Vokietija: „Retai Kada Esu Matęs Tiek Nevilties!“ – Vyriausiasis Gydytojas Kalba Apie Skiepų Žalą

image 31

image 31

Vokietija: „Retai Kada Esu Matęs Tiek Nevilties!“ – Vyriausiasis Gydytojas Kalba Apie Skiepų Žalą

Demokratija Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2023 m. vasario 08 d. reitschuster.de.

Kai Rebmann. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Pastaba sapereaude: šis straipsnis buvo skaitomiausias itin populiariame naujienų portale reitschuster.de. Vakcinų žalos nebegalima nutylėti, naujausias pavyzdys – Arte dokumentinis filmas „Re: ‚Vaccine-Injured‘ Covid Patients“. „PostVac“ reiškia vakcinos žalą.


Vienas dalykas iš anksto ir ypač kaip geranoriška pastaba, skirta save pasiskelbusiems „faktų tikrintojams“: Taip, nuovargio (fatigue) sindromas, dabar dar vadinamas PostVac arba PostCovid, gali pasireikšti ir po skiepų, ir po užsikrėtimo koronavirusu. Tačiau jis daug dažniau pasireiškia po naujų mRNA medžiagų injekcijos. Tiksliai nežinoma, kaip dažnai, nes, matyt, niekas Vokietijoje nenori to žinoti. Nors „PostCovid“ atvejai šioje šalyje palyginti gerai dokumentuoti, „PostVac“ aukos daug kur vis dar susiduria su tylos siena ir dangstymu.

Reitschuster.de taip pat ne kartą pranešė apie tokius likimus. Kad tai nėra tik reti pavieniai atvejai, dabar įrodo vidaus ligų ir kardiologijos specialisto dr. med. Jörg-Heiner Möllerio dramatiškas perspėjimas. Ekspertas yra Bavarijos klinikos vyriausiasis gydytojas ir laikraščiui „Nordkurier“ pateikė sukrečiančią informaciją apie savo kasdienį darbą su nuovargio kamuojamais pacientais. Šie pacientai atvyksta iš visos Vokietijos ir dažnai už jų nugaros būna „tikras gydytojų maratonas“, kol jie anksčiau ar vėliau patenka pas širdies specialistą pietų Vokietijoje. Mölleris taip pat kaltina savo kolegas. Jie patys sau „pernelyg palengvina“ diagnozės nustatymą „atmesdami klinikinį vaizdą, kurio jie nesupranta, kaip psichosomatinį ir taip dar labiau padidindami savo pacientų kančias„.

Šokiruojantys pavyzdžiai iš kasdienio gyvenimo

Mölleris šią problemą apibūdina taip: „Daugeliu atvejų neaptinkama nei į akis krintančių laboratorinių verčių, nei išsiskiria patologiniai medicininės įrangos radiniai.“ Kitaip tariant, gydantis gydytojas yra priklausomas nuo paciento pateiktos informacijos. Pernelyg dažnai skiepų aukos įtikinamos, kad jos tik įsivaizduoja savo simptomus, ir neretai atsiduria psichiatrijos skyriuje. Taip turėjo nutikti trijų vaikų motinai, kuri po mRNA medžiagos injekcijos „pavargo nuo švininio nuovargio“ ir nebegalėjo rūpintis savo mažyliais. „Bendraudama ji visiškai normali, tik be galo liūdna ir beviltiška“, – savo įspūdį apie pacientę apibūdina vyriausiasis gydytojas.

Mölleris pateikia dar daugiau pavyzdžių iš savo kasdienio darbo: Jaunas inžinierius, kuris po „skiepo“ nebegali skaityti „Excel“ lentelių; bankininkė, kuri dėl „PostVac“ nebegali atlikti savo darbo funkcijų; brolis ir sesuo, kurie po injekcijos „sunkiai serga“ ir jau metus negali eiti į mokyklą; slaugytoja, dirbanti ambulatorinėse tarnybose ir nuolat pasiklystanti gimtajame mieste, arba tėvas, kurį į prekybos centrą turi lydėti sūnus, „nes „PostVac“ liga sergantis tėtis negali susitvarkyti su pirkinių sąrašu“.

Stebina tai, kad ekspertas paminėjo tik vieną pavyzdį – piloto, kuris tapo nedarbingas, atvejį, kai simptomai pasireiškė po koronos infekcijos. „Esu matęs 170 tokių likimų, ir kasdien jų vis daugėja“, – patvirtina Mölleris, o paskui turi pripažinti, kad būtent šie likimai jį patį vis dažniau priveda prie emocinio atsparumo ribos: „Matau sugriautus gyvenimus, finansinius krachus, nutrūkusius santykius, sunkią depresiją, nuo kurios niekaip nepadeda antidepresantai, ir vis dažniau – savižudybes. Retai kada esu matęs tiek daug nevilties ir dažnai man pačiam tekdavo verkti po pokalbių su šiais pacientais. Nieko panašaus nesu patyręs!“

