0Refugees-Welcome

0Refugees-Welcome

 0Refugees Welcome

Raimondas Navickas

2 val. · 

Breiviko gimtadienio šventimas tęsiasi Vokietijoje: vakar vakare pabėgėlis iš Sirijos susisprogdino prie baro Ansbache – 12 sužeistų!

Policija ir spauda tirs galimas versijas, kad siras buvo depresijos ir blogos nuotaikos apimtas Breiviko gerbėjas, kuriam nepatiko ne itin aukštas renginyje atliekamos muzikos lygis.

„Netoli Niurnbergo esančiame mieste išpuolį surengė savižudis sprogdintojas. Detonavęs savo užtaisą jis mirė pats, sužeidė dar 12 žmonių. Trijų iš jų būklė – sunki.

Sprogimas apie 22 val. įvyko prie baro, šalia įėjimo į muzikos festivalį po atviru dangumi. Netolerantiškai apsaugai įtartinu pasirodęs vyras su kuprine nebuvo įleistas nei į muzikos festivalį, nei į prie įėjimo esantį barą – ir tuomet nugriaudėjo sprogimas!

Festivalis nedelsiant buvo atšauktas, iš jo teritorijos evakuota apie 2,5 tūkst. žmonių.”

Toliau – įdomios detalės:

„…Bavarijos pareigūnai paskelbė, kad užpuolikas – dvejus metus Vokietijoje gyvenantis 27-erių siras.

Jis siekė prieglobsčio, tačiau prieš metus buvo priimtas sprendimas jo vyrui nesuteikti. Jam visgi leista likti Vokietijoje dėl Sirijoje vykstančio karo.

Bavarijos vidaus reikalų ministro Joachimo Hermanno teigimu, vyras du kartus mėgino nusižudyti.” 

————-

Taigi – Mamos Merkel atbėgėlis prašė pabėgėlio statuso Vokietijoje. Bet negavo, nes nebuvo joks pabėgėlis, o buvo, kaip mes matome – teroristas.

Tačiau iš Vokietijos jo …niekas nedeportavo! Gyvenk ir žvenk. Beje, spauda rašo, kad tokių, negavusių pabėgėlių statuso, Vidurinės Azijos ir Artimųjų Rytų gyventojų iš Vokietijos išvis nedeportuoja. Nes nehumaniška juk.

Policija žinojo, kad jis yra potencialus savižudis – ir vis tiek jo neišgrūdo iš šalies, nors jokio teisinio pagrindo jam būti ES teritorijoje nebuvo.

Čia panašiai, kaip su vakarykščiu kebabų teroristu, kardu sukapojusiu tris žmones Baden-Viurtenberge – Vokietijos policija išdidžiai pranešė, kad pabėgėlis iš Sirijos jiems yra puikiai „…žinomas dėl ankstesnių smurtinių išpuolių, kurių metu buvo sužeisti žmonės”.

Norisi paklausti – ir kas iš to policijos sekimo bei žinojimo, jeigu galutinai nukvakę politikieriai neleidžia tų žinomai pavojingų Mamos Merkel vaikučių net išsiųsti iš šalies? Toks jausmas, kad jie specialiai taip daro.

Iš kvailos tolerancijos ar kokiais kitokiais sumetimais?

Facebook komentarai
});}(jQuery));