2009 m. debatai: „Sumokėsime, kiek prašo ir jie nuo mūsų atstos!”

Zyduturtas

Zyduturtas

2009 m. debatai: „Sumokėsime, kiek prašo ir jie nuo mūsų atstos!” VS „Negalima mokėti šantažistams, jie reikalaus mokėti vėl ir vėl!”

Praėjo dešimt metų po įnirtingų diskusijų dėl kompensacijų už žydų bendruomeninį turtą – ir pagaliau tapo aišku, kad tuomet buvau teisus 100%, bet kažkodėl visai dėl to nesidžiaugiu

Peržvelgęs naujienų antraštes apie tai, kad konferencijoje susirinkę žydų veikėjai planuoja vėl kelti klausimą dėl naujų šimtamilijoninių „kompensacijų” Lietuvos mokesčių mokėtojų sąskaita, nesusilaikiau ir apsilankiau savo seniai apleisto LJ blogo griuvėsiuose.

Tarp 2009 m. įrašų ir diskusijų komentaruose nesunkiai aptikau kompensacijų mokėjimo šalininkų įtikinėjimus Lietuvos valdžios ryžtingumu ir tvirta valia – girdi, sumokėsime tik vieną vienintelį kartą ir būsime visiškai atstatę teisingumą santykiuose su žydais bei apvalę savo sąžinę nuo priekaištų. Nes taip esame sutarę su LŽB lyderiais ir juos palaikančiais pasaulio žydijos atstovais.

O greta jų – savo pranašavimus, kad praeis tie dešimt metų ir išmokoms dar nepasibaigus bus pradėta reikalauti naujo milijoninių mokėjimų ciklo. Jau kokiu nors kitu pretekstu.

Nes tai įprastinė šantažistų ir reketininkų taktika – priversti auką sumokėti bent VIENĄ kartą. Ir viskas – tu jau ant kabliuko. Po to bus reikalavimai mokėti vėl, vėl ir vėl – ir atsiras vis nauji pretekstai bei priežastys, kodėl reketo ar šantažo auka turėtu tai daryti.

Kad labiausiai tikėtinas pretekstas antram Lietuvos žmonių kišenių apšvarinimui bus „okupantų konfiskuoto ir per karą žuvusio privataus žydų turto kompensavimas” – buvo aišku jau tuomet. Po šių dienų konferencijų tai pasitvirtino 100%!

Pretekstas neįtikėtinai įžūlus ir begėdis.

Visiems čia gyvenantiems ar po pasaulį išsibarsčiusiems pretendentams į likusį Lietuvos teritorijoje turtą buvo sudarytos visiškai vienodos sąlygos jį atgauti.

Per dešimt metų nuo Nepriklausomybės atkūrimo, t.y. iki 2001 m. reikėjo atgauti ar įgyti LR pilietybę ir pateikti dokumentus, įrodančius teisę į minėtą turtą.

Visi, kas norėjo, pasinaudojo visiems vienodai galiojančiomis įstatymo nuostatomis ir savo ar protėvių turtą Lietuvoje atsiėmė.

Na, o jeigu tas turtas fiziškai neišliko, tai atsiimti nebuvo ką – tiek žydams, tiek lenkams, tiek lietuviams už subombarduotus ar sudegintus per karą ar pokarį namus niekas jokių kompensacijų nemokėjo.

O ir kodėl turėtu?

Ir staiga – pasirodo, pasaulio ir Lietuvos žydų organizacijos norėtu gauti dar daug milijonų eurų kompensacijų už …privačių asmenų turtą!

Kokiu pagrindu, kodėl – nežinia.

„Žydai labai mėgsta pinigus ir jiems labai jų reikia, nes moka jais naudotis. O jūs neturite fantazijos, tai kam jums tie pinigai? ” – maždaug štai kodėl.

Ką gi, panašu, kad mūsų Prezidento ir Seimo laukia rimtas išbandymas „Holokausto industrijos” spaudimu. Prieš dešimt metų anuometinė valdžia neatsilaikė, pasidavė. Todėl pas mus atėjo vėl reikalauti duoklės.

O štai latviai ir lenkai tada atsilaikė. Todėl su jais elgiasi atsargiau, vis dar bando prilaužti, bet didelių vilčių nededa. O mes jau „amžinų skolininkų” sąraše.

Ar mūsų valdžiai pavyks iš jo ištrūkti? Duok Die stiprybės.

UPD. Plakato užraše baltame fone pabaigoje yra neapsižiūrėjimo klaida – turėtu būti 2023, o ne paminėti 2013 m. Skaityti atitinkamai. Atsiprašau dėl žioplumo.

Šaltiniai ir nuorodos:
————————

https://www.lrt.lt/…/lietuvos-zydai-nepatenkinti-del-turto-…

https://www.lrt.lt/…/faina-kukliansky-teigia-kad-svarbiausi…

https://tv.lrytas.lt/…/zydu-bendruomenei-siekiant-susigraz…/

https://www.tv3.lt/…/lietuvos-zydai-reikalauja-atiduoti-uzg…

#MokėtiIrAtgailauti
#HolokaustoIndustrija
#100milijonųGaliSumažintiSkausmą

Facebook komentarai
});}(jQuery));