Rusai puola net iš JAV Kongreso

 

Andrius Švarplys

Kaip jums naujausias elitistų sutrikimas? Ilgametis Lietuvos draugas, JAV kongresmenas, staiga stojo N.Venckienės pusėn. Matyt, galingas pedofilų medžiotojų, Venckienės palaikymo klanas pasirodė už Atlanto ir netgi įtakoja JAV Kongresą. Bet kita vertus, kažkaip neįtikinamai skamba. Čeres čiur – biškį per daug skonio. Nu tai tuomet lieka Rusija.

 

Samuelis Jonson‘as 18a. sakė, kad patriotizmas yra paskutinis niekšų prieglobstis. Dabar reikėtų truputį updatinti: Rusija yra paskutinis lietuviško elitistinio patriotizmo prieglobstis.

 

(Galbūt daug kas jau neatsimena, bet verta prisiminti, kad tuomet, rutuliojantis įvykiams, „Lietuvos ryto“ laikraštis ir asmeniškai tuometinis vyr.redaktorius R.Valatka rašydavo apie paslaptingą ir itin galingą teisininkų Venckų klaną, gebantį šokdinti valstybę. Vėliau Stankūnaitę, Milinių šeimą irgi pradėjo persekioti ir grasinti galinga pedofilus medžiojanti organizacija. Todėl reikėjo slėptis užsienyje. Toje pirminėje gelbėjimosi stadijoje visuomenės bruzdėjimo išsigandusiems elitistams-„valstybininkams“ reikėjo sukurti ir viešoje erdvėje nuolat palaikyti sąmokslo teorijas, kad sujaukti bet kokią galimybę nuosekliai patikimai versijai. Prie „košės maišymo“ natūraliai prisidėjo komercinių interesų turinti žiniasklaida. Baimė, visuotinis sąmokslas, mirtys, pikantiškos detalės, ašaros, versijos, „faktai ir fakteliai“ – kone tobulas kokteilis viešajam dėmesiui ir TV bizniui. Valstybės institucijos turėjo eliminuoti turgaus atmosferą savo skaidriais ir atvirais sprendimais, bet užuot tai padariusios, jos tik dar labiau gilino nepasitikėjimą. Galutiniame etape, kai jau buvo reikiami teisiniai sprendimai, prasidėjo baigiamosios, jau rišlios sąmokslo teorijos įtvirtinimas viešoje erdvėje. Mitas virto faktu. Natūraliu, savaime suprantamu, vadovėliams paruoštu pasakojimu. Vartotojai patenkinti nuėjo dirbti ir gyventi toliau. Na, o visi dabartiniai nesklandumai, kaip dabar su JAV kongresmenu, yra gesinami Rusijos nuoroda).

 

Taip kad ši iš nuotraukos tamsos sklindanti melo turbina tuoj užvaldys JAV Kongresą.

 

Šitai lietuviškai sąmokslo teorijai savo mastu gali prilygti kita – Žygaičių kaimo. Žygaičių kaimas 2013m. pasipriešino skalūnų dujų išgavimui Lietuvoje ir tai be abejo buvo Rusijos užsakyta ataka prieš JAV kompanijos nešamas investicijas ir saugumą mūsų šalyje (pagal 1999m. analogą su konservatorių „Williams”). Kai Prancūzijos Konstitucinis Teismas tų pačių metų spalio mėn. paliko galioti draudimą skalūnų dujų išgavimui, neliko jokių abejonių, kad Žygaičių kaimo įtaka (su Rusijos pinigais) pasiekė ir Eliziejaus laukus.

 

Taip kad nėra reikalo stebėtis, kad Garliavos aktyvistai su Maskvos „patepimu” ir Čikagos lietuvių bendruomenės agentais gali įtakoti JAV kongresmenus.

 

Tai štai tokie keli štrichai iš lietuviškų sąmokslo teorijų gyvenimo. Respektabilių, ne patvorinių.

Facebook komentarai
});}(jQuery));