TVARKIEČIAI INICIJUOJA PARTIJOS PIRMININKO REMIGIJAUS ŽEMAITAIČIO NARYSTĖS PARTIJOJE STABDYMĄ

Tvarka12

Tvarka12

TVARKIEČIAI INICIJUOJA PARTIJOS PIRMININKO REMIGIJAUS ŽEMAITAIČIO NARYSTĖS PARTIJOJE STABDYMĄ

Nebegalime tylėti ir leisti platinti klaidinančios informacijos. 
 
 
Tvarka ir teisingumas Tarybos posėdis įvyko, susirinko 2/3 tarybos narių, čia ne keli maištininkai kaip kalbama. Nesusirinko tie kurie pabūgo atvykti dėl patirto spaudimo, kuriuo metu buvo bauginami nevykti. Pats R.Žemaitaitis yra pasakęs, kad vakar perskambinau visiems 104 tarybos nariams…
Daugiau informacijos gali suteikti Ramojus Girinskas +37063313331 ramojus@mail.ru ir Petras Gražulis. 
Remigijus Žemaitaitis apie jį žinojo ir pats laišku patvirtino kad Tarybos posėdis teisėtas. 
Žemiau pateikiama laiško kopija:
 
———- Forwarded message ———
From: Tvarka ir teisingumas sekretoriatas <centras@tvarka.lt>
Date: 2018-08-31, pn, 12:40
Subject: Raštas Sigitui Karbauskiui
To: Sigitas Karbauskas <skarbauskas@gmail.com>

Gerbiami Partijos Tvarka ir teisingumas tarybos posėdžio iniciatoriai, 

 

Partijos Tvarka ir teisingumas sekretoriatas šių metų rugpjūčio 28 dienos pavakarę man perdavė e-paštu siųstus iniciatorių parašus su reikalavimu sušaukti partijos tarybos posėdį 2018-09-09 Šiauliuose, informuodami apie jūsų patirtus nepatogumus įteikiant parašus. Noriu paaiškint, kad nuo 2018-08-15 iki 2018-09-04 centrinio biuro darbuotojai dirba laisvesniu grafiku neretai iš namų, todėl galėjo susiklostyti situacija, kad kažkuriuo momentu nieko nebuvo biure, taip pat priminsiu, kad visada su sekretoriato darbuotojais galima susiekti telefonu, e-paštu ar naudojant socialinių tinklų paskyras. 

Išnagrnėjus jūsų pateiktus dokumentus, nustatyta: surinktų parašų pakanka, kad taryba būtų sušaukta. 

Gaila, kad prieš renkant parašus nepasiderinote su manimi dėl datos. Gavosi taip, kad jūsų siūloma tarybos podėdžio data sutampa su mano jau anksčiau suplanuota kelione į užsienį. Šių metų rugsėjo 9 dieną nebūsių Lietuvoje. Įvertinus visą anksčiau pateiktą informaciją noriu tarybos posėdžio iniciatorių paprašyti:

1. Nukelti Partijos Tvarka ir teisngumas tarybos posėdį iš 2018-09-09 į 2018-09-15. Vietą ir laiką galime palikti tą pačią.

2. Atsiųsti sekretoriatui numatytų darbotvarkėje priimti sprendimų projektus ir informaciją, kuria remiantis siūlomi sprendimai.

3. Iniciatorių surinktų parašų lapų originalus, perduoti sekretoriatui.

Tikiuosi greitų atsakymų.

 

Šiandien, (2018 09 09) Šiauliuose, partijos Tvarka ir teisingumas nariai rinkosi į neeilinį partijos Tarybos posėdį. Tarybos posėdis surengtas daugiau nei pusės Tarybos narių reikalavimu, nors pilnai pakanka tik 1/3 tarybos narių pritarimo. Nepaisant agresyvaus ir neteisėto spaudimo partijos skyriams į posėdį atvyko ir užsiregistravo 64 partijos (2/3) Tarybos nariai, tai yra gerokai daugiau, nei reikalaujama pagal partijos įstatus.

 

Tvarka12

Partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis neteko daugumos partijos skyrių pasitikėjimo. Jo žiniasklaidai viešai teiktos prognozės, kad į neeilinį Tarybos posėdį susirinks 30 Tarybos narių, nepasitvirtino.

