Vilniečius kviečia į paplūdimio tinklinio treniruotes

Vilniečius kviečia į paplūdimio tinklinio treniruotes

 

Jeigu jau seniai norite išmėginti savo jėgas žaidžiant paplūdimio tinklinį, savo kieme turite aikštelę, bet vis nežinote nuo ko pradėti, tai šios treniruotės būtent Jums! Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Vilniaus tinklinio akademija kviečia Jus į nemokamas paplūdimio tinklinio treniruotes „Smėlio arenoje“.

 

Paplūdimio tinklinis yra puikus aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdas, ką apie šią sporto šaką mano Vilniaus tinklinio akademija? „Mes žaidžiame tinklinį, nes tada jaučiamės labai gyvi ir laimingi. Jausmas, kai kūnas atsipalaiduoja, dėmesys susikoncentruoja ir galvoje nebelieka minčių, – fantastiškas. Kad tai pasiektų, vieni medituoja, kiti meldžiasi, o mes masažuojame „Mikasą“. Tinklinio treniruotės Vilniuje ir tinklinio varžybos suteikia daug pasitenkinimo, tačiau dar svarbiau jaustis tinklinio bendruomenės dalimi. Jaučiame, kad tinklinio akademija vienija laisvos sielos žmones, kurie gyvenimą priima atvira širdimi ir su plačia šypsena. Kurie sportuoja taip rimtai, kaip ir linksminasi. Kurie turi ambicijų tobulėti, tačiau nepamiršta mėgautis procesu ir mažomis pergalėmis. Norime, kad ši smagi gentis augtų ir klestėtų, tad kviečiame prisijungti. Pažadame dalintis viskuo, ką per 85 treniruočių metus (visų VTA trenerių patirtis) mums padovanojo tinklinis“

 

Užsiėmimus ves tinklinio treneris Liudoslav Adamovič – susišlavęs visus titulus Lietuvoje atstovavo klubams Estijoje ir Olandijoje, o Liuksemburge vėl į viršų kėlė čempionų taurę.

 

Libero pozicijos žaidėjas pasižymi nepriekaištinga technika ir moka šiuos sugebėjimus įskiepyti savo auklėtiniams. Sveiką gyvenimo būdą propaguojantis treneris taip pat veda fizinio pasirengimo tinklinio treniruotes

 

Profesionalus paplūdimio tinklinio treneris Jūsų lauks „Smėlio arenoje“ Justiniškių g. 12. Bus formuojamos 4 grupės po 12 dalyvių, tad skubėkit registruotis!

 

I grupė. Liepos 25d., 27d., Rugpjūčio 1d., 18:30 val. – 20:00 val.

 

II grupė. Liepos 25d., 27d., Rugpjūčio 1d., 20:00 val. – 21:30 val.

 

III grupė Rugpjūčio 3d., 8d., 10d., 18:30 val. – 20:00 val.

 

IV grupė. Rugpjūčio 3d., 8d., 10d., 20:00 val. – 21:30 val.

 

REGISTRACIJOS FORMA:

 

https://docs.google.com/forms/d/1j-vNsmGo3el4ltMh0cOYgPUP57zaO3Vh2iTQmrod4qw/viewform?edit_requested=true 

 

Registruodamiesi į treniruotes, padėsite ir sunkiai Lietuvos kaimuose gyvenantiems vaikams. Dėl ne visuomet atsakingos registracijos ir labai riboto dalyvių skaičiaus esame priversti įvesti registracijos mokestį. Tad Jūsų registracija bus patvirtinta tik tuo atveju, jei pervesite 3 eur. Vilniaus SOS vaikų kaimui. Pinigus pervesti tik tuomet, kai užpildę registracijos formą – gausite patvirtinimą.

 

Rekvizitai:

 

Direktorė: Liudovika Pakalkaitė

 

Pavadinimas: SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

 

Įmonės kodas: 192014985 (ne PVM mokėtoja)

 

Registracijos adresas: OZO G. 37, VILNIUS

 

SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos atsiskaitomoji sąsk.: LT06 7044 0600 0119 3478

 

AB SEB BANKAS

 

Mokėjimo paskirtyje nurodykite: VVSB tinklinio treniruotės, Vardas Pavardė …gr.  .

 

(pavyzdys: VVSB tinklinio treniruotės, Dovilė Šimonytė IIIgr.)

 

SOS vaikų kaimai – tai vaikų gerovės organizacija, suteikianti  jaukius namus našlaičiams ir tėvų paliktiems vaikams bei padeda socialinės rizikos šeimoms. Šiuo metu globoja ir ugdo daugiau kaip 100 vaikų bei jaunuolių SOS vaikų kaime ir SOS jaunimo namuose, padeda  400 vaikų iš socialinės rizikos šeimų.

 

SOS vaikų kaimai grąžina vaikams šeimą ir vaikystę

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ : EVELINA PAUKŠTĖ, VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Facebook komentarai
});}(jQuery));