Stadioną griaus už 300 tūkst. eurų, tiksliau už 3,5 ml. eurų

stadionas
Vakar per praktiškai visas žiniasklaidos priemones buvo džiaugsmingai pranešta, kad pagaliau prie Vilniaus Akropolio pradėti senojo stadiono likučių griovimo darbai.
Per lrt.lt, lrytas.lt, vz.lt ir net TV3 Žinias buvo vardinama ir suma, kiek mums kainuos griovimo darbai. Vicemeras Benkunskas drąsiai vardino 300 tūkst. sumą (~600 tūkst griovèjai dar gaus pardavus betoną ir armatūrą) ir tai yra MELAS!
Koncesijos sutartyje yra parašyta kiek mums kainuos griovimo darbai, tiksliau kiek mums kainuos kompensacija koncesininkui už atliktus griovimo darbus, jei dėl kažkokios priežasties Viniaus m. sav. nuspręstų nutraukti sutartį.
sut
Ir čia aš matau visai kitokią sumą – 3.5 mln. (ištrauką iš sutarties patalpinsiu pirmame komentare)
Tai arba Vilniaus m. sav. dirba kvailiai, kurie žino, kad griovimo darbai kainuoja 300 tūkst. Eur, bet sutartyje sutinka mokėt 3.5mln. Eur baudą už tai, arba vicemeras meluoja
Manau antras variantas, kadangi nuolat stebiu Vilniaus miesto komitetų bei Tarybos posėdžius ir ta 3.5 mln. Eur suma buvo vardinama kelis kartus.
Labai laukiu, kad ponas Valdas Benkunskas arba pateiks žiniasklaidai įrodymus, kas griovimo darbai kainuoja tiek kiek jis sako (liks klausimas dėl 11 kartų didesnės baudos dydžio) arba teks vicemerui išplatinti paneigimą ?
Facebook komentarai
});}(jQuery));