skip to Main Content

Versija: Naglio Puteikio “nuomonė” apie prof. R. Apanavičių – 2K (komunistų ir landsbergistų) projektas?

Posted: April 15, 2016 in Uncategorized 

0

 

 

Naglis Puteikis teisme pasirodė: paaiškino, jog neturi pinigų, ir čia ne sumušimo byla (žodis esą neskauda…).

 

Šiandien Vilniaus apygardos teisme vyko taikomasis posėdis, kurio metu buvo siekiama sutaikyti Naglį Puteikį ir Kristiną Sulikienę.

 

Kas įstrigo iš Seimo nario pasisakymų, tai jog jis šmeižto nelaiko nusikaltimu, už kurį reikėtų atlyginti žalą.

 

Jis galįs taikytis, bet be jokių pinigų: jis esą jų neturįs.

 

Teisėjas Dzedulionis bandė atsakovui paaiškinti, jog pareiškėja K. Sulikienė matyt pasidomėjo, kiek priteisiama panašiose bylose (iš tiesų pateikė informaciją panašių bylų bylininkai – tai yra 50 000 litų senais pinigais,kai nepagrįstai apkaltinama agentavus kažkuriaivagentūrai, nepateikiant jokių įrodymų –vo K. Sulikienė ne tik galimai šmeižiama dėl tėvo, bet ir pati priskirta VSD ir Prezidentės patarėjų flangui).

 

Sulikienė į skundus, jog nėra pinigų atlyginti žalą, paaiškino, jog jeigu čia būtų Amerika, ji pateiktų 1 mln. ieškinį, ir Amerikoje tokį ieškinį tenkintų, ir niekam nebūtų įdomu, turi ar neturi.

Daug visokių dalykų buvo išsakyta emocingame teismo posėdyje.

 

Labai įstrigo tai, jog Naglis Puteikis gali atsiprašyti, tačiau pradžioje posėdžio paaiškino tą pačią mitologemą, kurią aiškino Vilniaus miesto apylinkės teisme: jog esą „Laisvas laikraštis“ yra mažo tiražo laikraštis (beje po kiberatakų jo tiražaas yra labai didelis, ir šmeižto metu buvo didelis dėl pedofilijos istorijos viešinimo), ir esą neteisingai iššifravo.

 

Labai užstrigo akivaizdus melas, kai N. Puteikis „atsižegnojo“ ir nuo Neringos Venckienės, nurodęs, jog su DK nieko bendro neturi ir 2012 m. neturėjo.

 

Klonio gatvėje nė karto nebuvo (kažkaip iš atminties iš karto išniro nuotrauka, kurioje Klonio gatvėn atvykę Darius Kuolys ir Naglis Puteikis kalbasi su susirinkusiais- 2012 m. Birželio mėnuo.)

 

Lietuvos Sąrašo partija 2012 m. Liepos 5 d. įkurta Daukanto aikštėje, ir jos pirminis siekis buvo su Neringa Venckiene eiti į rinkimus.

 

Teismo byloje jau dabar galimai klastojami faktai.

 

Be to, šaltiniai iš Drąsos kelio partijos šią savaitę pranešė, jog Naglis Puteikis ir dar keli veikėjai praėjusią savaitę bandė įkalbėti DK įtraukti juos į sąrašą.

 

Labai keista, kai teisme sakoma akivaizdi netiesa, siekiant išvengti atsakomybės: net „Karštas komentaras“ žino, su kuo susitikinėja Naglis Puteikis – naujausiame numeryje gražiausiai aprašyta nepavykę bandymas būti įrašytam į Vytauto Šustausko partijos sąrašą.

 

Keista labai byloje yra tai, jog teisėjas yra įsitikinęs Naglio Puteikio ilgamete neliečiamybe, kuri, jeigu jis nebus perrinktas, baigsis dar šį rudenį, ir tada be jokių kliūčių bus galima bylinėtis – pritars ar nepritars Seimas dėl jo patraukimo atsakomybėn.

