Kodėl Palangoje vasarą nebuvo covid-19, o visos bobutės sveikos, raudonais žandais skaičiuoja honorarus?

palanga

palanga

Tiesiog labai įdomiai skaitosi vieno verslininko apžvalga, žvelgiant iš pajūrio. Koronos pilna visur, bet tik ne čia.? Įkeliu jau pasidalintą pasakojimą:

 

————————————–
Vieno protingo žmogaus komentaras: „taigi mielieji, žadėjau paviešinti soc. Eksperimentą, kurį darydamas buvau įtin kantrus, nors… Keliatą kartų vos nepratrūkau, bet gerai, kad iškentėjau nuo pavasario iki pat rudens. Taigi tuo ką sakau dabar esu visiškai tikras, bus ir tamstom peno apmąstymui, o gal kažkam- abejojančiam ir paskutinis taškas. Netikintys- nesivarginkit, jums nors ant galvos kuolą tašyk- nepadės ..
Taigi pradėkim nuo pradžių?
Kovo 14 d. Vajaus pradžia ir pirmasis eksperimento etapas.
Kai visas pasaulis mirė ir iš lavonų statė didžiąją kinų sieną, aš atsiradau karščiausiame taške koks tik begali būti Lietuvoje. Palanga-Šventoji. Visa Lietuva bėgdama nuo karantino rinkosi būti būtent čia!
Maža to, mano maitimo įstaigoje maitinosi darbininkų grupės iš Ukrainos, Baltarusijos kurios buvo linčiuojamos lyg baisiausi covid židiniai. Paminėsiu kertinį dalyką, atsiskaitymai vyko grynais pinigais, kortelių jie neturi. Kaukės – kas jos???
Uždarius Palangos oro uosto kavinę, paėjo srautai valgytojų iš visur, iš kur tik įleidinėjo mūsų valdžia, atvykdavo visi keliaujantys, paleisti iš keltų, bevažiuojantys į Latviją. Primenu, tai tas mėnuo, per kurį buvo registruoti rekordiniai skaičiai susirgimų ir mirčių. Mamos- diena, Šv. Velykų vajus, miestai izoliuoti, tačiau turintys turto, darbo sutartis ir t.t. tame tarpe ir aš pakliūname į kurortus.
Suvažiavusiųjų srautai ne vasariniai, bet… Patikėkit, buvo visko…
Vėlgi grynieji pinigai, atstumai niekiniai, susitikus apsikabinimai ir visi kiti verygininkų košmarai.
Vasaros pradžia- karantino „pabaiga”, prasideda darbuotojų rikimas ir apmokymai. Visa Lietuva pajūryje,  jokių termometrų, termovizorių, sveikatos patikros, net higienos tarnyba skėsčioja rankomis- nėra kaip patikrinti dirbančiūjų prie maisto.
Tie kurių info ir patikra nuo praeitų metų galioja, tiks ir šiemet…
Gražu?! ?
Čia stabtelsiu ir pasakysiu, nei viename viešbutyje, nei vienoje maitinimo įstaigoje atvejų nulis- totalus nulis! O kur darbuotojai gyvena? Ogi rizikos grupėms priklausančių bobučių palėpėse, verandose ir maža to naudojasi jų virtuvėlėmis, ar ten yra atstumai? Raudonos linijos? Skydeliai? Nebejuokaukite! Bet- atvejų… Kaip tikėjotės, taip ir yra- Nulis! ??
Padarykime poros savaičių šuolį…
Naktiniai klubai, personalas, lankytojai, viena vientisa minia, visi pareina į darbus po audringų naktų?
Visi darbuose geria iš vienos stiklinės iš lėkščių, ar ragauja tą patį sumuštinį…. Jaunimas jų kredo- mūsų dienos, mūsų naktys?️
Atvejų- nulis, bobutės sveikos, raudonais žandais skaičiuoja vasaros apgyvendinimo honorarus??
Rizikos grupės ir visi poilsiautojai gatvėse geria ščerbetus, valgo ledus iš to paties lovio, trinasi ant kebabinių palangių, godžiai besibučiuodami- dezinfekantų gatvės prekyboje nerasta- atvejų nulis, vaikšto tik grynieji pinigai- nė viena pardavėja neserga?.
Mūsų vidutinis baras aptarnauja šimtus per dieną, didieji barai tūkstantį ir daugiau, sąskaitinės į kurias dedami grynieji, korteliniai atsiskaitymo aparatai, renkami kodai dešimtis kartų per kelias minutes, atleiskite daktarai ir viruso fanatikai jų dezinfekuoti, ar dezinfekuoti lankytojų rankų fiziškai neįmanoma! Ir vėlgi viso šito atostogų vajaus aoivaizdoje absoliučiai visose įstaigose, visame pajūryje, atvejų skaičius- ABSOLIUTUS NULIS!?
