Pasirodo, Lietuvoje yra daug linkusių į mazochizmą. Dulkina juos kaip kilimus, o jiems tai patinka ir prašo dar

gerove

gerove

Simonas Kroydonas

MG-Baltic trečia pagal galią politinė jėga Lietuvoje . Specialiai 2020 metų Seimui sukurtos 8 Laisvės partijos nariai ir 6 nariai iš MG Baltic sukurto Liberalų sąjūdžio, tik jau be Masiulio . Žinant, kad dar 5 Konservatoriai įskaitant Kasčiūną, anūką, Majauską,ir keletą kitų, plius MG Baltic žmogų Gabšį Darbo Partijoje ir kitur, Darius Mockus gali būt ramus. Jau šių naujųjų metų naktį alkoholis liesis laisvai, jis bus pardavinėjimas visur, alaus ir silpno vyno jaunimėlis galės nusipirkt nuo 16 metų, stipriųjų nuo 18 metų ,o nuo kitų metų lyg ir turėtų būti legalizuota žolė bet ?

Laisvės Partija netrauks nė metų. Juos ištiks Valinskininkų likimas. Suskaldys iš vidaus arba prijungs kartu su Liberalais prie konservatorių. Išmetus Dagį, gali būt, kad ir Kasčiūną išmes, nes Rusai nebepuls. O ko jiems pult, jeigu dabar konservatoriai formuos koaliciją, staiga ir Astravas jiems pasidarys geras, o per Aivarą Abromavičių Independensą bandys prastumti Ukrainai. Teisingai Vitalijus Balkus sako : bus dar isteriškesnių santykių su Rusija ir Baltarusija , migrantų perkėlimo pagal Macron norus, santykių su Lenkija pablogėjimo ,homoseksualistų santuokų įteisinimo . Jei perrenka Trampą, tai ir su JAV reikalai prastės. Tiesa iš teigiamų vilčių, tai jei bus koalicija konservai-žydriukai- liberiai tai verslo administravimas turėtų mažėti , įstatymų pagal vado „poniatkes” kaip dabar irgi tikimybė mažės.

Šimašius Mockaus žmogus , o Grubliauskas artimas Prezidento Gitano draugas, todėl kaip ir prie alaus bokalo Nausėda pasakė, kad leis vyriausybę formuoti Šimonytei. Gitano Nausėdos ramios dienos suskaičiuotos. Kol jo ramstis Karbauskis ir Jakeliūnas buvo šalia, galėjo nieko neveikt. Po metų įvyks trintis tarp Šimonytės ir anūko. Kažkas panašaus į Pakso scenarijų, kai laikinai užleidus postą Žemaitaičiui, šis jau nebenorėjo pasitraukti ir suskaldė partiją.

Anūkas yra baisiai netikęs, jei būtų leidę jam debatuose kalbėt prieš šiuos ar antro turo rinkimus konservatoriams būtų krachas. Kai kurie jūsų galvoja, ai Valstiečiai susitvarkė su koronavirusu, reiškia juos perrinks. Taip, bet kai Veryga pradėjo daryti savo nesąmones, nuvarė Lietuvos ekonomiką žemyn, 14 proc. bedarbystė ir ji dar kils, ypač prieš naujus metus .

Nieko gero, o ir patys pagalvokit, pusė tautos neatėjo į rinkimus, o kam eit, jei rezultatai ir taip nupirkti ir žinomi. Iš mažiau nei pusės rinkėjų kas penktas nubalsavo už konservatorius. Nuims vaikų pinigus, sumažins pensijas, atims kitas išmokas, pakels mokesčius. Geriausia tai Guoga, buvęs liberalų vedlys dabar ves Darbiečius. Manau, Guoga atsisakys mandato, kažką jis kombinuos. Lietuva pamažu grįš į Moldovos lygį. Nevaržoma imigracija iš Afrikos, šimtai tūkstančių afrikiečių, musulmonų, ukrainiečių .Perkunkiemis ,Naujininkai taps imigrantų getais. dar kažkiek Žemaitijoje bus tvarkinga.

