Psichologė Sigita Kilkutė, atvyko grobti Deimantės su cheminėmis pirštinėmis ir neperšaunama liemene

moteris

moteris

Neringa Venckienė

Psichologė Sigita Kilkutė, atvykusi grobti Deimantės su pirštinėmis, teismo posėdžio metu aiškino, kad iki 2012 m. gegužės 17 d. dalyvavo pasitarime prokuratūroje, kuriame buvo daugybė žmonių. Tarėsi kaip paimti Deimantę.
Kokį ryšį su teismo sprendimo vykdymu civilinėje byloje turėjo prokuratūra, tuo metu vadovaujama D. Valio, D. Grybauskaitės statytinio?
S. Kilkutė aiškino, kad dirbo Santariškių klinikose, bet su vaikais nedirbo.
Teismo sprendimo vykdyme dėl vaiko perdavimo dalyvavo psichologas, nedirbęs su vaikais?

 

Alvydas Veberis

 

PANEVĖŽIO APYGARDOS TEISME CIRKAS TĘSIASI

Devinti metai, kai Rezonansinės Garliavos pedofilios bylos-žudikės cirkas tebevyksta Panevėžio apygardos teisme.

Bylą nagrinėjanti teismo kolegijos sudėtis nepakitusi. Posėdžiui pirmininkauja teisėjas Vaidas Meidus, jos sudėtyje teisėja Jolanta Raščiuvienė bei  Valdas Ciesiūnas. Sekretoriauja Rima Pačešiūnienė.

Reikia pažymėti, kad ypatingu valdžios įsakymų vykdymu pasižymi teisėjas Vaidas Meidus. Jis pats yra užfiksuotas teismo rūmuose, kai vaikšto koridoriais darbe be apsauginės kaukės, tačiau labai reiklus teismo posėdžių salėje susirinkusiems.

vilmantas

 

Atvykęs iš Airijos palaikyti N.Venckienę Vilmantas Povilaitis (nuotr.)  buvo išprašytas iš posėdžių salės, nes nedėvėjo kaukės. Jis parodė neįgaliojo  pažymėjimą, kad dėl sveikatos negali dėvėti kaukės. Tuo klausimu  rugpjūčio mėn. yra išleistas valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo – sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sprendimas, kad  įsigalioja veido apsaugos priemonių dėvėjimo išimtys, kai kuriems žmonėms, turintiems negalią. Jiems paslaugų teikimo, laisvalaikio ir pramogų vietose, sporto varžybose ir renginiuose, oro uostuose, taip pat viešajame transporte bei darbo vietose leidžiama nedėvėti kaukių ar kitokių kvėpavimo takų apsaugos priemonių, jei jie dėl savo sveikatos būklės negali jų dėvėti arba jų dėvėjimas galėtų pakenkti negalią turinčiojo sveikatai.
Deja, įsakymai keičiasi vos ne kiekvieną savaitę, todėl vargiai kas juos gali supaisyti. Teko paklusti teisėjo reikalavimui ir palikti posėdžių salę, kad negautų baudos.

 

 

Šioje istorijoje įdomiausia tai, kad jau ketvirtas teismo posėdis, kai neliko nei vieno sisteminės žiniasklaidos ,,skaliko“. Ko išsigando? Dešimt metų drabstymosi purvais N.Venckienės ir jos šalininkų adresu?  Gal to, kad TIESA išlindo į paviršių, kai visuomenė  ir teismas pamatė mergaitės pagrobimo vaizdo įrašą? Jis buvo slėptas po devyniais užraktais.  O gal išsigando, kad nereiktų  sumokėti materialinių ir moralinių  nuostolių nekaltai apkaltintiems? Vargu ,,skalikai“, dirbantys už Judo sidabrinius, rastų tokių lėšų, kiek pridarė žalos. Šioje istorijoje visa virtinė nusikaltėlių, kurie turėtų sėdėti teisiamųjų suole. Žinoma, vietoje N.Venckienės ir jos šalininkų, kurie nekaltai nubausti vienokiomis ar kitokiomis bausmėmis.

Tiesa ta, kad Valstybės tarnautojai (galimai pakabinti nusikaltėliai) buvusios prezidentės D.Grybauskaitės dekretais paaukštinti pareigose arba apdovanoti ordinais ir medaliais!

