gde-luchshe-otdihat-v-ispanii-ili-grecii

gde-luchshe-otdihat-v-ispanii-ili-grecii

SAPNAS
Atsikėliau ryte, pažiūrėjau pro langą ir pamačiau daug besišypsančių žmonių, skubančių į darbą ir vedančių savo atžalas į mokyklas. Apsirengiau ir nuėjau į savo mylimą kepiklėlę išgerti kavos, užsisakiau mėgstamiausią bandelę su obuoliais ir cinamonu.
Paskambino artimas draugas ir pakvietė kartu pasportuoti klube, paplaukioti baseine, bei po sporto išgerti žalią kokteilį ir pakalbėti apie gerovės valstybę.
Paskambino žmona ir paklausė, ar jau paorganizavai kelionę į Egiptą. Buvau visai pamiršęs ir nubėgau pas draugelius į kelionių agentūrą. Sakė viską greitai paruoš ir kitą pirmadienį galime išvykti.
Žmona net nežino, nupirkau bilietus į teatrą. Tikrai fainas spektaklis šį vakarą, jai patiks. O po to romantiška vakarienė mūsų mėgstamiausiame restorane. Jau jaučiu krevečių kvapą balto vyno padaže.
O tada pasivaikščiosime po Laisvės alėją, apkalbėsime praeivius ir užeisime į kokteilių barą, kuriame pasitiks žavus barmenas ir pasiūlys paragauti kažko naujo, pažvengsim iš aplinkinių ir iš savęs.
Puiki diena, pilna įspūdžių, ikvėpianti gyventi rytoj, bei jausti gyvenimo malonumus ir nuopolius. Atrodo kad tai tęsis amžinybę…
BET ATSIBUNDI IR PAMATAI REALYBĘ… 2021
Facebook komentarai
});}(jQuery));