Šeimų sąjūdį iš rinkimų išmes landsbergiai VSD pažymų pagalba?

dermokratai

dermokratai

Karas prieš Lietuvą prasideda: LŠS pasiekė žinia apie tai, kad valdantieji griebsis prieš Lietuvos Šeimų Sąjūdį – VSD pažymų.
Nepatvirtintomis žiniomis JIE priims pataisas, kad RINKIMUOSE negali dalyvauti palaikantys Rusiją ir jos agresiją, ir pasinaudos VSD slaptosiomis pažymomis, kad uždraustų bet kam dalyvauti rinkimuose.
Tai vienintelis jiems likęs kelias – prisidengiant karu Ukrainoje – laimėti kerą prieš Lietuvą ir vėl įsitvirtinti jos valdymo struktūrose
Ar jie laimės rinkimus priklausys nuo pinigų ir viešumo – jie turi valstybės finansus ir propagandos aparatą – Lietuvos Šeimų Sąjūdis – viešumą, visuomenės palaikymą ir jos paramą.
Reikėtų prisiminti, kad LŠS ir yra pati visuomenė – jis siekia to, kas svarbu visiems žmonėms – atkurti šalyje Konstitucijos galiojimą.
Kviečiame prisidėti prie Antiagitacinio rinkimų plakato iniciatyvos-konkurso – plakatai bus platinami skelbimų lentose, pakelių ekranuose, stenduose, portaluose, video įrašuose ir t,t,. pan. Skelbsime juos tiek laiko, kiek tam turėsime visuomenės paaukotų pinigų.
Taip pat kreipiamės į politines partijas, palaikančias LŠS siekius bent šioje kryptyje – į jus irgi nusivalė kojas ir valysis toliau – paremkite iniciatyvą.
Atsikovokime savo teises gyventi laisvoje, demokratiškoje šalyje..
Iniciatyva paskelbta čia
Galintiems paremti plakatų leidybą, video gamybą, stendų nuomą ir t.t:
gavėjas: Lietuvos Šeimų Sąjūdis
sąsk.Nr. LT71 7181 8000 0870 0690
paskirtis: „Parama
Vienas iš jau atsiųstų plakatų – jų jau yra daugiau
Padėk sau, savo vaikų ateičiai pats! Pasidalink!
Facebook komentarai
});}(jQuery));