Tikėjotes apgauti jus mylinčią valstybę, progresyviąją šviesuomenę ir išlikti nesiskiepiję stebuklinga vakcina?

Tikėjotes apgauti jus mylinčią valstybę, progresyviąją šviesuomenę ir išlikti nesiskiepiję stebuklinga vakcina?
Blogos naujienos jums: gerasis daktaras ir didysis filantropas dėdė Bilas ne toks kvailas. Stebuklingoji vakcina bus žymėta:
„Allele Bio teigia, kad „Regeneron“ ir „Pfizer“ ženklinimo reagento naudojimas su COVID-19 susijusios vakcinos ir terapijos metu pažeidė jo autorines teises.
„San Diego“ biotechnologija šią savaitę pareiškė ieškinį prieš „Regeneron“ ir „Pfizer“. Jame teigiama, kad „abiejuose skunduose nagrinėjamas„ Allele “patentuoto „mNeonGreen” reagento pažeidimas“.
mNeonGreen yra fluorescencinis baltymas, naudojamas atliekant biologinius tyrimus. Kaip ir žalias fluorescencinis baltymas, kai „mNeonGreen“ suriša specifinę molekulę, jis skleidžia fluorescencinį signalą, kurį galima naudoti lokalizuojant ir kiekybiškai įvertinant taikinį.
Tačiau „mNeonGreen“ yra ryškesnis nei GFP, o tai reiškia, kad jis efektyviau nustato tikslinių molekulių pėdsakus.
Ieškiniai
„Allele“ užpatentavo šio baltymo technologiją 2019 m. Pasak įmonės, šimtai organizacijų ir universitetų turi aktyvias licencijas naudoti šią technologiją.
Priešingai, „Allele“ tvirtina, kad „Regeneron“ ir „Pfizer“ bei jo partneris „BioNTech“ mNeonGreen komerciškai naudojo be leidimo.
„Reuters“ pranešė, kad įmonės naudojo reagentą dirbdami su COVID-19.
Pasak skundo, „Allele kelis kartus kreipėsi į„ Regeneron “, norėdama derėtis dėl licencijos priimtinomis sąlygomis, tačiau į visus jos prašymus nebuvo atsakyta“.
Autoriniai atlyginimai
„Allele“ licencijavimo ir verslo plėtros vykdomasis direktorius Danas Catronas sakė: „Šių ieškinių tikslas yra išlaikyti „Allele” patento teises ir užtikrinti, kad būtų galima sudaryti susitarimą dėl dabartinių ir būsimų licencijų turėtojų teisių apsaugos“.
Generalinis direktorius Jiwu Wangas pridūrė: „Džiaugiuosi, kad „mNeonGreen” atliko pagrindinį vaidmenį kovoje su COVID-19. Jokiu būdu „Allele“ nenori uždrausti ar sulėtinti vakcinų ar terapijos, sukurtos naudojant šią technologiją, kūrimo.
„Mūsų tikslas yra priversti šias įmones pripažinti sunkų darbą, kuris buvo atliktas kuriant šią technologiją ir gerbiant mūsų intelektinę nuosavybę, kaip ir daugelis kitų.
Siekdama atlyginti tariamą pažeidimą, „Allele“ reikalauja atlyginti žalą, kuri pagal ieškinį būtų „ne mažesnė už pagrįstą honorarą“.
Nėra nuotraukos aprašymo.
Patinka

 

Komentuoti
Bendrinti
Facebook komentarai
});}(jQuery));