 

1m

nuotr. teisėjams nelengva dalia panešti prikurptų bylų svorį. Kad nesitęstų teismo darbas,  dėl neatvykusių ir neapklaustų liudininkų, šiandien teisėjas V.Meidus supažindino su 20 bylų surinkta ir pateikta teismui medžiaga. Tai visiškai bergždžias darbas, žinant, kad tiek ieškovai, tiek atsakovai su išsamia jose esančia medžiaga, o ne turiniu,  jau yra susipažinęDeja, toks teismo procesas, kad nebūtų pažeidimų. Kaip kitaip iššvaitysi praskolintos Valstybės lėšas? Tai daroma visomis įmanomomis priemonėmis.

Tokia  šiandieninės Lietuvos realija, kai visais varpais trimituojama, kad teisinė, demokratinė Lietuvos Valstybė, bet  valdžios struktūrose ji likusi pelų maišu. Korumpuoti kyšininkai, nusikaltėliai, neiliustruoti (slepiantys savo buvusią okupacinę  veiklą net 75 metams!) veikėjai iki šiol  užima atsakingas pareigas,  įsitaisę Lietuvos struktūrų aukščiausiuose postuose.

Kad teismai neatrodytų nereikalingi, kurie Valstybei daro didžiulę žalą, tai dauguma rezonansinių bylų nagrinėjamos dešimtmečiais, kol jos sulaukia senačių arba baigiasi kaltųjų išteisinimu. Negana to, korumpuoti kyšininkai ir nusikaltėliai, po  kurio tai laiko prisiteisia net didžiules pinigų sumas ne iš kaltųjų, bet iš Valstybės! Paskutinis atvejis, kai Panevėžio apylinkės teisėja Vaiva Savickienė, praėjus daugiau nei  10 metų po jos nuteisimo, prisiteisė iš Valstybės net 50 000 eurų, neva už tai, kad ją neteisėtai persekiojo teisinės struktūros (STT)! Analogiškas atvejis, kai Radviliškio miesto meras Antanas Čepanonis išteisintas baudžiamojoje byloje dėl piktnaudžiavimo korupciniuose nusikaltimuose, kuriuose prokurorai bandė įrodyti  100 000 eurų padarytą žalą Valstybei. Buvo rastas niekuo dėtas atpirkimo ,,ožys“, kurį privertė pasirašyti neatliktų darbų aktą, kad nusavinti objektų įsisavinimo lėšas.

Šiame teismo posėdyje apklausti du liudininkai. Tai vaikų psichologė Sigita Kilkutė bei policininkas Eugenijus Kačinskis. Tiek vienas, tiek kitas vykdė antstolės nurodymus. Prieš tai jie išklausė instruktažą, kaip elgtis pagrobiant mergaitę. Turėjo pasitarimus net prokuratūroje. Be kita ko, psichologė teigiamai reagavo į psichiatro Lino Slušnio pažymą, antstolės patvarkyme. Tas pats psichologas, kuris  apie dešimt metų žinojo apie seksualinio išnaudojimo atvejus Švėkšnos specialiojo ugdymo centre, bet tylėjo. Kodėl dengė nusikaltimus, kurie vėliau išaiškėjo? Be kita ko, jis ir Gitanui Nausėdai vaiko teisių klausimais patarinėjo!  Kaip dabar žinoma, kad sulauktų šiltos vietelės. Juolab, kad ekspertas ir taip gana sočiai maitinamas iš valstybės ir ES biudžeto.

CHEMINĖS PIRŠTINĖS, KAD PSICHOLOGĖ NESUŠALTŲ?

Psichologė Sigita Kilkutė, atvyko grobti Deimantės su cheminėmis pirštinėmis ir neperšaunama liemene. Prokuratūra  patarė, kad visko gali nutikti.  Ji aiškino, kad dirbo Santariškių klinikose, bet ne su  vaikais.

