Už reikšmingą prisidėjimą prie teisingumo įgyvendinimo prezidentė apdovanojo mafijos statytinį


Už reikšmingą prisidėjimą prie teisingumo įgyvendinimo prezidentė apdovanojo mafijos statytinį

 

 
Paskelbta: 2019-07-06 14:45 Autorius: ekspertai.eu

Nuotr. prokuraturos.lt

Nuotr. prokuraturos.lt

Generalinė prokuratūra su džiugesiu pranešė, kad už nuopelnus valstybei prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo Lietuvos Respublikos generalinį prokurorą Evaldą Pašilį Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi.

Prezidentės pasirašytame dekrete nurodoma, kad šis apdovanojimas skirtas už reikšmingą prisidėjimą prie teisingumo įgyvendinimo ir teisinės sistemos stiprinimo Lietuvoje.

Apie tai skelbiama prokuratūros pranešime visuomenei „Prezidentė apdovanojo generalinį prokurorą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi“.

„Esu labai laiminga, kad valstybės vardu galiu įteikti apdovanojimus tiems, kurie to nusipelnė. Tai mūsų šalies žmonės ir užsienio piliečiai – įvairių kartų, profesijų ir likimo. Dėkoju jums už asmeninį ryšį su Lietuva, pagarbą ir darbą mūsų šaliai. Nes visi kartu kuriame Lietuvą – savo valstybę“, – pasakė šalies vadovė.

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis pabrėžė, kad šį garbingą apdovanojimą priima kaip visos Lietuvos prokuratūros įvertinimą.

„Nepaprastai džiugu, kad šiuo išskirtiniu apdovanojimu buvo įvertintas visos Lietuvos prokuratūros darbas ir pasiekimai, kiekvieno joje dorai, profesionaliai, atsakingai, dirbančio prokuroro bei visų kitų darbuotojų indėlis į bendrą rezultatą. Nors kartais nėra lengva įtikinti, kad mūsų darbas, mūsų misija yra apginti nukentėjusį žmogų, visuomenę ar valstybę, tačiau tikiu, kad būtent tai ir yra pagrindinis prokuratūros tikslas“, – po ceremonijos pasakė generalinis prokuroras.

Šaltinisprokuraturos.lt

Susiję:

Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo ir vieną ryškiausių Lietuvos politinių kekšių   

logo bottom

Facebook komentarai
});}(jQuery));