L.Slušnys – žmonių partijos kandidatas

safe_image

safe_image

Leonas Merkevičius

Nors L.Slušnys jau ir šiuo metu darbuojasi LR Seime – jis yra Seimo Žmogaus teisų komiteto patarėjas, garsiojo vaikų eksperto ryžtas „nuveikti Lietuvos labui daugiau” privertė jį ieškoti „platesnio bičiulių rato” – tapti tikru Seimo nariu. Ir ne po kokios Laisvės partijos, kaip galima būtų pamanyti, sprendžiant pagal jo nuveiktus darbus Lietuvos labui, bet po TS-LKD vėliava. Kaip ryškiausias nuveiktas darbas Lietuvos labui pateikiamas šis:
„L. Slušnys yra ilgametis tarptautinių socialinių ir emocinių ugdymo programų lektorius, dalyvavęs diegiant šias programas daugiau kaip 500 mokyklų visoje Lietuvoje”. Armonaitei turėtų patikti. Gal dar persivilios?
Man tik smalsu, ar, būdamas Seimo nariu, sieks įtvirtinti mirties bausmę sušaudant? Tokį apmaudą dėl negalėjimo pritaikyti mirties bausmės Deimantės Kedytės seneliams, juos sušaudant, šis ekspertas buvo viešai išreiškęs 2012 m., po pirmojo, nepavykusio grobimo.
Netrukus po to, šio nepriklausomo vaikų eksperto paslaugomis buvo pasinaudota planuojant smurtinius veiksmus prieš Deimantę Kedytę. Visi nusikaltami veiksmai prieš vaiką buvo iš anksto suplanuoti ir turėjo nepriklausomo eksperto L.Slušnio raštišką sankciją, esą smurtas ir prievarta nėra prievarta, o tik „intervencija”, lygintina su medicininės prodecūros sukeliamu fiziniu bei emociniu skausmu. Šios intervencijos ilgalaikių traumuojančių padarinių pavyks išvengti, jei ji bus įvykdyta greitai, per ne ilgiau 20 min., – rašė ekspertas L.Slušnys.
Kokią „intervenciją” visai Lietuvai su savo „platesniu bičiulių ratu” taikys Linas Slušnys, gavęs Seimo nario įgaliojimus, kol kas galima tik numanyti.

 

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1187613/vaiku-psichiatras-slusnys-kandidatuos-i-seima-ts-lkd-sarase?fbclid=IwAR1kaHC9UVX9y9QwMyTyz2uHkYbcSj2upfRKPC_Zf2ABpTl90ZH–Z6p3LQ

Facebook komentarai
});}(jQuery));