Ūkininkė R.Vaitekūnienė : „Dabar atsiprašau ir žurnalistės R. Janutienės ir prašau Žiemgalos Apygardos rinkėjų balsuoti tik už ją”

 

Gerbiami Žiemgalos Apygardos rinkėjai, tik dabar sužinojau, kad žurnalistė Rūta Janutienė siekia teisingumo Lietuvos Banke, dėl Kredito Unijų padarytų ir toliau daromų nusikalstamų veikų t. y. klastojant dokumentus, kad tik pasisavintų narių pinigus.

Pakruojo Ūkininkų Kredito Unijos darbuotojai po 2004 m. pačioje unijoje įvykdytų vagysčių man ,mano šeimos nariams ir kitiems asmenims, suklastodami paskolų paraiškas ir laidavimo sutartis, overdraftus, neprotestuotinus vekselius ir pasisavindavo pinigus. Apgaulės būdu, daugiau kaip dvidešimties narių paskolų pinigus atseit išmokėjo man Ramutei Vaitekūnienei. Paskolos būdavo išmokamos naktimis ,kai unija jau nebedirbo.

Šiuo metu Pakruojo Kredito unijai manau, vadovauja nusikalstamos grupuotės ,,Pelėsiai‘ vadeiva Rimantas Pašakinskas. Jis sugalvojo naują pasipelnymo būdą. Pateikė teismui ieškinį ,kad UAB ,,Aisnera‘‘ 2010m. sausio mėn. nukūlė jo derlių ir pasisavino. Mano įsitikinimu ,,nupirko‘‘ Šiaulių Apylinkės Šiaulių rūmų teisėją Daną Liną, įdarbino kaunietį advokatą Joną Aneutą kredito unijoje kad galėtų atstovauti teisme. Manau, kad teisėjas neturi supratimo apie žemės ūkį ,nes sausio mėnesį javai nekuliami. Už savo pasisakymus teisme esu nubausta 800 eurų bauda ,pareikšti kaltinimai ,priimtas nutarimas skirti kardomąją priemonę-tašytinį pasižadėjimą neišvykti. Aš esu neįgali , man reikia gydytis ,vaistų iš neįgalumo pensijos negalėsiu sumokėti baudos vos galiu pragyventi.

Dėl policijos tyrėjos Ramunės Bučienės manau, nesugebėjimo man įteikti šaukimo apklausai paštu, 2019-08-26 d. policijos pareigūnai atvyko pas mane į namus. Mūsų, angelų sargų- policijos pareigūnų buvau sumušta ir dabar gyvenu baimėje.

Dabar supratau ,kad teisingumą išaiškinti gali tik žurnalistai jie visa mano viltis. Ketvirtadienį 2019-09-19 d. /laiminga data/ Šiaulių Apylinkės teisme toliu bus nagrinėjamas šis sveiku protu nesuvokiamas Pakruojo Ūkininkų Kredito unijos ieškinys civ. Byloje Nr.e2-18-1004/2019 teisėjas Vaidotas Narvidas /teisėjui Danui Linui nusišalinus ,nes jam policijos tyrėja Ramunė Bučienė 2019 09 04 telefonu yra pranešusi, kad jis pripažintas nukentėjusiuoju/.

Prašysiu kad gerb. žurnalistė Rūta Janutienė atvyktų į teismo posėdį ir padėtų, nes tik žiniasklaidos pagalba gali sužinoti Lietuvos žmonės ir tik tuomet, tikiu ,bus įvykdytas teisingumas. Lietuvos Respublikos prezidentas Nausėda, išgirdęs apie nesąžiningus teisėjus ir kitus pareigūnus už piktnaudžiavimą tarnyba nubaus ,o
Pakruojo Kredito unijos darbuotojai ir Lietuvos banko priežiūros tarnybos direktorius Vytautas Valvonis bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Po 2004m. įvykusių vagysčių Pakruojo Kredito unijoje buvusių darbuotojų ,kurie įvykdė nusikaltimą. Ir aš buvau suklaidinta ir gyniau tikrąjį vagį ir sukčių ir jį palaikančius , įžeisdama net žurnalistus, kurie rašė tiesą. Po daugelio metų dėl to labai gailėjausi ir 2016m atsiprašiau.

Dabar atsiprašau ir žurnalistės R. Janutienės ir prašau Žiemgalos Apygardos rinkėjų balsuoti tik už ją, nes tik

ji šiandiena pajėgi atstatyti teisingumą ,kad visi būtume laimingi. Sekmadienį rugsėjo 22d. kviečiu visus balsuoti

už Rūtą.

 

 

 

 

Pagarbiai Ramutė Vaitekūnienė

Facebook komentarai
});}(jQuery));