Valstybė praranda milijardus investicinių eurų -„Žalgirio“ stadiono teritorijos (valstybės žemės) pasisavinimo pavyzdys

Šią savaitę žiniasklaidos sukeltas triukšmas, siejamas su gerb. K. Pūku,  skirtas nukreipti visuomenės dėmesį nuo svarbesnių problemų.  Visuomenės nukreipimas taip pat pasireiškia ir su „užaštrintomis“ problemomis, liečiančiomis LRS narį M. Bastį.

Neapsikentęs šiandien išsiunčiau viešą kreipimąsi su klausimais mūsų vyriausybės nariams, tačiau… jo oficialiai neregistruoja. Rašau dėl „istorinės“ korupcijos schemos Vilniaus savivaldybės administracijoje (duomenys dar renkami). Bandžiau kreiptis į STT, tačiau pareigūnai mano prašymų ir galimų įrodymų nepriima (negalima ant jų pykti). Dalį įrodymų turi VMĮ prie FM, tačiau be oficialaus Lietuvos prokuratūros nurodymo niekas tyrimo nesiima. O tuo tarpu Vilniaus apygardos prokurorų iniciatyvas apginti visuomeninį interesą bandoma sumaišyti su žemėmis. 

 

Galbūt tai paskatintų Jus inicijuoti tyrimą (pagal galimybes), nes per šią schemą mūsų valstybė praranda milijardus investicinių eurų. „Žalgirio“ stadiono teritorijos (valstybės žemės) pasisavinimo pavyzdys – tik viena grandinės dalelė. Beje, šioje istorijoje absoliutus melas yra tai, jog UAB „Hanner RE“:

 

niekada nepirko Teritorijos aplink „Žalgirio“ stadioną, nes stadiono, skirto nugriovimui, vertė – 1 euras;

tas pat ir su buvusia Ūkio banko Teatro arena – perkant ją iš banko buvo viešai pareikšta, jog bus nugriauta;

niekada neinvestavo „milijonų“, kuriais atliekami šios teritorijos vystymo darbai atitiktų LR teisės aktus !!!

Tarptautinėje verslo praktikoje priimta, jog tokių pirkinių, siekiant jų pagalba daryti verslą, kainą – apie 10 būsimųjų bendrųjų pelnų (EBIDTA). Viešumoje A. Avulio minimi „investuoti“ 40 ar net 200 mln. eurų yra gerai organizuotos viešųjų ryšių kampanijos dalis. Ši propaganda tikslingai nukreipta suklaidinti visuomenę ir „paspausti“ vyriausybę palikti „Hanner“ sklypus, kurių vertės prasideda nuo 40 mln. eurų. Juk ne veltui p. A. Avulis per JAV ambasadą Lietuvoje siekia „spausti“ LR Vyriausybę. Vienas iš oficialių „Marriott“ vadovų – mano pažįstamas, tad tikrovėje JAV „investuotojo išvarymas“ pačiai kompanijai atrodo kiek kitaip.

Pavyzdys su iliustracija. Pagal faktą, toje vietoje, kur kyla „Pilies apartamentai“ namai, oficialiai stūkso Ūkio banko Teatro arena ? Dokumentuose „panaikinus“ jos pamatus (jų nr. 4400-4196-5535), automatiškai nutrūktų kažkada NŽT ir UAB „Promola“ sutartys. Iš jų papildymai, pagal kuriuos valstybės žemės vis dar išnuomota Teatro veiklai užtikrinti… Aš, aišku, galiu ir suklysti – tačiau VTSPI dėl suprantamų priežasčių iki šiol nesiima statinių buvimo fakto nustatymo. Faktų sutikrinimui prašau peržiūrėti pridedamą medžiagą ir oficialų išrašą iš VĮ „Registrų centras“:

 

http://www.registrucentras.lt/ntr/p/index.php?x=&tipas=&sav=461&nam=3&gyv=vilnius&but=&gat=olimpiečių

 

 Esu projektų vadovas, dirbau su įvairiais smulkiais projektais – rinkodaros ir personalo valdymas yra mano duona. Tai aš paskatinau Lietuvos prokuratūrą ir NŽT nutraukti sandėrius, įteisinančius valstybinės žemės užvaldymą. Pasekmės – šiuo metu ŽŪM „verčia“ gerb. D. Kuprį iš kėdės, nes tasai siekia pertraukti „istorinę“ korupcijos schemą Vilniuje. Iš principo, galima būtų įvardinti ir šio žmogaus „patraukimu“ suinteresuotus asmenis…

 

 

 

Istorija su „Žalgirio“ teritorija yra tik viena – ir ne pati didžiausia – mozaikos dalis. Dar keletas didžiulės vertės valstybės žemės užvaldymo veiksmų įvyko … šalia „Žalgirio“ stadiono teritorijos. Tik žaidėjai kiti ir netokie „rėksniai“, kaip „Hanner“ valdybos pirmininkas p. A Avulis. Tačiau tų pačių „investuotojų“ užvaldyta valstybės žemė vaizdingoje vietoje Trakų rajone siekia per 300 ha… 

Almas Rupšplaukis

Facebook komentarai
});}(jQuery));