Viljamas Henris Geitsas: Šviesi Figūra Su Tamsiosiomis Pusėmis

grafik-59

grafik-59

Viljamas Henris Geitsas: Šviesi Figūra Su Tamsiosiomis Pusėmis

Big Reset Demokratija

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. gegužės 23 d.

Christianas Euleris. Išversta su www.DeepL.com/Translator

Pinigai nebūtinai daro žmones laimingus, net jei jų užtektų keliems tūkstančiams prabangių gyvenimų. Remiantis „Bloomberg“ milijardierių indeksu, Williamas Henry, arba Billas Gatesas, šiuo metu yra ketvirtas turtingiausias žmogus pasaulyje, jo turtas siekia apie 146 mlrd. dolerių. Vis dėlto šiuo metu tikriausiai ne visi norėtų su juo apsikeisti vietomis.

Gegužės pradžioje paviešintos skyrybos su žmona Melinda, įvykusios po 27 santuokos metų, gali tapti „juodąja gulbe“ jo iki tol nepriekaištingoje biografijoje. Finansų matematikas Nassimas Nicholas Talebas sukūrė šį terminą, kuris reiškia itin retą ir netikėtą įvykį, turintį rimtų pasekmių.

Tai daugiau nei įprastas garsenybių poros rožių karas. Tai, kad „Microsoft“, remiantis žiniasklaidos pranešimais, atliko tyrimus, susijusius su trijų vaikų tėvo romanu su kolege, dėl kurio jis atsisakė direktorių valdybos nario vietos, ir daugeliu nesantuokinių ryšių, yra tik šalutiniai klausimai. Billo Gateso, kaip pasaulio gelbėtojo, reputacija pradeda silpnėti.

Abejotini susitikimai su Jeffrey Epsteinu

Dienraštis „Wall Street Journal“ praneša, kad 56 metų Melinda 2019 m. pasamdė kelių garsių advokatų kontorų teisininkų komandą, kad aptartų galimas skyrybas. Laikraštis praneša, kad keli jo šaltiniai sakė, jog Melinda buvo susirūpinusi dėl savo vyro verslo ryšių su Džefriu Epšteinu. Liūdnai pagarsėjęs finansų valdytojas ir seksualinis nusikaltėlis „nusižudė“ kalėjime 2019 m., laukdamas teismo.

Pasak Bilo ir Melindos Geitsų fondo pareigūno, Melinda, kuri dabar vėl naudoja savo mergautinę pavardę ir vadinasi Melinda French Gates, dar 2013 m. išreiškė nepasitenkinimą Billo santykiais su Epsteinu. Pranešama, kad jų susitikimas su skyrybų advokatais įvyko 2019 m. spalį, kai „New York Times“ straipsnyje buvo išsamiai aprašytas Billo susitikimas su Epsteinu. Be kita ko, tai buvo nakvynė Epsteino dvare Niujorke.

Ataskaitoje, kurioje išsamiai aprašomi Epšteino ryšiai su pasaulio turtingaisiais ir galingaisiais, teigiama, kad nė vienas iš jų „savo prestižu ir galia neprilygsta (tuo metu) antram turtingiausiam pasaulio žmogui, puikiam ir itin privačiam šviesuoliui Billui Geitsui. Skirtingai nei daugelis kitų, R. Gatesas pradėjo santykius po to, kai R. Epsteinas buvo nuteistas už seksualinius nusikaltimus.“

Tikrosios skyrybų priežastys lieka atviros

Pasak „Wall Street Journal“, 2019 m. Gateso atstovė spaudai Bridgitt Arnold pripažino, kad geradariu save vadinantis Gatesas ir Epsteinas kelis kartus buvo susitikę aptarti filantropijos klausimų. „Billas Gatesas apgailestauja, kad susitiko su Epsteinu, ir pripažįsta, kad tai buvo klaida“, – sakė Arnoldas.

B. Gatesas anksčiau patvirtino šiuos ryšius ir teigė, kad tikėjosi, jog E. Epsteinas parems jį labdaringoje veikloje. Tačiau kai kurias po skyrybų paskelbtų susitikimų detales, pavyzdžiui, kad jis skundėsi žmona, jis aiškiai atmetė.

Tuo tarpu JAV naujienų svetainė „The Daily Beast“ pranešė, kad Melinda įspėjo savo vyrą apie 2013 m. ryšį su Epsteinu. Melindą supykdė jo susitikimai su turtingu seksualiniu nusikaltėliu, kurie tapo lūžio tašku jos santykiuose su Bilu.

„Microsoft“ įkūrėjo atstovė spaudai sakė, kad jis laikosi savo 2019 m. pareiškimo ir atsisakė daugiau komentarų. Savo ruožtu Melinda French Gates neatsakė į klausimus apie savo skyrybų priežastis. Kas bus toliau, neaišku.

Taip pat skaitykite:

The Guardian: Melinda Gates began divorce moves at time Bill’s meetings with Jeffrey Epstein revealed

Jeffrey Epstein prison guards admit to falsifying records

Šis tekstas pasirodė 2021 m. gegužės 24 d. pavadinimu „William Henry Gates: Lichtgestalt mit Schattenseiten“ svetainėje https://reitschuster.de/

Daugiau nei 20 mln. peržiūrų per mėnesį – tai vienas sėkmingiausių alternatyvių naujienų portalų Vokietijoje.

Translated with www.DeepL.com/Translator

Facebook komentarai
});}(jQuery));