Ypatingas atvejis dėl LR KT pirmininko Dainiaus Žalimo apkaltos

 

2019-01-23 LR KT, LR Seimui, LR Prezidentei, LR Vyriausybei dėl D.Žalimo

 

Ypatingas atvejis dėl LR KT pirmininko Dainiaus Žalimo apkaltos

 

 

Normaliai sveiko proto žmogus negali suprasti, negali tikėtis ir tikriausiai tokie dalykai turėtų priklausyti neįmanomiems įvykiams. Turime, kaip yra.

 

Kas gi atsitiko?

 

Ogi LR KT pirmininkas Dainius Žalimas LR Konstituciją komentuoja iš 15 žodžių Konstitucijos sakinio ištraukus 3 nereikšmingus žodžius ir nesivadovauja galiojančia 1992-10-25 Konstitucija, o vadovaujasi negaliojančią 1922 Konstitucija.

 

Tiesiog LR KT pirmininkas Dainius Žalimas vykdo antikonstitucinę propagandą ir vyko ją NUVALKIOTŲ penktos kolonos trolių lygmenyje tuo būdu šiurkščiai sulaužydamas Konstituciją, savo priesaiką, padorumą, garbę, protingumą ir sąžiningumą.

 

Tuo būdų D.Žalimas pažemina LR KT teisėjus, LR Seimo narius, kurie jį paskyrė, LR prezidentę, kuri jį parinko  iki penktos kolonos trolių lygių, jeigu jie toleruoja ir toleruos tokius D.Žalimo  Konstitucijos niekinimus.

 

Apie tai yra:

 

2019-01-16 straipsnis „LR Konstitucinio Teismo pirmininko Dainiaus Žalimo akibrokštai dviejų pilietybių klausimu“

 

Dr. Jonas Ramanauskas. Dvi pilietybės – nuožmus antikonstitucininkų puolimas (II)

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=7996:dvi-pilietybes-nuozmus-antikonstitucininku-puolimas-ii&catid=31&Itemid=101

 

 

O taip pat straipsnis:

2019-01-21 straipsnis „LR KT pirmininkas Dainius Žalimas – penktos kolonos trolių lygio Konstitucijos aiškintojas“

 

Dr. Jonas Ramanauskas. Dvi pilietybės – nuožmus antikonstitucininkų puolimas (III)

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=8023:lr-kt-pirmininkas-dainius-zalimas-penktos-kolonos-troliu-lygio-konstitucijos-aiskintojas&catid=31&Itemid=101

 

Tuo tikslu, kad įrodyti, kad LR KT pirmininkas Dainius Žalimas kartu yra ir MELAGIS, tai prijungiu papildomai

2017-09-12 straipsnį „Viešas kreipimasis dėl dviejų pilietybių”

http://www.ekspertai.eu/viesas-kreipimasis-del-dvieju-pilietybiu/

Dr. Jonas Ramanauskas. Viešas kreipimasis dėl dviejų pilietybių

 

 

Kviečiu LR KT teisėjus, LR Seimo narius imtis priemonių apkaltos proceso tvarka pašalinti LR KT pirmininką Dainių Žalimą iš pareigų kaip šiukščiai pažeidusį LR Konstituciją ir priesaiką. Neturi būti leidžiama LR KT teisėjams, tame tarpe ir LR KT pirmininkui tyčiotis iš LR Konstitucijos, kuriai buvo prisiekta ir sekti penktos kolonos trolių metodais .

 

Jeigu kartais LR KT teisėjai nesiimtų, LR Seimas tokios apkaltos nepalaikytų, tai reikštų, kad jie organizuotai, kartu ir nepertraukiamai taip pat niekina LR Konstituciją, kuriai prisiekia ir pritaria aiškinimams, kuriuos skleidžia ir LR KT pirmininkas Dainius Žalimas.

 

Prie emailų prijungiu šį lydraštį, ir visus 3 aukščiau paminėtus straipsnius viename pdf faile, kad būtų patogu naudotis.

 

Visiems, kuriems kas nors neaišku, su malonumu paaiškinsiu. Tam ir yra pateikiamas emailas.

 

 

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

2019-01-23

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));