Mūsų sorosofondososinei žiniasklaidai nuožmiai tylint, tęsiame demokratų kandidato Joe Biden’o ir jo sūnaus Hunter’io korupcinių verslo sandorių viešinimą

biden

biden

Mūsų sorosofondososinei žiniasklaidai nuožmiai tylint, tęsiame demokratų kandidato Joe Biden’o ir jo sūnaus Hunter’io korupcinių verslo sandorių viešinimą. Dėl šių tekstų, kuriuos vakar paskelbė New York Post viešinimo Facebook ir Twitter vakar apribojo šios informacijos sklaidą.

Jūsų dėmesiui – dar vieno Washington Times straipsnio vertimas į lietuvių kalbą:

„Hunteris Bidenas gavo 10 milijonų dolerių metinį mokestį iš korupcija apkaltinto kinų milijardieriaus, su kuriuo jis siekė padidinti pinigų srautus turėdamas bendrą verslo nuosavybę, rodo 2017 rugpjūčio mėn. Bideno elektroninis laiškas.
Pinigai buvo skirti „vien prisistatymui“, – sakė ponas Bidenas, demokratų kandidato į prezidentus Josepho R. Bideno sūnus. Dar vienas konsultanto elektroninis laiškas
Hunteriui Bidenui sako, kad 10% neįvardytos įmonės akcijų atiteks „didžiajam vaikinui“
Didysis vaikinas“ nebuvo nustatytas.
Hunteris Bidenas užkabino milijardierių Ye Jianmingą, CEFC China Energy Co konglomerato pirmininką, per savo tėvo viceprezidentavimo laikotarpį.

Pirmą kartą elektroninius laiškus „The New York Post“ paviešino ketvirtadienį.
Laikraštis gavo pranešimų, dokumentų ir nuotraukų iš nešiojamojo kompiuterio „MacBrook Pro“, kuris tariamai priklausė Hunteriui Bidenui, per prezidento Trumpo advokatą Rudolphą W. Giuliani.

Demokratų partijos kandidatas ponas Bidenas neigė bet kokius neteisėtus veiksmus.
Jo kampanijoje teigiama, kad tyrimo p. Bideno ir Hunterio atžvilgiu metu visi „padarė tą pačią išvadą: kad Joe Bidenas vykdė oficialią JAV politiką Ukrainos atžvilgiu ir nedarė jokių neteisėtų veiksmų“.
„New York Post“ paviešintos istorijos sukėlė įtarimus mažiau nei tris savaites iki rinkimų dienos.
Ponas Bidenas remėjams ketvirtadienį sakė, kad D. Trumpas pradeda „dezinformacijos“ kampaniją.

„Mums liko 19 dienų, ir jis meta į mane viską, išskyrus virtuvės kriauklę”, – sakė ponas Bidenas.
Tuo tarpu p. Giuliani ketvirtadienį paviešino teksto, kurį, jo teigimu Hunteris Bidenas savo dukrai Naomi Biden parašė 2019 m. sausio 3 d. ekrano kopiją.
„Tikiuosi, kad jūs visi padarysite tai, ką padariau aš, ir mokėsiu už visą šią šeimą visus 30 metų”, – rašoma tekste. „Tai tikrai sunku. Bet nesijaudinkite, kitaip nei Popas, aš neversiu jūsų atiduoti pusę algos “.
Ponas Giuliani sakė: „Tai nusako sumą, grąžintą bosui Joe Bidenui, kaip nutinka kiekvienoje organizuoto nusikalstamumo grupėje“.
Ponas Giuliani taip pat teigė, kad Hunteris Bidenas buvo „stipriai apsvaigęs“, kai 2019 m. balandžio mėn. paliko savo nešiojamąjį kompiuterį Delavero remonto dirbtuvėse.
Parduotuvės savininkas Johnas Paulas Macas Isaakas pareiškė teisę į kompiuterio nuosavybę, nes niekas jo nepaėmė, ir jis pateikė duomenis FTB ir p. Giuliani, kuris atliko tyrimą dėl Hunterio Bideno finansinių ryšių su energetikos verslu Ukrainoje.
FTB ir JAV advokatas Delaveryje atsisakė komentuoti viską, kas susiję su nešiojamuoju kompiuteriu, įskaitant tai, ar jie jį turėjo, nurodydami savo nuostatą nei patvirtinti, nei paneigti tyrimo egzistavimą.

