Tauta balsavo už narkotikus, darosi koktu ir kyla klausimas, kodėl?

drugs

drugs

Naujų rinkimų Finale – nustekenta, praskolinta Valstybė,demoralizuota tauta

Kai aiškina  koks didelio ūkio pirmininkas, kad tauta balsavo už narkotikus, darosi koktu ir kyla klausimas, kodėl?

 

Kodėl pažeminta tauta ir šeimos darosi priklausomi nuo valdžios ir narkotikų,bet nepasitikintys savimi ir tiesiog bijantys rytdienos.

Taip jau atsitiko ,kad prieš daug metų nuo tų pačių kolūkio pirmininkų priklausė -ar Lietuva  rinksis laisvę „rinktis“.Jei LKP ir kitos struktūros nebūtų sutarę su kolūkio pirmininkais ir fabrikų vadovais,kurie valdė didelius darbuotojų kolektyvus -būtų sunkesnė nepriklausomybės siekiamybė dėl didelio pasipriešinimo ,kurį būvusi,o dabar esanti nomenklatūra galėjo kelti ir per kolektyvus.

Buvo kuriamos ir grupės ,kurios nenorėjo kitokios  „nepriklausomybės“ nuo,tačiau pažadėta  kapitalistinė ateitis  vadovams buvo tarsi ta laisvė vogti nevaržomai ir turtėti laisvai apie kurią net nesvajojo.Taigi,taip  ir sugriuvo kolektyvinė,Valstybinė nuosavybė ir kolektyvo  kontrolė- o po to sugebėjo visos valdžios labai gerai griauti,o ypač tie ,kuriems buvo patikėta žmonių likimai.Vėliau Tuos likimus suvaldyti valdžia pasitelkė   visas valdžios jėgos,kontrolės struktūras:taip vadinamą policiją,savivaldybes,teismus,įstatymus,ir tas eilinis žmogelis liko mažas visiškai.Jau  „klestinčios“ TSRS laikais tie vadovai-„dievaičiai“ per profsąjungas,kolektyvų vadovus valdė norinčius gyventi geriau t.y. ribojo žodžio laisvę,apsisprendimo teisę-greitai pasitelkdami „tarybinės“ visuomenės kuriamos  iš marksizmo -leninizmo instruktorių propogandos nuostatas pakeliui į komunizmą ir prisitaikėlių ,karjeristų,skundikų pajėgas ir tik po to -jėgos struktūras.Jei „kolektyvas“ nesutvarkydavo-tai padarydavo sistema.O vadukai turėjo ir  baimės dėl lyderių ir kolektyvų vienybės. Skaldė tautą- kolektytvus tada ,skaldo  dabar žymiai efektyviau.Tada naudojo bildukud ,dabar bildukus „plius“ ir visas esamas pajėgas.

Šiandien valdžiai gyvenant iš skolų ir dar  iš skolintų švaistantis į dešinę į kairę dingsta šalies šeimininko įvaizdis.Rodomas šalies eksterjeras ,kuris sukurtas pagrinde iš ES pinigų slepia didelę kičo savikainą ir iš svetur samdomą darnbo jėgą..

Vykdoma keista propaganda rodo ,kad valdžiai reikalinga nesavarankiška tauta,kuriai primestas klišes ir nuomones kaip masalą daugelis tautiečių prarija.Vieną sakyti ,kita daryti jau įprasta ir tai veikia žūdančiai…moralines vartybes -žmogus lieka silpnas priklausomas ir nuo valdžios ir nuo kitų ‚kvaišalų“,kuriais gelbstisi ne tik nuo stresų,bet ir nuo ubagiško -pašalpinio piliečio-zombio kasdienybės  monotonijos .

Stiprūs dvasia žmonės žlugdomi ypatingai  rafinuotai :per valdžios ir privačias komercines (tt užsienio kapitalo) struktūras,bei smulkius amatininkus.

Juk jei kiekvieną dieną matai tik betvarkę  ,žiaurumą,vagystes,apgavystes,melą,skurdą gali pagalvoti ,kodėl tai daroma,kad jaustumeisi beteisis ,negalintis nieko pakeisti iškreiptų veidrodžių karalystėje.

Prie laisvo žmogaus ,savo nuomonę išsakančio žmogaus prikergiama ne tik asocialūs asmenys,bet ir struktūros,kurios turėtų  kontroliuoti valdžią bei jos tinkamą tarnystę žmogui  ir tik jam,o ne atvirkščiai.

O čia viešai išsakytas žodis baudžiamas,nuomonė-sutrypiama,norima pajungti žmogaus mąstymą savo tikslams(net ne per reklamas), o pasirinkimo (RINKTIS)atrodytų ,kaip ir nėra ,išeities taip pat.Pabando toks biednas žmogelis apsiginti nuo jį puolančių“maitų“-net advokatai daugumai jų  „negęsina plika akimi matomų gaisrų“.Jei pajungiama ir demoralizuojama prieš žmogų juos ginti turinti kąsta,kur rasti teisybę šalyje-teisme ,be advokato ir be aiškių įstatymų ir jų vykdytojų nuostatų.

Ir taip metama tautai klišė „rinkėjai balsavo už“-? Ką,  tauta jau nežino ką daro? Taip pažiūrėjus į pragyvenimo  lygį ir kaip sekėsi blaivinti tautą  per pastaruosius metus poslinkų link gerovės – ypač „žemesniuose“ gyventojų sluoksniuuose nematyti- o baimė neišnyko .Dėl vaikų,dėl pašalpų ypač.Kad vaikus imta atiminėti iš socialiai pažeidžiamų šeimų arba tuos  tėvus spausti,ne duodant jiems realaus darbo,bet per baimę kažką prarasti …kad ir ženklesnę paramą.

Dirbantis(MAŽIAU PAŽREIDŽIAMAS) ,laisvas žmogus jaučiasi saugiau  bet  dauguma gauna minimalų atlygį,kuris nedaug skiriasi nuo pašalpos vidutiniškai.

Jei valdžia parodytų pavyzdį -sumažintų neveikiančių ŽMOGUI valdininkėlių armiją ,nedidintų už neveiklumą algų,neniokotų gamtos ,juk jie veik netarnauja žmogui,o žmogus priverstas kažkaip(visaip)  jiems tarnaut,jei kreipiasi-turi įrodyti kad turi teisę ..,o pagalbos taip ir negauna.

Biudžeto Lėšų paskirstymas ir perskirtymas nėra efektyvus ,darbų įkainiai  kaip kuriose sferose labai skirtingi.Kur ir kaip efektyviai panaudota milijardai biudžeto  pinigų mokesčių mokėtojas ataskaitos negauna,o jo uždirbtus pinigėlius labai greitai įsavina daug jokių garantijų už paslaugas,o kartais ir prekes neatsakančių prekeivių,paslaugų teikėjų.

Kad žmogus būtų ginamas Valstybės neteko girdėti.Tai kam tos valstybinės neveikiančios žmogui  institucijos .Neteko girdėti iš kandidatų į seimo narius ,ką išsamiai -radikaliai keis ,kad žmogui ateityje būtų lengviau mūsų šalyje egzistuoti ir nereikėtų svetur tos laimės ieškoti ir to ko čia nėra:pilnaverčio valdžios serviso,normalios algos,pagarbos kiekvienam.

Tik tada žmogus  žymėdamas biuletenį žinos iš ko pareikalauti dar daugiau.Aišku,ne kvaišalų.

L.Lenkus

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));