R. Šimašius griauna Konstitucijos prospektą – vidurinėje juostoje sodins medžius ir taip didins automobilių „pralaidumą”

VID 20211020 152757

Šimašius griauna Konstitucijos prospektą – vidurinėje juostoje sodins medžius ir taip didins automobilių „pralaidumą”. Kokiam reikia būti psichui, kad balsuoti už tokius psichopatus, kaip „Laisvės partija”. Išrinkta į Vilniaus miesto tarybą auksinio jaunimėlio balsais, ši savivaldybė nieko daugiau neveikia, kaip tyčia sukuria nepravažiuojamas gatves ir už 300 mln. eurų stato „stadionus”. Ar kuris nors idiotas pripažins, kad balsavo už šituos išgamas?

 

 

Kelių tiesimo specialistas į šuns dienas išdėjo R. Šimašiaus pertvarkas: šie sumanymai – sunkiai suvokiami protu.
Kvailas kitų šalių ar miestų praktikos kopijavimas gali ne tik neatnešti teigiamų rezultatų, bet ir būti žalingas.
„Pirmoji susiaurinta Naugarduko gatvė tapo mažiau saugi, o joje per trumpą laiką buvo sužaloti trys pėstieji, vienas jų – mirtinai. Sunku prisiminti, kada anksčiau Naugarduko gatvėje buvo įvykusios tokios skaudžios avarijos.”
Kritijuojami ir sprendimai siaurinti miesto gatves ir bandyti želdinti atskirus lopinėlius. Jau dabar prasidèjo asfalto nulupimo darbai Konstitucijos prospekte kur spalio 30d. meras demonstratyviai sodins medelius viduryje vienos judriausių miesto gatvių.
„Konstitucijos prospektas yra intensyvaus eismo gatvė, todėl natūralu, kad jos priežiūrai skiriama daugiau dėmesio. Kas bus žiemą, kai prireiks barstyti druską? Ar susiaurinus gatvę prigis tie pasodinti medžiai, krūmai, neteks jų kiekvieną pavasarį atsodinti?“
Šiaip žurnalistai gerai padirbėjo ir straipsnyje pateikė įdomių faktų. Bandė net kalbinti žmogų, kurio parašai atsigulą po kiekvienu tokiu kvailu sprendimu – Antoną Nikitiną, bet miesto vyr.inžinierius be inžinieriaus išsilavinimo atsisakė bendrauti su žurnalistais ?
Šimašius visgi teikėsi atsakyti į klausimus, bet ten dar įdomiau. Bando įrodyti, kad kelio juostų siaurinimas arba net kelio juostų skaičiaus mažinimas sprendžia kamščių problemą ?
T.Bauro nuotrauka
Gali būti 1 asmuo vaizdas

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));