Blokuojama perspektyvi gydymo galimybė

Taigi nebe „tik“ pacientai yra palikti su savo rūpesčiais ir poreikiais. Kai daktaras Jörg-Heiner Möller kalba apie savo darbą, tai primena garsiąją kovą su vėjo malūnais. Tačiau, matyt, yra pirmųjų vilties teikiančių galimo gydymo požymių. Vyriausiasis gydytojas nurodo autoantikūnus surišančią medžiagą (BC007), kuri, be kita ko, vartojama glaukomai (akių ligai) arba širdies ligomis sergantiems pacientams gydyti. Erlangeno universitetinėje ligoninėje 2021 m. liepą „LongCovid“ jau buvo gydomi keturi pacientai. „Jis padėjo visiems keturiems šio gydymo bandymo pacientams, tam tikra prasme įspūdingai. Trys iš jų – visam laikui, o vienam po šešių mėnesių liga atsinaujino“, – sakė Mölleris.

Ši gydymo sėkmė žinoma nuo 2021 m. liepos mėn. O dabar tai, kas nesuvokiama: „Kol kas (praėjus daugiau nei 18 mėnesių) šio vaisto tyrimas net nepradėtas, aš to nekomentuosiu“, – skundžiasi kardiologas. Tai reiškia, kad kol kas kaip gydymo būdas lieka tik „kraujo plovimas“: „Jei nustatote, kad autoantikūnai yra lemiamas ligos veiksnys, būtina logiška pasekmė – imunoadsorbcijos būdu bandyti pašalinti būtent šiuos autoantikūnus.“

Mölleris sako žinąs „drąsių kolegų“, kurie nuo 2022 m. pradžios vis dėlto taiko šią terapiją ir praneša apie 70-80 proc. sėkmės rodiklį. Drąsus, nes jo nesaugo gairės (angl. off-label therapy). Dar vienas kliūtis: ambulatorinių pacientų gydymas kainuoja 11 000 eurų, o stacionarinių – net 18 000 eurų, iš kurių ligonių kasos nemoka nė cento ir mieliau slepiasi po „biurokratiniais argumentais“. Mölleris taip apibūdina žiaurias pasekmes savo pacientams: „Po ligos nepripažinimo ir sergančiųjų diskreditavimo kaip „psichosomatinių ligonių“ dabar kyla socialinis ir politinis skandalas, kad tik pasiturintys pacientai gali sau leisti šį gydymą. Todėl iš 170 mano pacientų imunoadsorbcija buvo atlikta tik 40 pacientų.“

Nė vienas atvejis nepripažintas kaip vakcinos žala

Vyriausiasis gydytojas pripažįsta, kad jo paties pateikti duomenys apie sėkmingą off-label gydymą „vis dar yra per maži“. Vis dėlto, pirma, jie atitinka jo kolegų pranešimus, antra, Mölleris išdrįso atsargiai įvertinti 20 savo pacientų ilgalaikę sėkmę po šešių mėnesių stebėjimo: 60 proc. pacientų pasiekė „ilgalaikį aiškų pagerėjimą“, dar 20 proc. pacientų po „pradinio pagerėjimo“ patyrė atkrytį, o likusiems keturiems pacientams nebuvo jokio pagerėjimo. Vis dėlto trys iš jų nurodė, kad nors nuovargis labai pagerėjo, pagrindinės problemos (sąnarių skausmas, dusulys) vis dar išliko.

Tačiau širdies specialistui beveik labiau rūpi kas kita: „Iš 170 mano prižiūrimų pacientų 120 yra „PostVac“ pacientai, t. y. liga pasireiškė netrukus po skiepijimo (dažniausiai po antrojo ar trečiojo skiepo). Iš visų šių 120 susirgusių pacientų pranešimus Paulio Erlicho institutui atsiuntė jų šeimos gydytojai (gana retai) arba jie patys. Nė vienu atveju (!) liga nebuvo pripažinta kaip vakcinos sukelta žala.“ Šio „reiškinio“ paaiškinimas yra paprastas ir žiaurus: niekas nenori prisiimti atsakomybės už žalą, ypač tokio didelio masto!

Dr. med. Jörg-Heiner Möller, Bavarijos ligoninės vyriausiasis gydytojas, daro aiškią išvadą: „Dabar, kiek žinau, atsakingas Paul Ehrlich institutas nenagrinėja klinikinių skiepų žalos faktų. Tačiau kas iš tikrųjų tai daro? Ir kaip gali būti, kad tie, kurie akivaizdžiai susirgo dėl skiepų, nėra įtraukti į jokią statistiką? Tai gali reikšti tik tai, kad vakcinų sukeltų sužalojimų skaičius yra daug didesnis, nei teigia oficialūs šaltiniai! Čia skubiai reikia skaidrumo!“


Šis tekstas pasirodė 2023 m. vasario 08 d. pavadinimu „PostVac: „Ich habe selten so viel Verzweiflung gesehen!“ – Chefarzt aus Bayern packt aus“ svetainėje reitschuster.de.

Facebook komentarai
});}(jQuery));