2018 m. lapkričio 21 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Eimanto Grakausko ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Visų pirma, įveikime baimę ir save“

 

2018 m. lapkričio 21 d. 11 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Eimanto Grakausko ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Visų pirma, įveikime baimę ir save“

Dalyvauja Kęstutis Eiva

 

Vaikų atėmimas iš šeimų peržengė visas įmanomas mūsų visuomenės ir valstybės griovimo ribas, pasėjo BAIMĘ kiekvienoje šeimoje. Baimę net susilaukti vaiko!

Kaip tam priešintis, kaip įveikti baimę bet ką daryti? Net baimę vaikus gimdyti ir juos auginti!

Visi suvokiame, kad ir vaikų atėmimui, ir kitais susidorojimo su Lietuvos piliečiais atvejais prieš mus paleista valstybės vardu veikianti mašina, kurios priešakyje – jėgos ir teisėsaugos sistema.

Vien protestų ir straipsnių alternatyvinėje žiniasklaidoje, interneto erdvėse nepaks. Kol kas veikia mūsų susidorojimo užsakovų apsimetimas, kad jie nepastebi mūsų nuomonės, mūsų protestų, mūsų rūpesčių.

Todėl manome ir siūlome organizuotai ir susitelkus tą pačią teisėsaugos sistemą nukreipti ir priešinga kryptimi – teisėsaugai duoti mūsų teisėtai užsakomo darbo. Ir daug tokio darbo prieš tuos, kurie teisėsaugai užsako sudoroti mus. Ir teisėsauga pradės keistis. Nes ten dirba taip pat žmonės. Jie taip pat turi savo vaikus, šeimas. Jei šiandien jie yra VISKAS, tai rytoj tokioje valstybėje ir jie bet kurią dieną gali tapti NIEKUO.

Tačiau, visų pirma, įveikime save – nustokime galvoti, kad tai daryti beviltiška. O tuomet pradėkime veikti – skųsti ne kaimyną ar praeivį, o visus valdininkus ir pareigūnus nuo eilinio iki paties aukščiausio. Tuos, kurie mus ignoruoja ir kurie, gavę MŪSŲ VALSTYBĖS įgaliojimus, šiuos įgaliojimus naudoja prieš MUS ir MŪSŲ valstybę. MŪSŲ YRA DAUGIAU! DAUG KARTŲ DAUGIAU!

Tik praėję šiuos pragaro kelius suvoksime, kad galime pakelti galvas ir eiti drauge pirmyn, bet ne palikti Lietuvą. Būkime reiklūs ir sau, ir valdžiai.

Pranešėjai tai aptars Zigmo Vaišvilos pavyzdžiu. Po to, kai 2009 metais prieš Respublikos Prezidento rinkimus jis bandė viešai pasakyti, kokia dalia siūloma Lietuvos žmonėms, prieš jį buvo paleista teisėsaugos sistema. 2013 m. lapkričio 13 dieną įsiteisėjo teismo nutartis dėl Z. Vaišvilos vadovaujamos UAB „FF Lizingas“ bankroto iškėlimo. Pasinaudojus jo nelaime 2016 metais, šios įmonės turtas buvo iššvaistytas ir/ar pasisavintas, o tai atvirai ir akiplėšiškai padarę asmenys buvo neliečiami.

Praėjus penkeriems metams, kita įsiteisėjusia ir neskundžiama 2013 m. lapkričio 7 d. Lietuvos apeliacinio teismo nutartimi nustatyta, kad teismai, nagrinėję šią bankroto bylą ir šį bankrotą pripažinę tyčiniu, net nenustatinėjo šios įmonės nemokumo. Tai reiškia, kad bankroto bylą iškelti nebuvo galima, ir tai buvo padaryta neteisėtai ir nusikalstamai. Ir tai yra ne Zigmo, Petro ar Dalios nuomonė, o valstybės vardu pasisakiusio teismo galutinė ir neskundžiama nuomonė.

Kas toliau?

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));