Nereikalinga būti dideliu psichologu, kad nematytum, kaip teisėjas V.Meidus palaiko sistemai tarnaujančius lojalius liudininkus, kurie teisme meluoja, norėdami nuslėpti savo nusikaltimus. Tokie liudininkai labai reikalingi, kai teismas nori  apkaltinti teisiuosius. Teks sulaukti teismo verdikto, kad pasitvirtintų tai, ką parašiau. Norėčiau suklysti, tačiau turiu sukaupęs nemenką patirties bagažą, apie teismų darbą.  Vertinu tai, ką matau.  Turiu begalę įrodymų savo šiems teiginiams pagrįsti. Šioje byloje užtenka pamatyti  vien video įrašą mergaitės pagrobimo metu, kad  ši byla subliūkštų ir nebūtų nagrinėjama teisme.  Toks prokuroras, kaip D.Jakutis, palaikantis Valstybinį kaltinimą, neturi, kur akių dėti. Visa laimė, kad jo veidas paslėptas po kauke.   Nesimato, kaip rausta iš gėdos. Man paklausus ar jis laiko, kad Lietuva yra teisinė Valstybė, jis, tarsi vandens į burną prisisėmęs, neištarė nei žodžio.  Spruko kuo skubiau  laiptais žemyn  išnešdamas kudašių iš teismo rūmų. Pagal parodytą video įrašą, nešališkų liudininkų parodymus ir surinktą bylos medžiagą,   N.Venckienė 100 % teisi. Jokie melagingi liudininkai, bylos vilkinimas ir nagrinėjimas, Valstybės  pinigų švaistymas ar įrodymai, svaisčiojimai, kodėl niekas neatidarė privataus namo duris, būtų beprasmiai.  Užtenka pasinaudoti vien   protingumo kriterijais.  Jais   dažnai nepamiršta savo nutartyse paminėti Valstybės išlaikytiniai. Principingiems žurnalistams nereiktų rašyti apie korumpuotų teismų darbą, jei jie vykdytų teisingumą. Šiai dienai šalyje vyksta atvirkštinis variantas. Klesti TEISINIS NIHILIZMAS.   Šios dienos abiejų mafijinės sistemos liudininkų parodymai į vienus vartus, bandant apkaltinti N.Venckienę. Jie abu puikiai matė ir atsimena, kad N.Venckienė buvo apkabinusi savo dukterėčią  ir neleido jos prievartiniam  atidavimui į smogikų rankas.   ,,Nematė“ ir nenorėjo matyti, kad  pati mergaitė ir visi ten buvę žmonės buvo streso būklėje.  ,,Nematė“, kad Deimantė tvirtai laikėsi įsitvėrusi  už Neringos Venckienės kaklo,- lyg skęstanti griebėsi šiaudo.  Jie ,,negirdėjo“ mergaitės klyksmo, kad nenorinti eiti su savo biologine mama, kuri anot mergaitės pasakojimų, buvo pardavinėjama pedofilams. Abu šios dienos liudininkai instruktažo metu buvo įspėti, kad vaiko atžvilgiu prievarta negalima.  Tiek policininkas Eugenijus Kačinskis, užlaužęs rankas, neliečiamybę turinčiai teisėjai, tiek psichologė  S.Kilkutė matė, mergaitės atžvilgiu, prievartą ir patys ją vykdė.   Jie, painiodamiesi savo parodymuose, bet visa tai  pripažino. Tai argi jie ne nusikaltėliai?

 

1abc

nuotr. Posėdžiui pasibaigus. ,,Ąžuolai žaliuos, žemėj Lietuvos“.

Sekančiame teismo posėdyje bus iškviesti L.Stankūnaitės tėvai.  Jie neabejotinai papils purvo laviną  N.Venckienės adresu. Aplamai kam vilkinti bylą ir tokiais liudininkais vaidinti spektaklius, gaišti laiką?  Juk mergaitės Deimantės pagrobime jie nedalyvavo ir  nieko nežino.

Pagal atsakovės N.Venckienės prašymą, teismas suteikė ,,malonę“ įduodamas jos asmens kortelę, kad ši galėtų dalyvauti balsavime. Keista. O jeigu ,,nusikaltėlė“, be apsaugos ant kojos, ims ir vėl  ,,paspruks“ į JAV? Gal to ir laukia? Teisėjas Audrius Cininas, po N.Venckienės ekstradicijos į Lietuvą, viešai pareiškė, kad N.Venckienė į JAV nepabėgo. Ji tuo metu turėjo teisę važiuoti kur tik panorėjus. Jokie jai kaltinimai nebuvo pareikšti. Po to, Kauno apygardos  prokuroras D.Jakutis suskubo prikurpti kaltinimų arti 100! Gabus. To iš tokių prokurorų neatimsi. Jokiam karo nusikaltėliui – pasauliniam tironui niekas tiek kaltinimų nėra sukurpęs! Ne veltui N.Venckienė  tokia pavojinga politiniam ,,elitui”.  A.Cininas uždarė pedofilijos baudžiamąją bylą-žudikę, išteisindamas kaltinamąjį A.Ūsą ir kitus.  Pedofilijos nebuvo! Tai nuo ko taip slepiamos  Valstybės saugomos D.Kedytė ir L.Stankūnaitė, kad Deimantės paieška paduota net Tarptautinei organizcijai? Eitų abi sau iškėlę aukštai galvas ir juoktųsi iš tų, kurie ,,išsigalvojo” pedofiliją. Dabar sklinda labai blogas visos korumpuotos mafijinės sistemos smokas. Nuo pat aukščiausios valdžios.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));