hqdefault-6

hqdefault-6

VALSTYBĖS RAIDA

FEISBUKAS, JUTUBAS VYKDO NETEISĖTĄ IR GĖDINGĄ CENZŪRĄ, ŽODŽIO LAISVĖS RIBOJIMĄ, KURI PAŽEIDŽIĄ FUNDAMENTALIUS DEMOKRATIJOS PRINCIPUS.

Šitas globalistų projektas pavadinimu feisbuk kaip ir jutubas vykdo neteisėtus žodžio laisvės ribojimus, jie trina be perspėjimo mano įrašus, video failus, atjunginėja įvairias funkcijas. Aš vakar įkėliau į fb 3 video failus, šeimų sąjūdžio protestas 20210615 prie Seimo rūmu, o feisbukas šarinimo mygtuką rodo tik man, o kitiems jo nėra, apgailėtina ir gėdinga tokia feisbuko politika, žinoma, šituos neteisėtus veiksmus vykdo Lietuvos skyrius, googlo Lietuvos skyriui vadovauja andriaus kubiliaus sūnus, pateikiu įrodymą: https://rekvizitai.vz.lt/imone/google_lithuania/
Linkėjimai kubiliukui, kai tik bandysite daryti neteisėtus veiksmus ribojant žodžio laisvę, viską iš karto viešinsiu, kuo daugiau ribosite tuo daugiau aš per visur viešinsiu jūsų nelegalią veiklą, ribojančią žodžio laisvę ir fundamentalius demokratijos pricipus, manęs tikrai nenutildysite.

Visus Šeimų sąjūdžio failus (yra ir vienetinių, unikalių, filmuotų iš drono) ir 20210615, 20210616 (bus įkelti ir šiandienos) protestų prie Seimo ir Vyriausybės galite rasti čia:

20210616 protestas prie Seimo ir Vyriausybės

20210615 protestas prie Seimo

20210515 protestas Vingio parke ir vaizdai pakeliui į jį.

Turai po Lietuva

Mums Islandija rodo pavyzdį, kaip išvyti parazitus ir pertvarkyti valstybės sistemą protestų, vienybės ir drąsos dėka.

O Šveicarija yra stipriausia demokratija ir tikra gerovės valstybė visiems piliečiams pastovių referendumų dėka

Šitas tinklapis apie svarbiausius Lietuvos valstybės įvykius ir datas nuo pirmą kartą paminėto Lietuvos vardo 1009 metais, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės, Abiejų Tautų Respublikos, nepriklausomos Lietuvos valstybės 1918–1940 m. ir  Lietuvos Respublikos 1990 metų. iki mūsų dienų.
Nuo 1990 metų detaliau nagrinėjame ir palyginame Lietuvos Respublika su Estijos, Latvijos ir Europos Sąjungos šalimis.

Šio tinklalapio turinys ir išsami informacija:

Svarbiausios Lietuvos istorijos datos – apie svarbiausius valstybės įvykius ir datas (skaityti toliau…)
Valstybės raidos rodikliai – Lietuvos palyginimas su Latvijos, Estijos ir Europos Sąjungos valstybėmis (skaityti toliau…)
Raidos procesų analizė – straipsniai apie ekonomikai, verslui, visuomenei ir žmonių gerovei svarbius procesus (skaityti toliau…)
Naujausi įrašai – paskutiniai straipsniai (skaityti toliau…)

https://valstybesraida.lt/

Facebook komentarai
});}(jQuery));