Nors to reikalauja partijos Tvarka ir teisingumas įstatai, R. Žemaitaitis neskyrė savo pavaduotojo Tarybos posėdžiui vesti. Posėdį ignoravo ir keli R. Žemaitaitį palaikantys skyrių pirmininkai. Posėdžio išvakarėse, R. Žemaitaitis partiečiams išplatino laišką, kuriame teigiama, kad niekas kitas, tik jis pats, gali sušaukti Tarybos posėdį. Tačiau partiečiai priminė, kad partijai vadovaujantis R. Žemaitaitis yra pirmininkas, kuriam galioja partijos įstatai, jis nėra diktatorius, galintis spręsti vienasmeniškai, o jo veikla tapo skaidančia, žeminančia partijos narius, bei Prezidentą Rolandą Paksą. Tapo akivaizdu kad jam vadovaujant suvienyti partiją ir sėkmingai pasiruošti artėjantiems rinkimams nėra įmanoma.

Tarybos posėdžio išvakarėse į partiečius raštu kreipėsi ir Prezidentas Rolandas  Paksas: „Džiugiu matyti, kad partijoje Tvarka ir teisingumas vyksta demokratiniai procesai. Sveikinu teisėtai sušaukto tarybos posėdžio iniciatorius. Kviečiu visus dalyvauti ir linkiu Jums, gerbiami partijos tarybos nariai, konstruktyvaus darbo ir svarbių visai Lietuvai, bei partijai, sprendimų priėmimo tarybos posėdyje rugsėjo 9 d. Šiauliuose“, – rašė jis.

Tvarkiečiai, susirinkę neeiliniame Tarybos posėdyje, posėdžio pirmininkaujančiu išrinko ir patvirtino partijos Teisingumo komiteto pirmininką, teisininką Tomą Jaugelavičių.

Taryba patvirtino apskričių koordinacinių tarybų pirmininkus, naujai susikūrusių skyrių pirmininkus. Taip pat vienbalsiai buvo konstatuota, kad partijos nario Petro Gražulio narystė partijoje buvo sustabdyta neteisėtai, todėl jo narystė partijoje nebuvo sustabdyta ir jis partijos nario teisių niekada nebuvo netekęs. 

Sprendimas priimtas atsižvelgiant į partijos Drausmės komisijos išvadą, kad partijos valdybos 2018 m. birželio 23 d. priimti sprendimai yra neteisėti, balsavimas – suklastotas.

Taryba priėmė sprendimą siūlyti partijos Tvarka ir teisingumas frakcijai LR Seime, sugrąžinti LR Seimo narį Petrą Gražulį į frakciją.

Taip pat nuspręsta teikti Kongresui, Prezidento Rolando Pakso kandidatūrą,

tvirtinti partijos kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidento postą 2019 metų Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Dėl susiklosčiusios sudėtingos situacijos partijoje, nuspręsta kreiptis į Prezidentą Rolandą Paksą, kaip partiją vienijantį asmenį, kandidatuoti partijos pirmininko rinkimuose 2018-09-29 šaukiamame Kongrese.

Posėdyje Taryba neigiamai įvertino partijos Tvarka ir teisingumas rinkiminio štabo veiklą, todėl panaikino Tarybos 2018-04-07 sprendimą dėl partijos rinkimų štabo sudarymo bei iš naujo suformavo partijos Tvarka ir teisingumas rinkimų štabą.

Rinkimų štabo pirmininku, vienbalsiai, patvirtintas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, jo pavaduotojais patvirtinti Kęstas Komskis, Petras Gražulis, Dobilas Sinkevičius, Jūratė Šivickienė ir Viktorija Vigėlienė.

Taryba kreipėsi į partijos Drausmės komisiją, kad ši suspenduotų partijos pirmininko Remigijaus Žemaitaičio narystę partijoje ar siūlytų šalinti pastarąjį iš partijos, kadangi jis šiurkščiai pažeidinėja partijos įstatus ir neteisėtai bei savavališkai šalina kitą nuomonę turinčius partijos narius, nesugeba organizuoti partijos darbo,

pamiršta savo, kaip partijos pirmininko, pareigas ir atsakomybę.

Facebook komentarai
});}(jQuery));