Taip atrodo į normalią valstybę ką tik atvykęs emigrantas iš Lietuvos…


Taip atrodo į normalią valstybę ką tik atvykęs emigrantas iš Lietuvos…

 
   Būtent taip atrodo visokių biurokratinių šiukšlių, anstolių, represinės teisėsaugos užkankintas eilinis Lietuvos žmogus, kai pirmą kartą atvyksta gyventi į normalią civilizuotą valstybę.

  Jis ilgai netiki, jog laiškas iš valstybinių institucijų gali būti malonus ir geras. Jis netki, jog policija gali ne tik daužyti, tyčiotis ir apvaginėti, bet skirta tau padėti, apginti ir nuraminti. Nepasitiki jis ir visokiais tikrintojais, nes dar gajus prisiminimas apie Lietuvos kyšių ištroškusių išsigimėlių baudžiamasias akcijas. Netiki jis, jog nėra čia jokių pasmirdaburnių anstolių galinčių tave palikti nuogą ir basą. Netiki jog tau paslydus tavęs nesutryps, neapdergs ir tavo kraujo per PSD nečiulps jokios dėlės, bei milžinišku mastu besidauginantys kaspinuočiai iš VSD, VMĮ, SODROS ir panašių parazitų veisyklų.

   Be abejo, kai kurie turi gilią šunišką prigimtį, todėl negali gyventi žmonių aplikoje, kurioje žmogus atgauna orumą. Šie šuneliai, vedini Stogholmo sindromo, grįžta atgal į POLICINĘ sadistų šunidę ir tada pradeda isteriškai loti ant tų, kurie gyvena ŽMOGAUS gyvenimą.

Labai akivaizdus video.

Vladimiras Troščenko
 

{youtube}h5XzGyjEkkc{/youtube}

Facebook komentarai
});}(jQuery));