Praėjusį mėnesį paskelbtoje senato respublikonų ataskaitoje sakoma, kad Hunteris Bidenas „udarbiavo“ savo tėvo viceprezidentavimo metu. Ataskaitoje teigiama, kad „Biden-Ye“ verslo santykiai sustiprėjo 2015 m. Hunteris Bidenas 2013 m. kartu su savo tėvu, tuometiniu viceprezidentu, skrido jo lėktuvu Air Force 2 į Kiniją ir ten užmezgė verslo ryšius.
43 metų P. Ye, palaikiusį glaudžius ryšius su Kinijos karo pramone ir komunistų partija, vyriausybė apkaltino korupcija ir jis dingo 2018 m.
2017 m. Hunterio Bideno elektroninis laiškas buvo išsiųstas Gongwenui Dongui, Ye patikėtiniui, kuris tarpininkavo savo didžiuliuose investiciniuose sandoriuose ir tiesiogiai bendradarbiavo su Hunteriu Bidenu.
Hunteris Bidenas 2017 m. rugpjūčio mėnesio žinutėje išdėstė savo lūkesčius dėl didesnių pinigų iš „pirmininko“.
„Aš suprantu, kad pirminis susitarimas su direktoriumi buvo susijęs su konsultavimo mokesčiais, 10 mln. USD per metus, už trejus metus garantuojančią 30 mln. USD sumą“, – Hunteris Bidenas parašė p. Gongwenui. „Pirmininkas [p. Ye] pakeitė tą sandorį po to, kai mes susitikome Majamyje į DAUG DAUGIAU ILGIAU TRUNKANČIUS IR PELNINGESNIUS SUSITARIMUS, kad sukurtume kontroliuojančią bendrovę, kurioje 50 proc. priklauso man ir 50 proc. priklauso jam. Konsultavimo mokesčiai yra vienas iš mūsų pajamų srauto, tačiau priežastis, kodėl šis pirmininko pasiūlymas man ir mano šeimai buvo daug įdomesnis yra ta, kad mes taip pat būsime BĮ [bendros įmonės] nuosavo kapitalo ir pelno partneriai.
Hunteris Bidenas elektroniniame laiške ponui Gongwenui parašė, kad jei bendra įmonė neveiks, „tada grąžinkite mus į pradinį sandorį 10 mln. per metus su 3 metų garantija ir premijų mokėjimais už sėkmingą mūsų atliktą sandorį“.

„The New York Post“ ketvirtadienį atkūrė antrą elektroninį laišką, kuriame tarptautinis konsultantas Jamesas Gilliaras 2017 metų gegužę pasakojo Hunteriui Bidenui apie tai, kaip Ye Jianming CEFC padidins mokėjimus neįvardytai įmonei, kurioje Hunteris yra „pirmininkas/ pirmininko pavaduotojas”.
Eletroniniame laiške sakoma, kad Hunteris gaus 20% nuosavo kapitalo ir 10% akcijų, kurias „H laiko didžiajam vaikinui?“
Elektroniniame laiške nėra identifikuojamas „didelis vaikinas“.
D.Trumpo kampanijos surengtame konferenciniame pokalbyje Indianos atstovas Jimas Banksas sakė, kad Hunteriui Bidenui pasisekė, kad jis nėra kalėjime, ir sakė, kad buvęs viceprezidentas turi prisiimti atsakomybę.
„Ką mes norime žinoti šiandien – ar Joe Bidenas yra tas „didelis vaikinas?” – sakė ponas Banksas. „Kai diskutuojama apie Hunterio „pristatymų” pagalbą už 10 milijonų dolerių, ką jis tikisi kam pristatyti? Ar jie kalba apie Joe Bideną? “

„New York Post“ trečiadienį pranešė, kad Ukrainos energetikos bendrovės „Burisma Holdings“ vyriausiasis vadovas Hunteriui Bidenui išsiuntė elektroninį laišką, kuriame dėkojo už tai, kad jis surengė 2015 metais suorganizavo susitikimą su savo tėvu, tuometiniu viceprezidentu. Tas pasakojimas sklando tuo metu, kai vyresnysis Bidenas teigia, kad jis nežinojo apie savo sūnaus verslo sandorius.
2014 m. vasario mėn. prezidentas Obama poną Bideną įvardijo kaip pagrindinį žmogų Ukrainoje. Praėjus trims mėnesiams, Hunteris Bidenas buvo įtrauktas į „Burisma“ valdybą ir per ateinančius metus surinko milijonus dolerių, sakoma Senato pranešime.
Bideno kampanija atsakė teiginiu, kad nėra oficialaus tokio susitikimo įrašo, tačiau tai galėjo būti trumpas susitikimas, pranešė „Politico“.
Hunterio Bideno advokatas neneigė elektroninių laiškų autentiškumo.
Senato Valstybės saugumo ir vyriausybės reikalų pirmininkas Ronsas Johnsonas, Viskonsino respublikonas per „Fox News“ sakė, kad „informatorius“ – akivaizdžiai kompiuterių parduotuvės savininkas ponas Isaacas – pateikė komitetui duomenis, kurie bus įvertinti.
Jis ir Senato finansų komiteto pirmininkas Chovas Grassley, Ajovos respublikonas, paskelbė ataskaitą apie Hunterio Bideno finansinius ryšius Obamos administracijos metu. Be Kinijos ir Ukrainos, 2014 m. vasario mėn. Hunteris Bidenas gavo 3,5 mln. USD pavedimą iš rusės oligarchės už konsultavimo paslaugas. Jis taip pat gavo milijonus dolerių mokėjimų iš „Burisma“ kaip valdybos narys.
Senato ataskaitoje išsamiai aprašyta, kaip Hunteris Bidenas 2016 m. balandžio mėn. Įkūrė LLC (ribotos atsakomybės įmonę) vadinamą „Hudson West“, kuri tapo Kinijos pinigų priėmimo punktu. Ponas Gongwenas, pono Ye bendradarbis atliko savo vaidmenį kuriant firmą.
2017 m. rugpjūčio mėnesį, tą patį mėnesį, kai Hunteris Bidenas kalbėjosi su ponu Gongwenu apie jo 10 milijonų dolerių skyrimą, CEFC pervedė „Hudson West“ 5 milijonus dolerių. Hunteris Bidenas savo advokatų kontorai pervedė 4,7 milijono dolerių, rodo Senato ataskaita.”

Straipsnis čia:

https://www.washingtontimes.com/…/hunter-biden-demanded-ch…/

Facebook komentarai
});}(jQuery));