„Tiketa“ vienintelė rinkoje siūlo bilietus į renginius išsimokėtinai

„Tiketa“ vienintelė rinkoje siūlo bilietus į renginius išsimokėtinai

Pasirašiusi sutartį su „General Financing“, „Tiketa“ vienintelė rinkoje pasiūlė galimybę bilietus į renginius, prekes bei paslaugas internetinėje parduotuvėje www.tiketa.lt įsigyti internetu išsimokėtinai.

 

„Norime, kad pramogos būtų prieinamos dar daugiau gyventojų. Bilietai į tarptautinių garsenybių koncertus Lietuvoje bei užsienyje kainuoja išties nemažai, tad kol suma sutaupoma, bilietai pabrangsta arba jų prekyboje nebelieka. Įsiklausę į pirkėjų poreikius, pasiūlėme bilietų lizingo paslaugą. Dabar kiekvienas galės nusipirkti bilietą į renginį, o už jį sumokėti dalimis“, – aiškino „Tiketa“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

 

Įsigyti bilietus į renginius išsimokėtinai galima internetinėje svetainėje www.tiketa.lt. Tereikia įsidėti bilietus į „krepšelį“ ir kaip atsiskaitymo būdą pasirinkti „GF Lizingas“. Procesas truks iki 15 minučių. Sudaryti sutarčiai su lizingo bendrove prireiks tik asmens tapatybę įrodančio dokumento. Visus reikalingus dokumentus bei sutartį su „GF Lizingas“ pirkėjai gali saugiai pasirašyti elektroninėje erdvėje.

 

„Tiketa“ siūlo įsigyti ne tik bilietų į muzikos, teatro, šokio, meno renginius, tačiau ir abonementus, bilietus į nacionalinius parkus, stovyklas, maratonus, muziejus, SPA, kruizus, keliones laivu ar keliones į tarptautinius festivalius bei koncertus.

 

Apie „Tiketa“:

 

„Tiketa“ yra pirmaujanti bilietų platinimo bendrovė Lietuvoje ir priklauso įmonių grupei „SEVEN Entertainment“. Bendrovė valdo populiariausią prekybos bilietais internete svetainę www.tiketa.lt ir 116 bilietų pardavimo kasų tinklą 17-oje didžiausių Lietuvos miestų, taip pat populiariausią teatrų lankytojų svetainę www.teatrai.lt, projektą www.pramogaukit.lt bei nemokamą „Tiketa“ programėlę, kurią rasite „Apple App Store“ arba „Google Play“ internetinėse parduotuvėse.

Facebook komentarai
});}(jQuery));