Laimėjo tie, kurie keturis metus kryptingai dirbo – t.y., merkė pinigus užsakomiesiems straipsniams ir nuomonės formavimui pasitelkiant „apklausas ir sociologinius tyrimus”. Bus labai įdomu pamatyt Masiulio ir brendžio dėžutės atomazgą. Ši koalicija dirbs bankams ir alkoholio pardavėjams. Kaip manot, kas jų kampanijas finansavo? Kas už jų stovi??

Nieko nepadarysi. Kai durna pati tauta taip ir yra. Vėl algos bus nurėžtos finansuot ginkluotę, kariuomenę, korumpuotus teismus, vėl pensijos bus atimtos, vėl žemė vagiama, vėl žmonės klampinami, varomi iš savo šalies. Vėl klestės nevaržoma korupcija. Šaunuoliai, galit patys sau pasiplot. Vėl vagys atėjo prie lovio. Galėsit džiaugtis, kai Lanzbergiukas ir toliau gražiausius sklypus už eurą supirkinės. Vėl pabumbėsit ir toliau skatikus skaičiuosit. Sveikinu už durnumą. Pasiruoškit krizei, kokios dar nematėt ir iškrypėlių homoseksualistų antplūdžiui. Pažiūrėkit kas iš Laisvės Partijos seiman pateko. Vienas Taip ir pasirašęs PROFESIONALUS GĖJUS.

Sveikinu visą Lietuvos ŠUNAUJĄ , pasirinkus konservatorius . Pradėkite ruoštis naktinėms reformoms, dirže dar vieną skylę , intrigoms dar keturis metus ir dėl viso pikto nusipirkite kombinezonus nepralaidžius vandeniui , jeigu kartais tektų susirinkti prie seimo . Sveikinu visus su ,,gyvenimo pagerėjimu;; ir suklestėjimu naujos korupcijos .Tik apie tai info nebebus , Dar kartą sveikinimai Šunaujai, kad atvėrėte kelią visam klanui, jau netrukus pajusite. Jei konservatoriai bus valdančioji dauguma, jaunimui teks emigruot iš Lietuvos .Laukia ketvirta itin stipri emigracijos banga.

Taip ir naikinama Lietuva iš vidaus. Pasirodo, Lietuvoje yra daug linkusių į mazochizmą. Dulkina juos kaip kilimus, o jiems tai patinka ir prašo dar. PUMPRICKAITĖ . Jos net balsas pasikeitė, kalbantis su Gabrielium. Jau taip nusmailino liežuvį, bjaurus pataikavimas. Lietuva yra JAV kolonija KonservLiberalam paklūsta teisesauga, saugumas ir visa sisteminė žiniasklaida .VRK pakluso šiems banditam ir pakoregavo balsus banditų naudai. Man tai netelpa i galvą, kas gali už tas dvi kikenančias liberalų vištas balsuot ?

Masiulis dar net nenuteistas. Lietuviai pasirinko. Ką galima pasirinkti, jei per privalomą saviizoliaciją buvo atimta teisė balsuoti ? Balsavimui iš namų registruotis buvo galima iki spalio 7d. O ką daryti žmonėms, kurie į saviizoliaciją buvo pasodinti 8,9 ? VRK į šį klausimą atsakyti negalėjo, nes buvo „nepasiruošusi”. Covid 19 matyt užpuolė netikėtai ? Supažindinus VRK darbuotojus, pasiūlyta buvo tik balsuoti antrame ture.

Lietuvos laukia suvaržymų ir netoleregiškos politikos metai. Kiek pamenu kai tik „kregždės” ateidavo į Seimą, Lietuvai būdavo sunkiausi metai.2009 metais ėjo daužyt Seimo langų dėl konservatorių valdžios sprendimų, o dabar vėl už juos balsuoja. PATS LAIKAS – Į GATVES…Kuo ne Baltarusijos variantas? Ko nepaklausk – niekas nebalsavo už vagių – konservatorių partiją.

Pats laikas eiti į gatves ir reikalauti naujų rinkimų !

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));