Zigmas Vaišvila. Ar įvyks Zigmo akistata su prokurore Rasa Bekišiene? 2021-03-16

vaisvila

vaisvila

 

 

Zigmas Vaišvila. Ar įvyks Zigmo akistata su prokurore Rasa Bekišiene? 2021-03-16

 

2021 m. vasario 11 dieną turėjo tęstis baudžiamosios bylos prieš Zigmą Vaišvilą nagrinėjimas. Tačiau jau antrą kartą šiais metais Vilniaus miesto apylinkės teismas atidėjo bylos nagrinėjimą. „Kaltinamasis“ Zigmas nori jos nagrinėjimo, o teismas? Panašu, kad visi pretekstai atidėjimui tinka, nes prokurorė Rasa Bekišienė, taip skubėjusi šią baudžiamąją bylą atiduoti teismui, turi sugalvoti, kaip išsisukti. Ko bijoma? 2021 m. vasario 11 dienai teisėjas Mindaugas Striaukas net du policijos ekipažus buvo iškvietęs į teismą, kad šie neįleistų žiūrovų į „to Zigmo“ posėdį. 

 

Mat kažką reikia sugalvoti, kaip pasiteisinti, kodėl baudžiamojoje byloje dėl buhalterinės apskaitos tvarkymo be teisinio pagrindo surinkta per 152 GB elektroninių dokumentų, kurių didžioji dauguma – ne apskaitos dokumentai, bet duomenys apie Zigmo Vaišvilos, jo šeimos narių, draugų, pažįstamų, signatarų, Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narių asmeninį ir visuomeninį, politinį gyvenimą. Ir visa tai neapsižiūrėjusi tyrėja Janina Grinevič pasirašytinai perdavė tam, anot prokurorės Rasos Bekišienės, psichiniam ligoniui Zigmui Vaišvilai, gydomam dar ir nuo prokurorės neįvardintų priklausomybių ligų! Prokurorei Rasai Bekišienei tai neigiant, Vilniaus apygardos teismas dar kartą šiuos „įrodymus“ nukopijavo į Zigmo Vaišvilos pateiktą naują laikmeną. Ir vėl tie patys įrodymai! Sunkiai sekasi prokurorei Rasai Bekišienei meluoti.

2021 02 11 VMAT rastas VAVPK

2021 m. vasario 11 d. Vilniaus miesto apylinkės teismo raštu teisėjas Mindaugas Striaukas vėl kreipėsi į Vilniaus apskrities Vyriausiąjį policijos komisariatą, kad į teismo posėdžius (š.m. kovo 18 d. 9 val., 30 d. 13 val., balandžio 13 d. 9.30 val., 20 d. 9 val. ir 29 d. 9 val.) vėl atvyktų policija, nes „Nepriklausomybės akto signataras kaltinamas“.

Tie, kurie apsispręs atvykti, tikiuosi, pamatys įdomų spektaklį. 

Tačiau tam, kad pateikti į teismo salę, būtina dieną prieš tai registruotis Vilniaus miesto apylinkės teisme. Baudžiamosios bylos Nr. 1-291-716/2021. Tokias „žaidimo“ taisykles sugalvojo šis teismas. Bendrauti tektų su teismo atstove ryšiams su žiniasklaida ir visuomene, tel. 8-64612149. 

.

Facebook komentarai
});}(jQuery));