SEIMO NARYS P. GRAŽULIS PRAŠO SEIMO ETIKOS IR PROCEDŪRŲ KOMISIJOS IŠTIRTI, AR KOLEGA T. V. RASKEVIČIUS NEGAUNA PAPILDOMO ATLYGIO UŽ PROFESIONALAUS GĖJAUS VEIKLĄ

raske

raske

SEIMO NARYS P. GRAŽULIS PRAŠO SEIMO ETIKOS IR PROCEDŪRŲ KOMISIJOS IŠTIRTI, AR KOLEGA T. V. RASKEVIČIUS NEGAUNA PAPILDOMO ATLYGIO UŽ PROFESIONALAUS GĖJAUS VEIKLĄ.

 

Seimo narys Petras Gražulis šiandien, 2021 03 16 d. kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas ištirti Seimo nario Tomo Vytauto Raskevičiaus kaip profesionalaus gėjaus veiklą, nes dėl tokio jo savęs įvardijimo dažnai klausinėja gyventojai.

LR Konstitucijos 60 straipsnis nustato, kad Seimo narys negali niekur kitur dirbti ir gauti kitų pajamų, išskyrus  už kūrybinę veiklą.

  1. Gražulis prašo Seimo Etikos ir procedūrų komisijos ištirti, ar gėjaus profesionalo pareigos yra kūrybinis darbas, nes gal taip galvoja Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai.
  2. Gražulis atkreipia Etikos ir procedūrų komisijos dėmesį, kad už mokamas seksualines paslaugas skiriamos baudos pagal Administracinių teisės nusižengimų kodekso 487 straipsnį(„Vertimasis prostitucija, atlygintinis naudojimasis prostitucijos paslaugomis“) – už pirmą kartą 90-140 EUR, o už pakartotinį – 140-300 EUR.

Jei paaiškėtų, kad Seimo narys T. V. Raskevičius gauna papildomas pajamas kaip profesionalus gėjus ir tai nėra kūrybinė veikla, tokiu atveju P. Gražulis prašo Etikos ir procedūrų komisijos parengti Seimo nutarimo projektą, kuriuo būtų panaikintas T. V. Raskevičiaus kaip Seimo nario mandatas.

Facebook komentarai
});}(jQuery));