Pereikime prie masinių renginių, jų ne vienas…
Tačiau apie ryškiausius „potencialius viruso grėsmės židinius” paminėsiu…
Žolinė, Žvejo diena, Bike beah party 2020 Šventoji, kai jau buvo vėl privalomos kaukės, bet nieks jų nenešiojo. Jų akimirkas tiek kurorte, tiek asmeniškai mūsų terasoje matote foto! ??
Svečiai iš Latvijos, Estijos, Rusijos…
Juk vieni virusą turėtų atvežti- kiti išsivežti, tretiems gi virusas turėtų likti čia Šventojoje?️
Ogi nifiga! Latvijoje neregistruota kaip ir Šventojoje- visur atvejų absoliutus nulis….
Atvejai ten- kur mūsų nėra, kažkur Kamajuose net 7! Po šeimos baliaus kur baliavojo 15-ka, o pajūryje- šventėse viename baliuje 15000 apsikabinusių, su viena užkandžių lėkšte ir vienu stikliuku-o atvejų nulis- zero!?
Vietų gyvenimui mėnesį kurorte net neieškok- nerasi, nerasi ir covid 19….
Tai kaip čia dabar?!? Jūros jodas virusą užmuša, ar vienos nakties nuotykiai organizmus išvalo?… ?
Aš sąmoningai gyvenau kaip gyvenęs, turėjau kontaktą su visais teoriškai potencialiais užkrato nešiotojais, pas mus dažnai lankėsi rizikos grupei priklausantys uošviai, giminės, pažystami….
Visose, tolimiausiose ir artimiausiose aplinkose viruso atvejų NULIS!?
Išskirtinai paminėsiu nepakartojamai sterilias susibūrimo vietas- Viešieji kurorto tuoletai!
Anot nelaimingų veidų specialistų ir verygos sindromo šąlininkų, čia tiesiog turėtų tvyroti kovidas ir jo burbulai, tarsi surišti helio balionai ir kiekvienas išeidamas turėtų po vieną oriai neštis plevėsuojantį ir dviejų metrų atstumu kitus apdovanojantį.
Lankiausi ir ten, ir visa Lietuva lankėsi- įvardinsiu skaičių- ATVEJŲ NULIS!?
TAIGI Rašydavau straipsnius, švaisčiau energiją ir kažkam vis kažkas užkliūdavo dabar pasakysiu drąsiai:
Tai išpūstas covid burbulas, tai perdėtų simptomų išmislas, taip jis yra- to nepaneigsi, o kiek yra ir kiek pavojingas spręskite patys.
Pavojingiausias jis Lietuvos ateičiai, kai kompleksuotas ministras, pagavęs draudimų skonį demonstruoja savo ketveriems metams likimo duotu periodu, pabūti dievu galimybes, kai partija kerštaujanti miesto žmonėms už išprusimą didesnį nei jų lyderis, kultūros komiteto pirmininkas- vapaliojantis kaip žuvis ant kranto į užduotą klausimą:
Kas parašė Don Žuaną? Ar parduotas vasaras?
Kai tamsuolių ir vangos šąlininkų laikinai kilstelėtais reitingais bandoma palaikyti įtampą.
Kai covidas tampa nebeįdomus ir jį nustelbia Baltarusija, vėlgi, kitaip nei pas ramius kaimynus, Lietuvoje atvejų skaičius šokteli iki nematytų aukštumų.
Lietuvoje, bet ne pajūryje ir ne jūsų artimoje aplinkoje- tiesiog kažkur- Lietuvoje??
Sekantis karantinas jau oficialiai suplanuotas spalio 21- 23 dienomis.
Po pirmojo ir prieš antrąjį rikimų ratą, jeigu kažkas nelegaliai į valdžią stojusiems nepaeis…
Užbaigsiu savo močiutės žodžiais:
Neieškokit kiaušinių pažastyse, jų ten nėra!?
Galvokit galva ir gelbėkit savo šalį, vaikus, verslus, šeimas nuo suktų idiotų pandemijos.
Kurie per ketveris metus padarė tiek:
Pasakė, ką turime, valgyti, nuo kada iki kada gerti, kokius vaistus vartoti ir kiek stipriai sirgti, kad jie išliktų, nes kitaip jų daina ilgam, o gal ir visam laikui sudainuota.
O globaliai?
Išsiaiškinsim su viso pasaulio žmonėmis, dėl šios aferos, kurie jau eina į gatves ir kur normalių šalių senatuose jau covid malamas į miltus??
Jei manote, kad kiek galėtų būt naudinga ši tikra istorija, pasidalinkit?
Geros dienos❤️

Facebook komentarai
});}(jQuery));