Švedų bankas jau dvi savaites blokuoja sąskaitas ir nesugeba suregzti rašto – kokiu pagrindu

Patyčios iš tautos didėja

Paskutinė sensacija-Švedų bankas jau dvi savaites blokuoja sąskaitas ir nesugeba suregzti rašto – kokiu pagrindu.Pasirodo ir verslo struktūrose ,mokytų žmonių štilis. Keista –gerai apmokami bankininkai-nemoka rašyti?O banko vadovai net nesiteikia bendrauti su bankui nemokamas lėšas (beprocentinis indėlis) valdyti patikėjusiais piliečiais.Ar gali būti vulgariau.Ko jie tuo siekia.Yra susitarimas  su LB dėl šio kankinimo būdo piliečiams pritaikymo-panašiai,kaip Igil teroristai atakuoja žmones rėkdami šventus vardus. Nuo kada gyvename išvirkščioje Valstybėjė.

 

 

Jau senokai-labiausiai,kai įsigaliojo ES teisės viršenybė,pilietis čia jau nebeturi teisių jokių-apsiginti.Advokatai –dažnai deda į krūmus,jei turi reikalą su valstybinio masto teroristais.

O iš tikro gindami žmogų jie laimėtų daug dividendų ateičiai,nes šiuo metų teisėtvarka ir valstybinės institucijos yra gilioje duobėje.Nuo privataus ir valstybinio lygio aferistų apsiginti yra reikalingas mokytas advokatas,nes bailys arba ribotas teisininkas-nelošia.Yra keletas drąsių advokatų ir drįsta-kovoti su kvailiais užvaldžiusiais valstybę ir…pinigus,bei žmonių turtą.

Yra daug institucijų,kurios negerbia juos išlaikančių piliečių.Iš tikro gerų vadovų nei „valdžia“,nei privačios struktūros nesirenka,nes toks žmogus turi sąžinę-ir nesielgia mankurtiškai-tad dauguma sraigtelių yra –prieš žmogų,galima sakyti-prieš Valstybę,nes beraščių samdymas-brangiai tautai kainuoja –tenka iš Lietuvos nors laikinai trauktis.

Manyčiau tauta turėtų laikyti ir piniginius išteklius užsienyje,nes čia jau bankai iš viso suįžūlėjo-jokių palūkanų,o aptarnavimo mokesčiai kyla,kultūros jau nelikę.

Dabartinė vald-žia neakcentuoja žmogaus prigimtinių teisių ,konstitucijos laikymosi,sąžiningų,darbščių žmonių palaikymo-jinai juos terorizuoja.Dėl to daugelis žmonių ieško teismų užsieniuose-manau ,jei mūsų valstybėje išsidirbinėja –užsienio kapitalo įmonės-reikia jas išviešinti svetur-čia mes ne visada rasim „arbitrų‘-DAŽNAI JIE PAPERKAMI-labai nebrangiai.

Įsivaizduokime-kam atstovauja mus ginti turinčios institucijos:Bankų priežiūros,Vartotojų teisių,ryšių reguliavimo ir kitos tarnybos.

Galime iš anksto teigti-ne mums piliečiams,nes patyčių nebūtų iš nieko ir niekada.

Jei būtų veikianti įstatymų leidžiam,oji ir vukdomoji valdžia žmogui,piliečiui-tautai.

JMK

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));