 

Teisėjas Dzedulionis labiau siekė kad Kristina Sulikienė atsisakytų savo skundo, o ne vykdė taikinimo darbą.

 

Pažymėtina, jog ir Vilniaus miesto apylinkės teisme vyko tokia pati veikla. Tuomet Naglis Puteikis irgi vadino „Laisvą laikraštį“ labai mažo tiražo, ir kuris nemoka šifruoti pokalbių, o į teisėjos klausimą, ar jis 2012 06 22 buvo Seimo nariu, atsakė, jog neatsimena.

 

Teismo posėdį atidžiai stebėjo alfa.lt portalo žurnalistai, kuriems tiesiai šviesiai tariant, buvo labai keista visa situacija.

 

„Su kuo tai susiję?“- paklausė žurnalistas Griežė Kristinos Sulikienės.

 

„Manau, tiek su komunistais, tiek su Vytautu Landsbergiu: mano tėvas profesorius Romualdas Apanavičius buvo vienas iš LSDP partijos atkūrėjų, kuris įnirtingai priešinosi komunistų prisijungimui, skaldė šią partiją nuo raudonųjų iš vidaus. O iš kitos pusės, jis buvo 1990 m. Atkuriamosios Aukščiausiosios tarybos ir Vyriausybės konsultantas švietimo ir kultūros klausimais, ir su visais savo bendražygiais susidoroja Vytautas Landsbergis. Manau, jog ne pats Seimo narys čia susigalvojo tokią idėją fixe, bet jam ją įteigė 2K projektas – komunistai ir konservatoriai, todėl šitoks kliudymas, ir jau 4 metai neįmanoma pradėti bylos nagrinėjimo iš esmės. Manau, Vytautas Landsbergis gali keršyti dėl jau apšmeižto savo bendražygio Virgilijaus Čepaičio, kuris 1990 03 11 pasiūlė visiems pasirašyti po Nepriklausomybės Aktu: šitą metodą galėjo patarti tik mano tėvas, nes jis visada darbe vadovaujasi visuotinio pasirašymo taisykle – kad vėliau nekiltų jokių klausimų ir interpretacijų. (Vytauto Didžiojo universitete esame dirbę kartu, pastebėjau, jog jis siūlo pasirašyti protokoluose visiems dalyvaujantiems, ne tik pirmininkaujančiam ir sekretoriui.)

 

Tokiu būdu Vytautas Landsbergis nebegali teigti, jog jis vienas atkūrė Lietuvą.

 

Beto, V.Čepaitis yra etnologės mokslų daktarės Auksuolės Čepaitienės vyras, aš jai perdaviau, jog 100 procentų netikiu nesąmonėmis apie jos vyrą, manau, jog tai konservatorių ir landsbergistų šmeižtas. Ji labai padėkojo. „

 

Beje, Romualdas Apanavičius galėjęs neįtikti Vytautui Landsbergiui dar kartą: kai „patriarchas“ atėjęs visiškai nepasiruošęs į savo daktaro habilitacijos procedūrą, kurios komisijos nariu buvo prof.R. Apanavičius.

 

Kristinos Sulikienės tėvas tuomet atvirai ir viešai pasakė, jog tokio nepasiruošimo nematęs seniai, ir tokios silpnos habilitacijos jis negalįs praleisti. O V. Landsbergis, anot R. Apanavičiaus, atvykęs demonstravo, jog esą jam ir taip priklauso mokslo laipsnis.

 

Romualdas Apanavičius buvo ir vienas iš Lietuvos Mokslo tarybos narių, kurie atsisakė suteikti habilituoto daktaro laipsnį Marijai Aušrinei Povilionienei, dėl to, jog jos pateikta medžiaga neatitiko reikalavimų.

 

Vėliau iš baimės ir dėl šantažo laipsnis buvo suteiktas, grynai tuometinio ŠMM ministro Kornelijaus Platelio pastangomis, kuris K. Sulikienei privataus pokalbiu metu yra pasakęs: „Aš nenoriu su ja bylinėtis, ji visiems grasina teismais.“

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));