Teismo Vikingas: tai nebus karas, tai bus diskusija su pasekmėm

poderskis

poderskis

Teismo Vikingas: tai nebus karas, tai bus diskusija su pasekmėm 
Paskelbta: 2020-02-08 20:35 Autorius: ekspertai.eu

 

poderskis

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis (kairėje). Nuotr. facebook.com

Po to, kai Teismo Vikingas paviešino dviejų dalių vaizdo medžiagą apie tai, kad nacionalinio stadiono Vilniuje vykdomas projektas yra labai didelis korupcinis atvejis, ekspertai.eu kreipėsi į Specialių tyrimų tarnybą (STT).

STT nuramino, kad jiems situacija žinoma ir jie viską įdėmiai stebi, tačiau tyrimo nepradės, nes toks žingsnis gali būti neteisėtas.

Vasario 8 d. „PressJazz pokalbiuose“ apie susiklosčiusią situaciją pasikalbėjo pats Teismo Vikingas bei laidos vedėjas Audrius Nakas.

Laidos metu buvo pateikti konstruktyvūs siūlymai Vilniaus savivaldybės viršininkams – pirmiausia Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui Povilui Poderskiui, siūlant jam iš savo kišenės grąžinti 55 tūkstančių eurų sumą už padarytą ankstesnę klaidą, brangiai vietoj pigiai nugriaunant Profsąjungos pastatą ant Tauro kalno.

Į kitą laidą bus pakviestas Vilniaus meras Remigijus Šimašius bei jau minėtas P. Poderskis, dalyvauti pokalbyje apie nacionalinį stadioną, kur minėti liberalai nemokamai (skirtingai megu tik kokybiškos informacijos portale 15min.lt, kur Vilniaus miesto vadovams reikia mokėti pinigus, norint išsakyti savo nuomonę) ir plačiau pristatytų savo megaprojekto (suma šio projekto – virš milijardo litų) detales.

Visą laidą žiūrėkite čia:

https://www.youtube.com/watch?v=EgbyL1nEswY&feature=emb_logo

 

Keli susiję:

STT stebi situaciją dėl nacionalinio stadiono aferos, tačiau ikiteisminio tyrimo nepradės, nes tai būtų neteisėta

STT prašoma padėti įgyvendinti megaprojektą „Nacionalinis stadionas“

Nacionalinis stadionas – amžiaus afera (I dalis)

Nacionalinis stadionas – amžiaus afera (II dalis)

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));