Seimo narė D. Mikutienė pasitelkė prokuratūrą siekdama užčiaupti visuomenininkus

mikut

mikut

Seimo narė D. Mikutienė pasitelkė prokuratūrą siekdama užčiaupti visuomenininkus

mikut

Atsižvelgdami į informaciją, pasirodžiusią spaudoje apie neva Trakuose surengtą šmeižto išpuolį prieš Seimo narę, Sveikatos reikalų pirmininkę Dangutę Mikutienę, mes, akcijos organizatoriai, nesuprantame, kodėl Seimo narė įsižeidė.

Akcija buvo skirta atkreipti į Trakuose išrinktos Seimo narės Dangutės Mikutienės veiklą Seime. Kaip žinoma, per šiuos metus dėl alkoholio vartojimo įvyko Kražių žudynės, nuolat daugėja kitų, su alkoholio vartojimu įvykusių nelaimių. Tačiau šiame kontekste, Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė D. Mikutienė susirūpino degalinių verslu, norėdama atšaukti nuo 2016 m. sausio 01 d. turintį įsigalioti draudimą prekiauti alkoholiniais gėrimais degalinėse vietoj to, kad ieškotų sprendimų stabdyti geometrine progresija prastėjančią Lietuvos žmonių sveikatą. reikia priminti, kad 2001 m. rugsėjo mėnesį D. Mikutienė kartu su kitais Seimo nariais pasiūlė leisti prekiauti alkoholiu degalinėse ir šis pasiūlymas buvo priimtas. 

Tai ne pirmas D. Mikutienės, kaip sveikatos reikalų komiteto narės, darbas siekiant liberalizuoti alkoholio prekybą, didinti nelaimingų šeimų ir aukų skaičių Lietuvoje auginant suvartojamo alkoholio kiekį. 2011 m. seimo narė viešai mušėsi į krūtinę, kad alkoholio reklamos draudimo įstatymo, turėjusio įsigalioti 2012 m. sausio 01 d., negalima atšaukti, tačiau atėjus metui balsuoti – balsavo dėl atšaukimo.

Piktindamiesi tokiu Sveikatos reikalų pirmininkės elgesiu tiek Seime, tiek viešojoje erdvėje nusprendėme padaryti skrajutes, su jose pavaizduota D. Mikutiene. Panaudodami meninę formą – šaržą, jas dalinome Trakų rajono gyventojams, išsamiai informuodami apie seimo narės veiklą priimant alkoholio pramonei palankius sprendimus. Džiaugiamės, kad Trakų ir Lentvario apylinkių rinkėjai susidomėję diskutavo šiuo klausimu su mumis.

Esame pasiryžę informuoti ir apie kitų Seimo narių darbelius jų rinkiminėse apygardose tokiomis priemonėmis, kuriomis kaip visuomenininkai būsime pajėgūs ir kurios yra paveikios. Internete galima susipažinti „Budelių galerijoje“ https://www.facebook.com/Lietuvos-budelių-galerija-731246603647242/?fref=ts  su Seimo narių veikla atstovaujant alkoholio pramonę priiminėjant įstatymus.

Per trejus pastaruosius metus Seime nebuvo priimtas nei vienas sprendimas, kuris iš esmės spręstų alkoholizmo problemą Lietuvoje. Būdami blaivybės propaguotojai ir šalininkai negalime žiūrėti į tokią situaciją, kai dėl alkoholio vartojimo žmonėms darosi nesaugu išeiti į gatvę.

 

Daugiau informacijos tel. 864839931 (Simonas Dailidė0

Facebook komentarai
});}(jQuery));