Visuomenės kiršinimo fone – vienijantis „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ suvažiavimas

seimu-676x1024-1

seimu-676x1024-1

Visuomenės kiršinimo fone – vienijantis „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ suvažiavimas.
Aš jau nevardinsiu visų atvejų, kai politikai, nuomonių formuotojai ir masinės informacijos priemonės (MIP) metė į visuomenę nesantaikos akmenį tikėdamosi ją sukiršinti tarpusavyje tokio paprasto dalyko (atrodytų), kaip skiepijimosi-nesiskiepijimo klausimu.
Žmonės, jie reaguoja paprastai ir po kiekvienu tokiu, pavyzdžiui, klausimu kokį užduoda Lrytas, aiškiai žinodamas visuomenės reakciją „Ar pritartumėte tam, kad į parduotuves, restoranus renginius būtų neįleisti neskiepyti žmonės?“, – užverda ginčai, pereinantys į kupinus neapykantos išsireiškimus, kurie maskuojama tik todėl, kad juos sakantys žino apie galimas baudžiamojo poveikio priemones už komentarus.
Save vadinantys politikais, pasisako dar gražiau – jie konkrečiai išsireiškia – nebendraukite, atsiribokite nuo nesiskiepijančių, nes jie grėsmė mūsų gyvybėms ir šiaip nelaimė visuomenei. ir t.t. ir pan.
Aš jau esu minėjęs, kad jei toks išsireiškimas būtų pasakytas apie kai kurias visuomenės grupes, kurias leidžiama minėti tik gerai arba niekaip – iškart būtų iškelta baudžiamoji byla už neapykantos kurstymą prieš tam tikrą žmonių grupę.
Kai tai kalbama apie tuos, kurie nesiskiepija (nors jie turi pilną teisę tą daryti) – atsakoma, jog tai tik nuomonė ir jų atžvilgiu ji pilnai esą normali.
Noriu pasakyti ką?
Nesu nei už skiepus nuo Covid, nei prieš skiepus nuo Covid. Tačiau tokių skiepų šia dienai dar neturime. Turime eksperimentinį preparatą, kuris tokiu išliks iki pat 2024 metų, mažiausiai.
Todėl mano nuomone, kiekvienas žmogus turi absoliučią teisę pats spręsti ar jis nori būti tuo eksperimentiniu triušiu nemokamai, ar nenori.
Ir todėl kreipiuosi į visus, ką pasiekia ši mano žinutė – visi mūsų pasiekimai susiję su gegužę prasidėjusiu protestu „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ nueis niekais, jei mes, Lietuvos visuomenė, leisime valdžios sukiršinami dėl kažkokių eksperimentinių skiepų.
Mes turime kur kas svarbesnių užduočių, viena iš kurių – atkurti Šeimos suverenitetą, leidžiant jai pačiais spręsti – skiepyti ar neskiepyti savo vaikus, kaip auklėti savo vaikus, kokie žmonės gali ugdyti mūsų vaikus ir pagal kokias programas vaikų darželiuose ir mokyklose, kokį tikėjimą išpažinti, atmesti tai, ką mano esant netinkamu vaikams mokyklose, televizijoje ir kitur.
Šeima stato ir kuria valstybę, nes iš šeimos kyla būsimieji politikai leidžiantys įstatymus, suprantantys ar nesuprantantys kas yra garbė, sąžinė, atsakomybė prieš visuomenę, pasiaukojimas ir visi tie dalykai, kuriuos vadiname vertybėmis todėl, kad jie nematuojami ir neišmatuojami pinigine išraiška, tačiau nežiūrint į tai yra neįtikėtinai brangūs, kaip valstybės pagrindas kylantis TIK iš Šeimos.
Todėl, kai sakau, kad mes turime svarbesnių užduočių (nei pjautis tarpusavyje dėl skiepų), turiu omenyje tai, kad mes nuspręsime ar mums tie skiepai reikalingi ar ne tik tada, kai nutarsime patys , kad atėjo laikas tą padaryti. Ramiai, be rietenų ir argumentuotai.
Bet nesivelkime į valdžios mums primetamus (bandomus primesti) šio klausimo sprendimo modelius, kurie neveda niekur kitur, kaip tik į bet kokios vienybės tarp mūsų subyrėjimą.
Ta vienybė – ji labai trapi, o valdantieji puikiai įsisavinę „Skaldyk ir valdyk“ technikas.
Saugokime tai, ką jau sugebėjome pasiekti – draugo ir bendražygio ranka yra neįkainojama vertybė dabartiniame pasaulyje, o jei tų bendražygių daug – tai ir saugios ateities garantas.
Atpažinkime provokacijas ir padėkime jas atpažinti kitiems, nesileiskime supjudomi dėl nieko prarasdami didelį bendrą tikslą. Nes būtent to siekiama, kad mes pamestume kelią dėl takelio, vedančio į pelkę.
Siūlau paskaityti mano šiandien rašytą straipsnį, nuorodą rasite pirmajame komentare, o jei nerasite, įmeskite į google paiešką pavadinimą:
Arvydas Daunys. Visuomenės kiršinimo fone – vienijantis „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ suvažiavimas
Facebook komentarai
});}(jQuery));