Valdžios jėgos struktūros puolė žmogų gąsdinti po jo skundo Teisėjų tarybai ir generalinei prokurorei Nidai Grunskienei

Segzdaa

Segzdaa

Valdžios jėgos struktūros puolė žmogų gąsdinti po jo skundo Teisėjų tarybai ir generalinei prokurorei Nidai Grunskienei

2021m. rugpjūčio 11 dieną padaviau skundą „Dėl galimų nusikalstamų veikų teisme ir Europos prokuratūroje“ LR Prezidentui Gitanui Nausėdai, Teisėjų tarybai ir generalinei prokurorei Nidai Grunskienei. Nes iš naujausių LL portalo publikacijų galima susidaryti nuomonę, kad Vilniaus regiono apylinkės teisme (pirmininkė teisėja Jolanta Bagdonienė, teisėjas Erlandas Stanislovaitis) ir Europos prokuratūroje EPPO  galimai vykdoma prekyba poveikiu.   European Public  Prosecutor‘s Office (EPPO)  atstovai – Europos prokurorai Jolita Kančauskienė, Tomas Krušna, Gedgaudas, Norkunas, Vytautas.Kukaitis.

Atsižvelgiant į tai, kad tomis dienomis jėgos struktūros buvo  nukreiptas į protestuojančius prie Seimo piliečius bei į laisvę pasklidusius užsieniečius Rūdininkuose, reakcija buvo žaibiška.

2021m. rugpjūčio 12 nakties metu 20 minučių po 23 valandos  mane pažadino nepažįstamas telefono skambutis. Iš telefono numerio 8 674 30305 pakaitom intensyviai penkias minutes  keturis kartus man skambino moteris ir vyras. Užfiksuoti šie moteriškės žodžiai: „Zigmantai, alio, čia policija.“  Paprašiau nurodyti vardą pavardę. Mano prašymas buvo ignoruotas. Moteriškė nepaisydama mano klausimo,  toliau tęsė: „Alio, Zigmantai…“ Po minutės iš to paties telefono paskambinęs vyriškis tęsė gąsdinimą išsakydamas žodžius: „Labas vakaras… Labas vakaras? Zigmantai, čia iš policijos. Norime patikrinti ar esate namuose, atidarykite laiptinės duris. Ar jūs namuose dabar?“ Abu asmenys nenurodė, kokiu pagrindu jie man įsakinėja.  Atsakiau, kad iškviesiu policiją, jei nesiliaus skambinę.  Tada „vyriškis iš policijos“, manau, netekęs savitvardos žodžiais mane užgauliai pažemino ir naktinis bauginimas liovėsi.

Kaip jau rašė spauda, anksčiau  galimai neteisėtai į mano butą bandė patekti policija prisistatę asmenys 2021m. birželio 6 dieną  13.00 val. (tel. nr. 8676 13387) ir 2021m. liepos14 dieną  12.00 val.( tel. nr. 8674 29880). Kitą dieną dėl to parašiau skundą Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariato viršininkui Sauliui Gagui, bet atsakymo iki šiol nesulaukiau.

2021m. rugpjūčio 13 dieną padaviau skundą generalinei prokurorei Nidai Grunskienei ir Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariato viršininkui Sauliui Gagui. Paprašiau pradėti ikiteisminį tyrimą asmenims, kurie, manau, sistemingai baugino mane naudojant psichinę prievartą – galimai tris kartus neteisėtai  davė nurodymą policijos pareigūnams man skambinti telefonu, mane įžeidinėti, dienos ir nakties metu veržtis į mano butą, rinkti informaciją apie asmens privatų gyvenimą, pažeidė mano teisę į privataus gyvenimo neliečiamumą, tuo galimai atliko nusikalstamas veikas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (BK)  165 ir 167 straipsnius,  BK 145 straipsnio 2 dalį.  Už šią  nusikalstamą veiką numatytas  4 metų laisvės atėmimas.

Zigmantas Šegžda

Facebook komentarai
});}(jQuery));