Kodėl pulkininkas S.Vitkus buvo paverstas pedofilu?

vitkus

vitkus

Arvydas Balčius 

 

APIE TAI, KĄ ĮSAKĖ PEDOFILŲ NAUDAI Lietuvos kariuomenės vadas V. TUTKUS, Lietuvos karo akademijos Kariūnų bataliono vadui SAULIUI VITKUI ?

Signataro Zigmo Vaišvilos panaši situacija, kai Lietuvos kariuomenės vadas V. Tutkus įsakė Lietuvos karo akademijos Kariūnų bataliono vadui Sauliui Vitkui pasirašyti ant schemos Valstybės pinigų plovimo per kariuomenę, o pastarajam nesutikus, nuotoliniu būdu į S. Vitkaus naudojamus kompiuterius, buvo įkelta Pornogafinės medžiagos susijusios su Lietuvos pedofilija ( S. Vitkaus liudijimas), apie kurią teisėsaugą norėjo informuoti Drąsius Kedys, tačiau nespėjo, nes kaip įtariama ja galėjo pasinaudoti V. Gailius ( neturėjęs teisės vienas tirti nužudymo įvykio), pirmasis atvykęs prie nužudyto teisėjo J. Furmanavičiaus.
Schema perduota 2010 metais, kai su Lietuvos karo akademijos Kariūnų bataliono vadui S. Sauliumi Vitkumi apie vieną mėnesį kartu gyvenome Lukiškių TI ir jis yra liudytojas Sausio -13 dokumentų pavogimu iš manęs, Tačiau jis , kaip mano gynybos liudytojas, dokumentų klastotojos prokurorės Vilmos Gužaitės Vidugirienės, nebuvo. Jo neapklausė ir teismas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));