervai.

Kodėl aš manau, kad „Laisvės partija“ yra šios mafijos dalis?

Tuo įsitikinau, kai pamačiau, kaip Vyriausiasis administracinis teismas nagrinėjo ieškinį dėl to, kad „Laisvės partija“ pavėlavo pateikti rinkimų dokumentus ir iš esmės tai reiškia, kad ji negali būti registruota, o rinkimai neteisėti, nes juose dalyvavo neteisėta partija.

Juk VRK išmetė iš rinkimų tokius antisisteminius kandidatus, kaip Neringa Venckienė, remdamasi net išgalvotais teisiniais motyvais, Vytautas Šustauskas, pavėlavęs sumokėti žyminį mokestį rinkimams, buvo išmestas, o tokia „Laisvės partija“ praslydo pro VRK, nors padarė lygiai tokį patį rinkimų pažeidimą, kaip Vytautas Šustauskas.

O Vyriausias administracinis teismas (VAD), vietoj to, kad elgtųsi kaip reikalauja įstatymas, ilgai išvedžioja ir galiausiai pareiškia, kad jis yra neįgalus nagrinėti šio skundo dėl „Laisvės partijos“ registracijos :

2020-10-19trumpinys-b-Klastojimai-VRK-koreg-1

VAD savo nutartyje nurodė, kad skundas dėl „Laisvės partijos” registravimo ir Vyriausios rinkimų komisijos neveikimo „negali būti sprendžiamas šiame teisme”, nors įstatymas numato priešingai:

2020 10 19trumpinys b Klastojimai VRK koreg 1 Page 2

 

2020 10 19trumpinys b Klastojimai VRK koreg 1 Page 3

Tik viena jėga gali priversti Vyriausiąjį administracinį teismą taip elgtis – manau, kad tai gali būti tik ta pati Landsbergio vadovaujama gauja, kuri valdo Lietuvą jau 30 metų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));