Lenkai sukilo, lietuviai vergauja

hqdefault-7
Pasigirsta vis daugiau pranešimų, kad verslininkai spjauna į valdžios savivalę, kuri prisidengia visuomenės saugojimu.
Mirguliuoja tokios žinutės ir įvairūs video: Lenkijoje atsidarė tiek daug restoranų, kad valdžia nusprendė nebetikrinti ir baudų neišrašinėti. Jų per daug. Policija tik stebi
Italijoje analogiškai. Įdomu kiek plačiai tai vyksta.
Taip pat įdomu ar pas mus verslininkai kentės tiek, kiek bus liepta kentėti?
Tai ko nesako lietuviška žiniasklaida ir negalima rašyti Facebooke
https://www.youtube.com/watch?v=CqwwQE24n2M&feature=youtu.be
Justyna Walker : „Stengiuosi vengti politikuoti, nes esu už žodžio laisvę. Bet skelbiu vaizdo įrašą čia iš Lenkijos, kuri šiandien pabunda ir atsikelia iš kelių. Lenkijos verslininkai pavargo naikinti mūsų šalį ir klaidinti visuomenę. Jei nori mus uždaryti, tada mes atsidarysime. Aš taip didžiuojuosi, kad esu lenkė, net negaliu apsakyti. 17 metai JK ir pasakysiu garsiai : Anglija, mokykis iš mūsų sukilimo prieš tironiją”.
Rimas Armaitis : „Medikai, per dabartinę teroro bangą gavę politinį subjektyvumą, padarys viską, kad jį išsaugoti, išlaikyti toliau. Ir siūlomi teisių ir laisvių apribojimų pratesimai, ir savanoriškai – privalomi visuotinio skiepijimo metodai nebėra medicininiai. Tai yra grynai politinis sprendimas, susijęs su kritinėmis ir neatidėliotinomis priemonėmis, prilyginamoms karo padėčiai.
Tokie pasiūlymai visiškai atitinka „apgultos tvirtovės“ metodikai, kai bankroto ištikę, legitinumą praradę režimai, norėdami išlaikyti valdžią, nukreipia dėmesį į išorės ir vidaus priešus. Nėra laiko spręsti smulkmeniškus reikalus, kai priešas ant slenksčio. Todėl kiekvienas, kuris abejoja režimo teise į valdžią ir priimamais sprendimais, tampa priešu.
Politizuotų gydytojų logika yra panaši: vardan žmonijos gelbėjimo, būtina atsisakyti šiek tiek teisių ir laisvių. Atsižvelgiant į tai, kad būtent gydytojai nusako saugumo lygius ir laipsnius. Neįmanoma laisvė, kol neįmanoma užtikrinti visiško saugumo. Ir ši melodija gros ilgai.
Normalus gyvenimas visada yra pusiausvyra tarp teisių, laisvių ir apribojimų vardan saugumo. Kai šis balansas praranda pusiausvyrą, pasislenka vienos krypties link, bet kenkiant, pažeidžiant kitą, sistema patenka į nestabilią padėtį. Ir kuo toliau ši pusiausvyra keičiasi, tuo pavojingesnis yra visuomenės nukrypimas nuo normos. Galiausiai ji tampa nevaldoma.
Gydytojai įgavę politinį subjektyvumą, taip pat gauna prieigą prie išteklių paskirstymo. Nepaprastoji padėtis jiems tampa išteklių rezervuaru. Ne veltui sakoma „vieniems karas ir kitiems verslas“.
Nors koronavirusas tai nėra maras ar raupai, Ir ne ebola. Tai banali ūminė kvėpavimo takų virusinė infekcija, su kuria sveikatos apsaugos sistemos po visų tų optimizavimų tiesiog nepajėgios susidoroti. Užuot reagavęs į pagrindinę nepasiruošimo priežastį, mes matome pačios sveikatos priežiūros sistemos tolimesnį utilizavimą – gydytojai siūlo gydyti ne priežastį, o siūlo kovoti su pasekmėmis. Jei jie tokiu būdu gydo ligas, kovodami su simptomais, bet nepašalindami pačios ligos priežasties, tai yra jų profesinio netinkamumo rodiklis. Tokiu atveju apsaugok viešpatie mus nuo tokios sveikatos apsaugos.
—
Profesorius Kasiulevičius: karantino ribojimai būtini bent iki balandžio vidurio ↓

Facebook komentarai